enigma 2 - en to af translation catalogue (197 entries)

en: (%d channels)?
af: (%d kanale)?

en: (%s files deleted)
af: (%s lêers is uitgevee)

en: (you have v{})
af: (jy het v{})

en: - Add missing fields to all entries
af: - Voeg ontbrekende velde by alle inskrywings

en: - Auto token refresh every 9 minutes
af: - Outomatiese token-verversing elke 9 minute

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
af: - Outomatiese Epg-generering met diensverwysing

en: - Automatic bouquet generation
af: - Outomatiese boeketgenerering

en: - Category bouquets
af: - Kategorie ruikers

en: - Clean up the cache file
af: - Maak die kaslêer skoon

en: - Commercial use is strictly prohibited
af: - Kommersiële gebruik is streng verbode

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
af: - Gemeenskap: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum

en: - Container bouquets
af: - Houer ruikers

en: - Country bouquets
af: - Landelike ruikers

en: - Free content only
af: - Slegs gratis inhoud

en: - Graphics: @oktus
af: - Grafika: @oktus

en: - Integrated proxy system
af: - Geïntegreerde proxy-stelsel

en: - No direct server hosting
af: - Geen direkte bedienerhosting nie

en: - Redistribution must maintain attribution
af: - Herverdeling moet erkenning handhaaf

en: - Remove duplicate entries
af: - Verwyder duplikaatinskrywings

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
af: - Diensverwysings: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
af: - Strooms van openbare bronne

en: - TS/M3U8 formats
af: - TS/M3U8 formate

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
af: - Tegniese ondersteuning: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
af: - {} duplikaatinskrywings is verwyder

en: - {} entries updated
af: - {} inskrywings opgedateer

en: ? Proxy Unknown
af: ? Volmag Onbekend

en: All countries (%d)
af: Alle lande (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
af: 'n Uitvoer na 'n ander land is reeds aan die gang. Wag asseblief.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
af: 'n Uitvoer is aan die gang. Wag asseblief voordat die kas reggemaak word.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
af: Slegs anonieme opstart/hartklop-ping (sessie-ID, weergawe, tydstempel - geen persoonlike data). Deaktiveer om te onttrek.

en: At an interval hours or fixed time
af: Met 'n interval ure of vaste tyd

en: Author:
af: Skrywer:

en: Auto-update EPG
af: Dateer EPG outomaties op

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
af: Aktiveer die Vavoo EPG-bron(ne) outomaties in EPGImport na elke uitvoer, sodat jy dit nie self daar hoef te aktiveer nie.

en: Back
af: Terug

en: Bottom
af: Onderkant

en: Bouquet Position in List
af: Boeket posisie in lys

en: Bouquet creation error: {}
af: Boeketskeppingsfout: {}

en: Bouquet ready with {} channels
af: Boeket gereed met {} kanale

en: Bouquets reload scheduled.
af: Ruikers herlaai geskeduleer.

en: Bouquets reorganized successfully!
af: Boekette is suksesvol herorganiseer!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
af: CH±=Verander | OK=Wissel | INFO=IMDb | STOP=Verlaat

en: Cache format fix completed:
af: Kasformaatoplossing voltooi:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
af: Kas is reeds in die korrekte formaat. Geen veranderinge nodig nie.

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cancel execution?
af: Kanselleer uitvoering?

en: Case: {}
af: Geval: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
af: Veranderlog: ({}/{}, gebruik op/af)

en: Channels
af: Kanale

en: Channels: %d
af: Kanale: %d

en: Checking proxy...
af: Gaan tans instaanbediener na …

en: Clear All
af: Vee alles uit

en: Configuration saved successfully!
af: Opstelling suksesvol gestoor!

en: Configure Main Background Image.
af: Stel hoofagtergrondbeeld op.

en: Configure at a fixed time
af: Konfigureer op 'n vaste tyd

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
af: Stel diensverwysing op Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
af: Konsole

en: Continuing, proxy still syncing...
af: Gaan voort, instaanbediener sinkroniseer steeds …

en: Could not save the installer script.
af: Kon nie die installeerderskrip stoor nie.

en: Countries
af: Lande

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
af: Lande: %(gegenereer)d/%(totaal)d

en: Country: %s
af: Land: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
af: Skep EPG-bron vir EPGImport met Vavoo-programdata

en: Credits:
af: Krediete:

en: Debug logging
af: Ontfout aanteken

en: Default View
af: Verstek aansig

en: Default view when opening the plugin
af: Verstek aansig wanneer die inprop oopgemaak word

en: Do you want to export this bouquet?
af: Wil jy hierdie ruiker uitvoer?

en: Do you want to fix the cache format?
af: Wil jy die kasformaat regmaak?

en: EPG Similarity Threshold (%)
af: EPG-ooreenkomsdrempel (%)

en: EPG import started
af: EPG-invoer het begin

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
af: EPG is gedeaktiveer. Aktiveer dit asseblief eers in Vavoo-instellings.

en: EPG processing completed (no matches)
af: EPG-verwerking voltooi (geen passings nie)

en: EPG processing completed for {} channels
af: EPG-verwerking voltooi vir {} kanale

en: EPGImport plugin not found: {}
af: EPGImport-inprop nie gevind nie: {}

en: Enable Vavoo EPG
af: Aktiveer Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
af: Aktiveer of deaktiveer instaanbediener.

en: Enter text to search...
af: Voer teks in om te soek...

en: Error
af: Fout

en: Error fixing cache: {}
af: Kon nie kas regmaak nie: {}

en: Error parsing data
af: Kon nie data ontleed nie

en: Error starting EPG update: {}
af: Kon nie EPG-opdatering begin nie: {}

en: Error starting channel
af: Kon nie kanaal begin nie

en: Error: %s
af: Fout: %s

en: Exit
af: Verlaat

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
af: Verlaat en heropen die inprop om die nuwe agtergrond te sien.

en: Export
af: Uitvoer

en: Export failed: {}
af: Uitvoer misluk: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
af: Uitvoer het begin. Boeket sal binnekort beskikbaar wees.

en: Failed to refresh proxy token
af: Kon nie instaanbediener-token herlaai nie

en: Failed to refresh proxy:
af: Kon nie instaanbediener herlaai nie:

en: Failed: %(failed)d
af: Misluk: %(misluk)d

en: Fix Cache
af: Maak Cache reg

en: Fixing cache format...
af: Maak tans kasformaat reg...

en: Force proxy refresh?
af: Dwing instaanbediener herlaai?

en: Found: {} channels
af: Gevind: {} kanale

en: Generate .m3u file for:
af: Genereer .m3u-lêer vir:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
af: Genereer .m3u-lêers (Ok vir Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
af: Genereer .m3u-lêers en stoor op toestel %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
af: Genereer .m3u-lêers en stoor op toestel %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
af: Genereer .m3u-lêers vir ALLE %d lande?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
af: Hoe gereeld om EPG weer te pas en ruikers te verfris, van nou af.

en: Important Notes:
af: Belangrike notas:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
af: Verhoog as instaanbediener lank neem as gevolg van VPN of stadige verbinding.

en: Keyboard
af: Sleutelbord

en: Last channel update: %s
af: Laaste kanaalopdatering: %s

en: License:
af: Lisensie:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
af: Lisensie: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
af: Skakel in Hoofkieslys

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
af: Slegs plaaslik (127.0.0.1) - slegs hierdie toestel

en: Lower = less interruption but more refreshes
af: Laer = minder onderbreking maar meer verfris

en: M3U file generated successfully!
af: M3U-lêer suksesvol gegenereer!

en: M3U generation completed!
af: M3U-generasie voltooi!

en: M3U generation error: %s
af: M3U-opwekkingsfout: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
af: Minimum ooreenkoms vir bypassende kanale (hoër = strenger).

en: Movie Services Reference
af: Filmdiensteverwysing

en: Network (%s) - other devices on the LAN
af: Netwerk (%s) - ander toestelle op die LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
af: Geen IMDb/TMDB-inprop gevind nie

en: No Internet connection detected. Please check your network.
af: Geen internetverbinding bespeur nie. Gaan asseblief jou netwerk na.

en: No channels found
af: Geen kanale gevind nie

en: No channels found for: %s
af: Geen kanale gevind vir: %s nie

en: No items available
af: Geen items beskikbaar nie

en: No programme info available
af: Geen programinligting beskikbaar nie

en: No selection
af: Geen keuse nie

en: No valid channels for: %s
af: Geen geldige kanale vir: %s nie

en: Nothing to remove for: {}
af: Niks om te verwyder vir: {}

en: Now %s
af: Nou %s

en: Only one specific country
af: Slegs een spesifieke land

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
af: Herpas EPG periodiek en verfris ruikers vir jou gunstelinglande in die agtergrond.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
af: Posisie van Vavoo-ruikers in die hooflys

en: Proxy Disabled
af: Volmag gedeaktiveer

en: Proxy Enabled
af: Proxy geaktiveer

en: Proxy disabled
af: Volmag gedeaktiveer

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
af: Volmag is gedeaktiveer. Stel asseblief eers Proxy Aan. -- Menu Config --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
af: Volmag is gedeaktiveer. Aktiveer dit asseblief in die konfigurasie.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
af: Proxy loop nie. Begin asseblief eers die instaanbediener.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
af: Volmag nie aktief nie. Kan nie M3U-lêer genereer nie.

en: Proxy online - {} channels  ✓
af: Volmag aanlyn - {} kanale ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
af: Gevolmagtigde opstart-uitteltyd (sekondes)

en: Proxy token refreshed successfully
af: Volmagtoken is suksesvol herlaai

en: Really close without saving settings?
af: Regtig toemaak sonder om instellings te stoor?

en: Recommended: 5-8 minutes
af: Aanbeveel: 5-8 minute

en: Refresh stream (minutes):
af: Herlaai stroom (minute):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
af: Herlaai stroom elke X minute (1-15)

en: Reload Bouqet
af: Herlaai Bouqet

en: Reload bouquets and service list?
af: Herlaai ruikers en dienslys?

en: Remove
af: Verwyder

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
af: Verwyder ALLE Vavoo-ruikers?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
af: Verwyder die uitgevoerde boeket vir hierdie land/kategorie?

en: Removed exported bouquet: {}
af: Verwyder uitgevoerde boeket: {}

en: Restarting...
af: Herbegin tans …

en: Returning to channel list.
af: Keer terug na kanaallys.

en: SELECT YOUR CHOICE
af: KIES JOU KEUSE

en: Save
af: Stoor

en: Saved in: %(path)s
af: Gestoor in: %(pad)s

en: Saved in: %s
af: Gestoor in: %s

en: Schedule type:
af: Skedule tipe:

en: Search
af: Soek

en: Search Channels:
af: Soek kanale:

en: Search...
af: Soek...

en: Search:
af: Soek:

en: Select Background
af: Kies Agtergrond

en: Select M3U export mode:
af: Kies M3U-uitvoermodus:

en: Select country to export M3U:
af: Kies land om M3U uit te voer:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
af: Kies die IP-adres om in die M3U-skakels te gebruik:

en: Send Anonymous Statistics
af: Stuur anonieme statistieke

en: Server for Player Used
af: Bediener vir speler gebruik

en: Server for player.
af: Bediener vir speler.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
af: Wys uitgebreide DEBUG-vlak boodskappe in vavoo.log (UI lewensiklus, per-versoek detail). Tree onmiddellik in werking - laat staan ​​tensy foutopsporing gedoen word.

en: Showing all channels: {}
af: Wys tans alle kanale: {}

en: Space
af: Ruimte

en: Start EPG update now?
af: Begin EPG-opdatering nou?

en: Stream ended. Too many connection issues.
af: Stroom het geëindig. Te veel verbindingskwessies.

en: Technical Features:
af: Tegniese kenmerke:

en: This will refresh the authentication token.
af: Dit sal die stawingtoken verfris.

en: This will remove:
af: Dit sal verwyder:

en: This will:
af: Dit sal:

en: Total channels: %(total_channels)d
af: Totale kanale: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
af: HOOFLETTERS

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
af: Vavoo EPG-bron is nie in EPGImport geaktiveer nie. Aktiveer dit asseblief in EPGImport-instellings.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
af: Vavoo EPG-bron nie gevind nie. Voer asseblief eers ten minste een ruiker uit.

en: Vavoo Stream Live
af: Vavoo Stroom Regstreeks

en: Vavoo Stream Live - Information
af: Vavoo Stream Live - Inligting

en: Vavoo bouquets removed successfully!
af: Vavoo-ruikers suksesvol verwyder!

en: Vavoo is already running.
af: Vavoo hardloop reeds.

en: Version:
af: Weergawe:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
af: Welkom by Vavoo Proxy met EPG-ondersteuning

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
af: Jy kan dit vanaf die kieslys begin of deur die TEXT-knoppie te druk.

en: fixed time
af: vaste tyd

en: lowercase
af: kleinletters

en: ✓ Proxy ({0}s)
af: ✓ Volmag ({0}s)

en: ✓ Restarted
af: ✓ Herbegin

en: ✗ Error
af: ✗ Fout

en: ✗ Proxy Error
af: ✗ Proxy-fout

en: ✗ Proxy Expired
af: ✗ Volmag het verval

en: ✗ Proxy Offline
af: ✗ Proxy vanlyn

en: ✗ Restart Failed
af: ✗ Herbegin het misluk
