enigma 2 - en to et translation catalogue (203 entries)

en: (%d channels)?
et: (%d kanalit)?

en: (%s files deleted)
et: (%s faili kustutatud)

en: (you have v{})
et: (teil on v{})

en: - Add missing fields to all entries
et: - Lisage kõikidele kirjetele puuduvad väljad

en: - Auto token refresh every 9 minutes
et: - žetoonide automaatne värskendamine iga 9 minuti järel

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
et: - Automaatne Epg genereerimine teenuse viitega

en: - Automatic bouquet generation
et: - Automaatne kimpude genereerimine

en: - Category bouquets
et: - Kategooria kimbud

en: - Clean up the cache file
et: - Puhastage vahemälufail

en: - Commercial use is strictly prohibited
et: - Kaubanduslik kasutamine on rangelt keelatud

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
et: - Kogukond: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org foorum

en: - Container bouquets
et: - konteinerkimbud

en: - Country bouquets
et: - maakimbud

en: - Free content only
et: - Ainult tasuta sisu

en: - Graphics: @oktus
et: - Graafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
et: - HTTP reaalajas voogesitus

en: - Integrated proxy system
et: - Integreeritud puhverserveri süsteem

en: - No direct server hosting
et: - Serveri otsehostimine puudub

en: - Redistribution must maintain attribution
et: - Ümberjagamine peab säilitama omistamise

en: - Remove duplicate entries
et: - Eemaldage topeltkirjed

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
et: - Teenuse viited: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
et: - voogesitus avalikest allikatest

en: - TS/M3U8 formats
et: - TS/M3U8 vormingud

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
et: - Tehniline tugi: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
et: - {} topeltkirjet on eemaldatud

en: - {} entries updated
et: - {} kirjet värskendati

en: ? Proxy Unknown
et: ? Puhverserver Tundmatu

en: All countries (%d)
et: Kõik riigid (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
et: Eksport teise riiki juba käib. Palun oodake.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
et: Eksport on pooleli. Oodake enne vahemälu parandamist.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
et: Ainult anonüümne käivitamine/südamelöögi ping (seansi ID, versioon, ajatempel – isikuandmed puuduvad). Loobumiseks keelake.

en: At an interval hours or fixed time
et: Tunni või kindla aja tagant

en: Author:
et: Autor:

en: Auto-update EPG
et: EPG automaatne värskendamine

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
et: Luba Vavoo EPG allika(d) automaatselt rakenduses EPGImport pärast iga eksporti, nii et sa ei pea neid seal ise lubama.

en: Back
et: Tagasi

en: Backspace
et: Tagasilükkeklahv

en: Bottom
et: Altpoolt

en: Bouquet Position in List
et: Kimbu asukoht loendis

en: Bouquet creation error: {}
et: Viga kimbu loomisel: {}

en: Bouquet ready with {} channels
et: Kimp valmis {} kanaliga

en: Bouquets reload scheduled.
et: Kimpude uuesti laadimine on ajastatud.

en: Bouquets reorganized successfully!
et: Kimbud edukalt ümber korraldatud!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
et: CH±=Muuda | OK=Lülita | INFO=IMDb | STOP=Välju

en: Cache format fix completed:
et: Vahemälu vormingu parandamine on lõpetatud:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
et: Vahemälu on juba õiges vormingus. Muudatusi pole vaja.

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel execution?
et: Kas tühistada täitmine?

en: Case: {}
et: Juhtum: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
et: Muudatuste logi: ({}/{}, kasutage üles/alla)

en: Channels
et: Kanalid

en: Channels: %d
et: Kanalid: %d

en: Checking proxy...
et: Puhverserveri kontrollimine...

en: Clear All
et: Kustuta kõik

en: Configuration saved successfully!
et: Seadistuse salvestamine õnnestus!

en: Configure Main Background Image.
et: Peamise taustapildi seadistamine.

en: Configure at a fixed time
et: Seadistage kindlal ajal

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
et: Konfigureerige teenus Viide Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
et: konsool

en: Continuing, proxy still syncing...
et: Jätkub, puhverserver sünkroonitakse endiselt...

en: Could not save the installer script.
et: Installeri skripti ei saanud salvestada.

en: Countries
et: Riigid

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
et: Riigid: %(genereeritud)d/%(kokku)d

en: Country: %s
et: Riik: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
et: Looge Vavoo programmi andmetega EPG allikas EPGImport jaoks

en: Credits:
et: Autorid:

en: Debug logging
et: Silumise logimine

en: Default View
et: Vaikevaade

en: Default view when opening the plugin
et: Vaikevaade pistikprogrammi avamisel

en: Do you want to export this bouquet?
et: Kas soovite selle kimbu eksportida?

en: Do you want to fix the cache format?
et: Kas soovite vahemälu vormingut parandada?

en: EPG Similarity Threshold (%)
et: EPG sarnasuse lävi (%)

en: EPG import started
et: EPG import algas

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
et: EPG on keelatud. Palun lubage see esmalt Vavoo seadetes.

en: EPG processing completed (no matches)
et: EPG töötlemine lõpetatud (vasteid pole)

en: EPG processing completed for {} channels
et: EPG töötlemine on lõpetatud {} kanali jaoks

en: EPGImport plugin not found: {}
et: EPGIimpordi pistikprogrammi ei leitud: {}

en: Enable Vavoo EPG
et: Luba Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
et: Puhverserveri lubamine või keelamine.

en: Enter text to search...
et: Sisestage otsimiseks tekst...

en: Error
et: Viga

en: Error fixing cache: {}
et: Viga vahemälu parandamisel: {}

en: Error parsing data
et: Viga andmete sõelumisel

en: Error starting EPG update: {}
et: Viga EPG värskenduse käivitamisel: {}

en: Error starting channel
et: Viga kanali käivitamisel

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Exit
et: Välju

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
et: Uue tausta nägemiseks väljuge pistikprogrammist ja avage see uuesti.

en: Export
et: Ekspordi

en: Export failed: {}
et: Eksport ebaõnnestus: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
et: Eksport algas. Kimp on varsti saadaval.

en: Failed to refresh proxy token
et: Puhverserveri märgi värskendamine ebaõnnestus

en: Failed to refresh proxy:
et: Puhverserveri värskendamine ebaõnnestus:

en: Failed: %(failed)d
et: Ebaõnnestunud: %(ebaõnnestus)d

en: Fix Cache
et: Parandage vahemälu

en: Fixing cache format...
et: Vahemälu vormingu parandamine...

en: Force proxy refresh?
et: Kas sundida puhverserveri värskendamist?

en: Found: {} channels
et: Leitud: {} kanalit

en: Generate .m3u file for:
et: M3u-faili loomine:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
et: M3u-failide genereerimine (Ok for Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
et: Looge .m3u-failid ja salvestage need seadmesse %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
et: Kas luua .m3u-failid ja salvestada need seadmesse %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
et: Kas luua .m3u-failid KÕIGI %d riigi jaoks?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
et: Kui tihti EPG-d uuesti sobitada ja lillekimpe värskendada, alates praegusest.

en: Important Notes:
et: Olulised märkused:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
et: Suurendage, kui puhverserver võtab VPN-i või aeglase ühenduse tõttu kaua aega.

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Last channel update: %s
et: Viimane kanali värskendus: %s

en: License:
et: Litsents:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
et: Litsents: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
et: Link põhimenüüs

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
et: Ainult kohalik (127.0.0.1) – ainult see seade

en: Lower = less interruption but more refreshes
et: Madalam = vähem katkestusi, kuid rohkem värskendusi

en: M3U file generated successfully!
et: M3U faili genereerimine õnnestus!

en: M3U generation completed!
et: M3U põlvkond valmis!

en: M3U generation error: %s
et: M3U genereerimise viga: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
et: Sobivate kanalite minimaalne sarnasus (kõrgem = rangem).

en: Movie Services Reference
et: Filmiteenuste viide

en: Network (%s) - other devices on the LAN
et: Võrk (%s) – muud kohtvõrgus olevad seadmed

en: No IMDb/TMDB plugin found
et: IMDb/TMDB pistikprogrammi ei leitud

en: No Internet connection detected. Please check your network.
et: Interneti-ühendust ei tuvastatud. Kontrollige oma võrku.

en: No channels found
et: Ühtegi kanalit ei leitud

en: No channels found for: %s
et: Ühtegi kanalit ei leitud: %s

en: No items available
et: Ükski üksus pole saadaval

en: No programme info available
et: Programmiteave pole saadaval

en: No selection
et: Valikut pole

en: No valid channels for: %s
et: Puuduvad kehtivad kanalid: %s

en: Nothing to remove for: {}
et: Midagi pole eemaldatav: {}

en: Now %s
et: Nüüd %s

en: Only one specific country
et: Ainult üks konkreetne riik

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
et: Sobitage perioodiliselt uuesti EPG-d ja värskendage taustal oma lemmikriikide jaoks kimpe.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
et: Vavoo kimpude asukoht põhinimekirjas

en: Proxy Disabled
et: Puhverserver on keelatud

en: Proxy Enabled
et: Puhverserver lubatud

en: Proxy disabled
et: Puhverserver on keelatud

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
et: Puhverserver on keelatud. Seadke esmalt puhverserver sisse. -- Menüü konfiguratsioon --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
et: Puhverserver on keelatud. Palun lubage see konfiguratsioonis.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
et: Puhverserver ei tööta. Palun käivitage esmalt puhverserver.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
et: Puhverserver pole aktiivne. M3U-faili ei saa luua.

en: Proxy online - {} channels  ✓
et: Puhverserver võrgus – {} kanalit ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
et: Puhverserveri käivitamise ajalõpp (sekundites)

en: Proxy token refreshed successfully
et: Puhverserveri märgi värskendamine õnnestus

en: Really close without saving settings?
et: Kas tõesti sulgeda seadeid salvestamata?

en: Recommended: 5-8 minutes
et: Soovitatav: 5-8 minutit

en: Refresh stream (minutes):
et: Värskenda voogu (minutites):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
et: Värskenda voogu iga X minuti järel (1–15)

en: Reload Bouqet
et: Laadi kimp uuesti

en: Reload bouquets and service list?
et: Kas laadida kimbud ja teenuste nimekiri uuesti?

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
et: Kas eemaldada KÕIK Vavoo kimbud?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
et: Kas eemaldada selle riigi/kategooria eksporditud kimp?

en: Removed exported bouquet: {}
et: Eemaldatud eksporditud kimp: {}

en: Restarting...
et: Taaskäivitamine...

en: Returning to channel list.
et: Kanalite loendi juurde naasmine.

en: SELECT YOUR CHOICE
et: VALI OMA VALIK

en: Save
et: Salvesta

en: Saved in: %(path)s
et: Salvestatud asukohta: %(path)s

en: Saved in: %s
et: Salvestatud: %s

en: Schedule type:
et: Ajakava tüüp:

en: Search
et: Otsi

en: Search Channels:
et: Otsi kanaleid:

en: Search...
et: Otsi...

en: Search:
et: Otsi:

en: Select Background
et: Valige Taust

en: Select M3U export mode:
et: Valige M3U ekspordirežiim:

en: Select country to export M3U:
et: Valige riik M3U eksportimiseks:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
et: Valige M3U linkides kasutatav IP-aadress:

en: Send Anonymous Statistics
et: Saada anonüümne statistika

en: Server for Player Used
et: Kasutatud server mängijale

en: Server for player.
et: Server mängija jaoks.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
et: Kuva üksikasjalikud SILUtaseme sõnumid saidil vavoo.log (UI elutsükkel, päringu üksikasjad). Mõjub kohe – jätke välja, välja arvatud juhul, kui tõrkeotsing on tehtud.

en: Showing all channels: {}
et: Kuvatakse kõik kanalid: {}

en: Space
et: Kosmos

en: Start EPG update now?
et: Kas alustada EPG värskendamist kohe?

en: Stream ended. Too many connection issues.
et: Voog lõppes. Liiga palju ühenduse probleeme.

en: Technical Features:
et: Tehnilised omadused:

en: This will refresh the authentication token.
et: See värskendab autentimisluba.

en: This will remove:
et: See eemaldab:

en: This will:
et: See teeb järgmist:

en: Top
et: Üles

en: Total channels: %(total_channels)d
et: Kanaleid kokku: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
et: SUURTÄHED

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
et: Vavoo EPG allikas pole rakenduses EPGImport lubatud. Palun lubage see EPGIimpordi seadetes.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
et: Vavoo EPG allikat ei leitud. Palun eksportige esmalt vähemalt üks kimp.

en: Vavoo Stream Live
et: Vavoo otseülekanne

en: Vavoo Stream Live - Information
et: Vavoo Stream Live – teave

en: Vavoo Stream Live Plugin
et: Vavoo Streami reaalajas pistikprogramm

en: Vavoo bouquets removed successfully!
et: Vavoo kimbud edukalt eemaldatud!

en: Vavoo is already running.
et: Vavoo juba jookseb.

en: Version:
et: Versioon:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
et: Tere tulemast EPG toega Vavoo puhverserverisse

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
et: Saate selle käivitada menüüst või vajutades nuppu TEXT.

en: fixed time
et: fikseeritud aeg

en: interval
et: intervall

en: lowercase
et: väiketähtedega

en: ✓ Proxy ({0}s)
et: ✓ Puhverserver ({0})

en: ✓ Proxy OK
et: ✓ Puhverserver on korras

en: ✓ Restarted
et: ✓ Taaskäivitatud

en: ✗ Error
et: ✗ Viga

en: ✗ Proxy Error
et: ✗ Puhverserveri viga

en: ✗ Proxy Expired
et: ✗ Puhverserver on aegunud

en: ✗ Proxy Offline
et: ✗ Puhverserver võrguühenduseta

en: ✗ Restart Failed
et: ✗ Taaskäivitamine ebaõnnestus
