XBMC-Addons - en to cs translation catalogue (220 entries)

[ctx: #32000]
en: Main
cs: Hlavní

[ctx: #32001]
en: Original
cs: Originální

[ctx: #32002]
en: 20 Mbps
cs: 20 Mb/s

[ctx: #32003]
en: 12 Mbps
cs: 12 Mb/s

[ctx: #32004]
en: 10 Mbps
cs: 10 Mb/s

[ctx: #32005]
en: 8 Mbps
cs: 8 Mb/s

[ctx: #32006]
en: 4 Mbps
cs: 4 Mb/s

[ctx: #32007]
en: 3 Mbps
cs: 3 Mb/s

[ctx: #32008]
en: 2 Mbps
cs: 2 Mb/s

[ctx: #32009]
en: 1.5 Mbps
cs: 1.5 Mb/s

[ctx: #32010]
en: 720 kbps
cs: 720 kb/s

[ctx: #32011]
en: 320 kbps
cs: 320 kb/s

[ctx: #32012]
en: 208 kbps
cs: 208 kb/s

[ctx: #32013]
en: 96 kbps
cs: 96 kb/s

[ctx: #32014]
en: 64 kbps
cs: 64 kb/s

[ctx: #32020]
en: Local Quality
cs: Místní kvalita

[ctx: #32021]
en: Remote Quality
cs: Vzdálená kvalita

[ctx: #32022]
en: Online Quality
cs: Online kvalita

[ctx: #32023]
en: Transcode Format
cs: Formát překódování

[ctx: #32024]
en: Debug Logging
cs: Ladící záznamy

[ctx: #32025]
en: Allow Direct Play
cs: Povolit přímé přehrávání

[ctx: #32026]
en: Allow Direct Stream
cs: Povolit přímé streamování

[ctx: #32027]
en: Force
cs: Vynutit

[ctx: #32028]
en: Always
cs: Vždy

[ctx: #32029]
en: Only Image Formats
cs: Pouze obrázkové formáty

[ctx: #32030]
en: Auto
cs: Automaticky

[ctx: #32031]
en: Burn Subtitles (Direct Play Only)
cs: Vpálit titulky (pouze přímá přehrávání)

[ctx: #32032]
en: Allow Insecure Connections
cs: Povolit nezabezpečené připojení

[ctx: #32033]
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: #32034]
en: On Same network
cs: Pouze na stejné síti

[ctx: #32035]
en: Always
cs: Vždy

[ctx: #32036]
en: Allow 4K
cs: Povolit 4K

[ctx: #32037]
en: Allow HEVC (h265)
cs: Povolit HEVC (H265)

[ctx: #32038]
en: Automatically Sign In
cs: Automaticky přihlašovat

[ctx: #32039]
en: Post Play Auto Play
cs: Automatické přehrání po skončení

[ctx: #32040]
en: Enable Subtitle Downloading
cs: Povolit stahování titulků

[ctx: #32041]
en: Enable Subtitle Downloading
cs: Povolit stahování titulků

[ctx: #32042]
en: Server Discovery (GDM)
cs: Objevení serveru (GDM)

[ctx: #32043]
en: Start Plex On Kodi Startup
cs: Spustit plex při spuštění Kodi

[ctx: #32044]
en: Connection 1 IP
cs: IP připojení 1

[ctx: #32045]
en: Connection 1 Port
cs: Port připojení 1

[ctx: #32046]
en: Connection 2 IP
cs: IP připojení 2

[ctx: #32047]
en: Connection 2 Port
cs: Port připojení 2

[ctx: #32049]
en: Advanced
cs: Rozšířené

[ctx: #32050]
en: Manual Servers
cs: Ruční servery

[ctx: #32051]
en: Privacy
cs: Soukromí

[ctx: #32052]
en: About
cs: O doplňku

[ctx: #32054]
en: Addon Version
cs: Verze doplňku

[ctx: #32055]
en: Kodi Version
cs: Verze Kodi

[ctx: #32056]
en: Screen Resolution
cs: Rozlišení obrazovky

[ctx: #32057]
en: Current Server Version
cs: Verze serveru

[ctx: #32100]
en: Skip user selection and pin entry on startup.
cs: Při spuštění přeskočit výběr uživatele a zadávání pinu.

[ctx: #32101]
en: If enabled, when playback ends and there is a 'Next Up' item available, it will be automatically be played after a 15 second delay.
cs: Pokud povolíte, po zkončení přehrávání se automaticky přehraje položka ze seznamu 'Následující' po prodlevě 15 sekund.

[ctx: #32102]
en: Enable this if your hardware can handle 4K playback. Disable it to force transcoding.
cs: Povolte pokud váš hardware zvládne přehrávat 4K videa. Zakázáním vynutíte překódování.

[ctx: #32103]
en: Enable this if your hardware can handle HEVC/h265. Disable it to force transcoding.
cs: Povolte pokud váš hardware zvládne přehrávat formát HEVC/H265. Zakázáním vynutíte překódování.

[ctx: #32104]
en: When to connect to servers with no secure connections.[CR][CR]* [B]Never[/B]: Never connect to a server insecurely[CR]* [B]On Same Network[/B]: Allow if on the same network[CR]* [B]Always[/B]: Allow same network and remote connections
cs: Kdy se připojovat k serverům přes nezabezpečené připojení.[CR][CR]* [B]Nikdy[/B]: Nepoužívat nezabezpečená připojení[CR]* [B]Na stejné síti[/B]: Povolte pokud jste na stejné síti jako server[CR]* [B]Vždy[/B]: Povolí na stejné síti a při vzdálených připojeních

[ctx: #32201]
en: Trailer
cs: Ukázka

[ctx: #32202]
en: Deleted Scene
cs: Smazaná scéna

[ctx: #32203]
en: Interview
cs: Rozhovor

[ctx: #32204]
en: Music Video
cs: Videoklip

[ctx: #32205]
en: Behind the Scenes
cs: Ze zákulisí

[ctx: #32206]
en: Scene
cs: Scéna

[ctx: #32207]
en: Live Music Video
cs: Živý videoklip

[ctx: #32208]
en: Lyric Music Video
cs: Videoklip s textem

[ctx: #32209]
en: Concert
cs: Koncert

[ctx: #32211]
en: Short
cs: Krátký film

[ctx: #32212]
en: Other
cs: Jiný

[ctx: #32300]
en: Go to Album
cs: Přejít na album

[ctx: #32301]
en: Go to Artist
cs: Přejít na interpreta

[ctx: #32302]
en: Go to {0}
cs: Přejít na {0}

[ctx: #32303]
en: Season
cs: Sezóna

[ctx: #32304]
en: Episode
cs: Epizoda

[ctx: #32305]
en: Extras
cs: Extra

[ctx: #32306]
en: Related Shows
cs: Podobné seriály

[ctx: #32307]
en: More
cs: Více

[ctx: #32308]
en: Available
cs: K dispozici

[ctx: #32309]
en: None
cs: Žádné

[ctx: #32312]
en: Unavailable
cs: Není k dispozici

[ctx: #32313]
en: This item is currently unavailable.
cs: Tato položka momentálně není k dispozici

[ctx: #32314]
en: In Progress
cs: Rozkoukané

[ctx: #32315]
en: Resume playback?
cs: Pokračovat v přehrávání?

[ctx: #32316]
en: Resume
cs: Pokračovat

[ctx: #32317]
en: Play from beginning
cs: Přehrát od začátku

[ctx: #32318]
en: Mark Unplayed
cs: Označit jako neshlédnuté

[ctx: #32319]
en: Mark Played
cs: Označit jako shlédnuté

[ctx: #32320]
en: Mark Season Unplayed
cs: Označit sezónu jako neshlédnutou

[ctx: #32321]
en: Mark Season Played
cs: Označit sezónu jako shlédnutou

[ctx: #32322]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: #32323]
en: Go To Show
cs: Přejít na seriál

[ctx: #32324]
en: Go To {0}
cs: Přejít na {0}

[ctx: #32325]
en: Play Next
cs: Přehrát další

[ctx: #32326]
en: Really Delete?
cs: Opravdu smazat?

[ctx: #32327]
en: Are you sure you really want to delete this media?
cs: Opravdu chcete smazat tyto média?

[ctx: #32328]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: #32329]
en: No
cs: Ne

[ctx: #32330]
en: Message
cs: Zpráva

[ctx: #32331]
en: There was a problem while attempting to delete the media.
cs: Při mazání média se vyskytla chyba.

[ctx: #32332]
en: Home
cs: Domů

[ctx: #32333]
en: Playlists
cs: Playlisty

[ctx: #32334]
en: Confirm Exit
cs: Potvrdit odchod

[ctx: #32335]
en: Are you ready to exit Plex?
cs: Opravdu chcete odejít z Plexu?

[ctx: #32336]
en: Exit
cs: Odejít

[ctx: #32337]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: #32338]
en: No Servers Found
cs: Nenalezeny žádné servery

[ctx: #32339]
en: Server is not accessible
cs: Server je nedostupný

[ctx: #32340]
en: Connection tests are in progress. Please wait.
cs: Probíhají zkoušky připojení. Prosím počkejte.

[ctx: #32341]
en: Server is not accessible. Please sign into your server and check your connection.
cs: Server je nedostupný. Prosím přihlašte se ke svému serveru a zkontrolujte připojení.

[ctx: #32342]
en: Switch User
cs: Přepnout uživatele

[ctx: #32343]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: #32344]
en: Sign Out
cs: Odhlásit

[ctx: #32345]
en: All
cs: Všechno

[ctx: #32346]
en: By Name
cs: Podle názvu

[ctx: #32347]
en: artists
cs: interpreti

[ctx: #32348]
en: movies
cs: filmy

[ctx: #32349]
en: photos
cs: fotky

[ctx: #32350]
en: shows
cs: seriály

[ctx: #32351]
en: By Date Added
cs: Podle data přidání

[ctx: #32352]
en: Date Added
cs: Datum přidání

[ctx: #32353]
en: By Release Date
cs: Podle data vydání

[ctx: #32354]
en: Release Date
cs: Datum vydání

[ctx: #32355]
en: By Date Viewed
cs: Podle data shlédnutí

[ctx: #32356]
en: Date Viewed
cs: Datum shlédnutí

[ctx: #32357]
en: By Name
cs: Podle názvu

[ctx: #32358]
en: Name
cs: Název

[ctx: #32359]
en: By Rating
cs: Podle hodnocení

[ctx: #32360]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: #32361]
en: By Resolution
cs: Podle rozlišení

[ctx: #32362]
en: Resolution
cs: Rozlišení

[ctx: #32363]
en: By Duration
cs: Podle délky

[ctx: #32364]
en: Duration
cs: Délka

[ctx: #32365]
en: By First Aired
cs: Podle prvního vysílání

[ctx: #32366]
en: First Aired
cs: První vysílání

[ctx: #32367]
en: By Unplayed
cs: Podle neshlédnutí

[ctx: #32368]
en: Unplayed
cs: Neshlédnuté

[ctx: #32369]
en: By Date Played
cs: Podle data přehrání

[ctx: #32370]
en: Date Played
cs: Datum přehrání

[ctx: #32371]
en: By Play Count
cs: Podle počtu přehrání

[ctx: #32372]
en: Play Count
cs: Počet přehrání

[ctx: #32373]
en: By Date Taken
cs: Podle data pořízení

[ctx: #32374]
en: Date Taken
cs: Datum pořízení

[ctx: #32375]
en: No filters available
cs: Filtry nejsou k dispozici

[ctx: #32376]
en: Clear Filter
cs: Odstranit filtr

[ctx: #32377]
en: Year
cs: Rok

[ctx: #32378]
en: Decade
cs: Desetiletí

[ctx: #32379]
en: Genre
cs: Žánr

[ctx: #32380]
en: Content Rating
cs: Hodnocení obsahu

[ctx: #32381]
en: Network
cs: Stanice

[ctx: #32382]
en: Collection
cs: Kolekce

[ctx: #32383]
en: Director
cs: Režie

[ctx: #32384]
en: Actor
cs: Herci

[ctx: #32385]
en: Country
cs: Země

[ctx: #32387]
en: Labels
cs: Popisky

[ctx: #32388]
en: Camera Make
cs: Výrobce kamery

[ctx: #32389]
en: Camera Model
cs: Model kamery

[ctx: #32390]
en: Aperture
cs: Clona

[ctx: #32391]
en: Shutter Speed
cs: Rychlost závěrky

[ctx: #32392]
en: Lens
cs: Čočka

[ctx: #32393]
en: TV Shows
cs: Seriály

[ctx: #32394]
en: Music
cs: Hudba

[ctx: #32395]
en: Audio
cs: Zvuková stopa

[ctx: #32396]
en: Subtitles
cs: Titulky

[ctx: #32397]
en: Quality
cs: Kvalita

[ctx: #32398]
en: Kodi Video Settings
cs: Video nastavení Kodi

[ctx: #32399]
en: Kodi Audio Settings
cs: Audio nastavení Kodi

[ctx: #32400]
en: Go To Season
cs: Přejít na sezónu

[ctx: #32401]
en: Directors
cs: Režiséři

[ctx: #32402]
en: Writer
cs: Autor

[ctx: #32403]
en: Writers
cs: Autoři

[ctx: #32404]
en: Related Movies
cs: Podobné filmy

[ctx: #32405]
en: Download Subtitles
cs: Stáhnout titulky

[ctx: #32406]
en: Subtitle Delay
cs: Zpoždění titulků

[ctx: #32407]
en: Next Subtitle
cs: Další titulky

[ctx: #32408]
en: Disable Subtitles
cs: Vypnout titulky

[ctx: #32409]
en: Enable Subtitles
cs: Zapnout titulky

[ctx: #32410]
en: Platform Version
cs: Verze platformy

[ctx: #32411]
en: Unknown
cs: Neznámá

[ctx: #32412]
en: Edit Or Clear
cs: Upravit nebo smazat

[ctx: #32413]
en: Edit IP address or clear the current setting?
cs: Upravit IP adresu nebo smazat nastavení?

[ctx: #32414]
en: Clear
cs: Smazat

[ctx: #32415]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: #32416]
en: Enter IP Address
cs: Zadejte IP adresu

[ctx: #32417]
en: Enter Port Number
cs: Zadejte číslo portu

[ctx: #32418]
en: Creator
cs: Tvůrce

[ctx: #32419]
en: Cast
cs: Hrají

[ctx: #32420]
en: Disc
cs: Disk

[ctx: #32421]
en: Sign Out
cs: Odhlásit

[ctx: #32422]
en: Exit
cs: Odejít

[ctx: #32423]
en: Shutdown
cs: Vypnout

[ctx: #32424]
en: Suspend
cs: Uspat

[ctx: #32425]
en: Hibernate
cs: Hibernovat

[ctx: #32426]
en: Reboot
cs: Restartovat

[ctx: #32427]
en: Failed
cs: Neuspělo

[ctx: #32428]
en: Login failed!
cs: Přihlášení neuspělo!

[ctx: #32429]
en: Resume from {0}
cs: Pokračovat od {0}

[ctx: #32430]
en: Discovery
cs: Objevit

[ctx: #32431]
en: Search
cs: Vyhledat

[ctx: #32432]
en: Space
cs: Mezera

[ctx: #32433]
en: Clear
cs: Smazat

[ctx: #32434]
en: Searching...
cs: Vyhledávám...

[ctx: #32435]
en: No Results
cs: Žádné výsledky

[ctx: #32436]
en: Paused
cs: Pozastaveno

[ctx: #32437]
en: Welcome
cs: Vítáme vás

[ctx: #32438]
en: Previous
cs: Předchozí

[ctx: #32439]
en: Playing Next
cs: Přehrávám další

[ctx: #32440]
en: On Deck
cs: Aktuální

[ctx: #32441]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: #32442]
en: Embedded
cs: Vestavěné

[ctx: #32443]
en: Forced
cs: Vynucené

[ctx: #32444]
en: Lyrics
cs: Text skladby

[ctx: #32447]
en: None
cs: Žádné

[ctx: #32448]
en: Playback Failed!
cs: Přehrávání neuspělo!

[ctx: #32449]
en: Can't connect to plex.tv[CR]Check your internet connection and try again.
cs: Nemohu se připojit k plex.tv[CR]Zkontrolujte připojení k internetu a zkuste to znovu.

[ctx: #32450]
en: Choose Version
cs: Zvolte verzi

[ctx: #32451]
en: Play Version...
cs: Přehrávám verzi...

[ctx: #32452]
en: No Content available in this library
cs: V této knihovně není žádný obsah

[ctx: #32453]
en: Please add content and/or check that 'Include in dashboard' is enabled.
cs: Prosím přidejte obsah a nebo zkontrolujte, že je povolené nastavení 'přidat na nástěnku'.

[ctx: #32454]
en: No Content available for this filter
cs: Pro tento filtr není k dispozici žádný obsah

[ctx: #32455]
en: Please change change or remove the current filter
cs: Prosím změňte nebo odstraňte filtr

[ctx: #32456]
en: Offline Mode
cs: Režim offline

[ctx: #32457]
en: Sign In
cs: Přihlásit
