enigma 2 - en to fa translation catalogue (201 entries)

en: (%d channels)?
fa: (%d کانال)؟

en: (%s files deleted)
fa: (%s فایل حذف شد)

en: (you have v{})
fa: (شما v{}) دارید

en: - Add missing fields to all entries
fa: - فیلدهای از دست رفته را به همه ورودی ها اضافه کنید

en: - Auto token refresh every 9 minutes
fa: - نوسازی خودکار نشانه هر 9 دقیقه

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
fa: - تولید خودکار EPG با مرجع خدمات

en: - Automatic bouquet generation
fa: - تولید دسته گل به صورت خودکار

en: - Category bouquets
fa: - دسته گل

en: - Clean up the cache file
fa: - فایل کش را پاک کنید

en: - Commercial use is strictly prohibited
fa: - استفاده تجاری اکیدا ممنوع است

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
fa: - انجمن: Linuxsat-support.com، انجمن Corvoboys.org

en: - Container bouquets
fa: - دسته گل ظرف

en: - Country bouquets
fa: - دسته گل های کشور

en: - Free content only
fa: - فقط محتوای رایگان

en: - Graphics: @oktus
fa: - گرافیک: @oktus

en: - Integrated proxy system
fa: - سیستم پروکسی یکپارچه

en: - No direct server hosting
fa: - بدون میزبانی مستقیم سرور

en: - Redistribution must maintain attribution
fa: - توزیع مجدد باید انتساب را حفظ کند

en: - Remove duplicate entries
fa: - حذف ورودی های تکراری

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
fa: - مراجع خدمات: 4097، 5001، 5002

en: - Streams from public sources
fa: - جریان از منابع عمومی

en: - TS/M3U8 formats
fa: - فرمت های TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
fa: - پشتیبانی فنی: Qu4k3، @KiddaC، @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
fa: - {} ورودی تکراری حذف شد

en: - {} entries updated
fa: - {} ورودی به روز شد

en: ? Proxy Unknown
fa: ? پروکسی ناشناس

en: All countries (%d)
fa: همه کشورها (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
fa: صادرات برای کشوری دیگر در حال انجام است. لطفا صبر کنید.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
fa: صادرات در حال انجام است. لطفا قبل از تعمیر حافظه پنهان صبر کنید.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
fa: فقط پینگ راه‌اندازی/ضربان قلب ناشناس (شناسه جلسه، نسخه، مهر زمانی - بدون اطلاعات شخصی). برای انصراف غیرفعال کنید.

en: At an interval hours or fixed time
fa: در یک ساعت فاصله یا زمان ثابت

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Auto-update EPG
fa: به روز رسانی خودکار EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
fa: پس از هر بار صادرات، منبع(های) Vavoo EPG را در EPGImport به طور خودکار فعال کنید، بنابراین لازم نیست خودتان آنها را در آنجا فعال کنید.

en: Back
fa: برگشت

en: Backspace
fa: بک اسپیس

en: Bottom
fa: پایین

en: Bouquet Position in List
fa: موقعیت دسته گل در لیست

en: Bouquet creation error: {}
fa: خطای ایجاد دسته گل: {}

en: Bouquet ready with {} channels
fa: دسته گل با {} کانال آماده است

en: Bouquets reload scheduled.
fa: بارگیری مجدد دسته گل ها برنامه ریزی شده است.

en: Bouquets reorganized successfully!
fa: دسته گل ها با موفقیت دوباره سازماندهی شدند!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
fa: CH±=تغییر | OK=تغییر | INFO=IMDb | STOP=خروج

en: Cache format fix completed:
fa: اصلاح فرمت کش تکمیل شد:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
fa: کش در حال حاضر در قالب صحیح است. بدون نیاز به تغییرات

en: Cancel
fa: لغو کنید

en: Cancel execution?
fa: لغو اجرا؟

en: Case: {}
fa: مورد: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
fa: تغییرات: ({}/{}، استفاده از بالا/پایین)

en: Channels
fa: کانال ها

en: Channels: %d
fa: کانال ها: %d

en: Checking proxy...
fa: در حال بررسی پروکسی...

en: Clear All
fa: پاک کردن همه

en: Configuration saved successfully!
fa: پیکربندی با موفقیت ذخیره شد!

en: Configure Main Background Image.
fa: پیکربندی تصویر پس زمینه اصلی

en: Configure at a fixed time
fa: در یک زمان ثابت پیکربندی کنید

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
fa: پیکربندی سرویس مرجع Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
fa: کنسول

en: Continuing, proxy still syncing...
fa: در حال ادامه، پراکسی همچنان در حال همگام سازی است...

en: Could not save the installer script.
fa: اسکریپت نصب کننده ذخیره نشد.

en: Countries
fa: کشورها

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
fa: کشورها: %(تولید شده)d/%(کل)d

en: Country: %s
fa: کشور: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
fa: منبع EPG برای EPGImport با داده های برنامه Vavoo ایجاد کنید

en: Credits:
fa: اعتبارات:

en: Debug logging
fa: ثبت اشکال زدایی

en: Default View
fa: نمای پیش فرض

en: Default view when opening the plugin
fa: نمای پیش فرض هنگام باز کردن افزونه

en: Do you want to export this bouquet?
fa: آیا می خواهید این دسته گل را صادر کنید؟

en: Do you want to fix the cache format?
fa: آیا می خواهید فرمت کش را اصلاح کنید؟

en: EPG Similarity Threshold (%)
fa: آستانه تشابه EPG (%)

en: EPG import started
fa: واردات EPG شروع شد

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
fa: EPG غیرفعال است. لطفاً ابتدا آن را در تنظیمات Vavoo فعال کنید.

en: EPG processing completed (no matches)
fa: پردازش EPG تکمیل شد (بدون مطابقت)

en: EPG processing completed for {} channels
fa: پردازش EPG برای {} کانال تکمیل شد

en: EPGImport plugin not found: {}
fa: افزونه EPGImport پیدا نشد: {}

en: Enable Vavoo EPG
fa: Vavoo EPG را فعال کنید

en: Enable or disable proxy.
fa: فعال یا غیرفعال کردن پروکسی

en: Enter text to search...
fa: متن را برای جستجو وارد کنید...

en: Error
fa: خطا

en: Error fixing cache: {}
fa: خطا در رفع حافظه پنهان: {}

en: Error parsing data
fa: خطا در تجزیه داده ها

en: Error starting EPG update: {}
fa: خطا در شروع به‌روزرسانی EPG: {}

en: Error starting channel
fa: خطا در شروع کانال

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Exit
fa: خارج شوید

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
fa: برای دیدن پس‌زمینه جدید از افزونه خارج شده و دوباره باز کنید.

en: Export
fa: صادرات

en: Export failed: {}
fa: صادر نشد: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
fa: صادرات آغاز شد. دسته گل به زودی در دسترس خواهد بود.

en: Failed to refresh proxy token
fa: بازخوانی نشانه پروکسی انجام نشد

en: Failed to refresh proxy:
fa: پروکسی بازخوانی نشد:

en: Failed: %(failed)d
fa: ناموفق: %(شکست)d

en: Fix Cache
fa: رفع کش

en: Fixing cache format...
fa: رفع فرمت حافظه پنهان...

en: Force proxy refresh?
fa: اجباری به‌روزرسانی پراکسی؟

en: Found: {} channels
fa: پیدا شد: {} کانال

en: Generate .m3u file for:
fa: تولید فایل m3u برای:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
fa: تولید فایل‌های .m3u (Ok برای Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
fa: فایل‌های m3u را تولید کنید و در دستگاه %s ذخیره کنید.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
fa: فایل‌های m3u. تولید و در دستگاه %s ذخیره شود؟

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
fa: فایل‌های m3u. برای همه %d کشور ایجاد شود؟

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
fa: هر چند وقت یک‌بار باید EPG را مجدداً مطابقت داد و دسته‌های گل را تازه کرد، از هم اکنون شمارش می‌شود.

en: Important Notes:
fa: نکات مهم:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
fa: اگر پروکسی به دلیل VPN یا اتصال کند طولانی شود، افزایش دهید.

en: Keyboard
fa: صفحه کلید

en: Last channel update: %s
fa: آخرین به روز رسانی کانال: %s

en: License:
fa: مجوز:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
fa: مجوز: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
fa: پیوند در منوی اصلی

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
fa: فقط محلی (127.0.0.1) - فقط این دستگاه

en: Lower = less interruption but more refreshes
fa: کمتر = وقفه کمتر اما تازه کردن بیشتر

en: M3U file generated successfully!
fa: فایل M3U با موفقیت تولید شد!

en: M3U generation completed!
fa: نسل M3U تکمیل شد!

en: M3U generation error: %s
fa: خطای تولید M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
fa: حداقل شباهت برای کانال های منطبق (بالاتر = سختگیرتر).

en: Movie Services Reference
fa: مرجع خدمات فیلم

en: Network (%s) - other devices on the LAN
fa: شبکه (%s) - دستگاه های دیگر در شبکه LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
fa: هیچ پلاگین IMDb/TMDB یافت نشد

en: No Internet connection detected. Please check your network.
fa: هیچ اتصال اینترنتی شناسایی نشد. لطفا شبکه خود را بررسی کنید.

en: No channels found
fa: کانالی پیدا نشد

en: No channels found for: %s
fa: هیچ کانالی برای: %s یافت نشد

en: No items available
fa: هیچ موردی در دسترس نیست

en: No programme info available
fa: هیچ اطلاعات برنامه ای موجود نیست

en: No selection
fa: بدون انتخاب

en: No valid channels for: %s
fa: هیچ کانال معتبری برای: %s وجود ندارد

en: Nothing to remove for: {}
fa: چیزی برای حذف وجود ندارد: {}

en: Now %s
fa: اکنون %s

en: Only one specific country
fa: فقط یک کشور خاص

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
fa: به صورت دوره‌ای EPG را مجدداً مطابقت دهید و دسته‌های گل را برای کشورهای مورد علاقه خود در پس‌زمینه تازه کنید.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
fa: جایگاه دسته گل های Vavoo در لیست اصلی

en: Proxy Disabled
fa: پروکسی غیرفعال است

en: Proxy Enabled
fa: پروکسی فعال شد

en: Proxy disabled
fa: پروکسی غیرفعال شد

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
fa: پروکسی غیرفعال است لطفاً ابتدا پروکسی را روشن کنید. -- پیکربندی منو --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
fa: پروکسی غیرفعال است لطفاً آن را در پیکربندی فعال کنید.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
fa: پروکسی اجرا نمی شود. لطفاً ابتدا پروکسی را راه اندازی کنید.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
fa: پروکسی فعال نیست امکان تولید فایل M3U وجود ندارد.

en: Proxy online - {} channels  ✓
fa: پروکسی آنلاین - {} کانال ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
fa: پایان زمان راه اندازی پروکسی (ثانیه)

en: Proxy token refreshed successfully
fa: رمز پراکسی با موفقیت به روز شد

en: Really close without saving settings?
fa: آیا واقعاً بدون ذخیره تنظیمات بسته می شود؟

en: Recommended: 5-8 minutes
fa: توصیه می شود: 5-8 دقیقه

en: Refresh stream (minutes):
fa: بازخوانی جریان (دقیقه):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
fa: بازخوانی جریان هر X دقیقه (1-15)

en: Reload Bouqet
fa: بارگیری مجدد Bouqet

en: Reload bouquets and service list?
fa: بارگیری مجدد دسته گل ها و لیست خدمات؟

en: Remove
fa: حذف کنید

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
fa: همه دسته‌های Vavoo حذف شوند؟

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
fa: دسته گل صادر شده برای این کشور/رده حذف شود؟

en: Removed exported bouquet: {}
fa: دسته گل صادر شده حذف شد: {}

en: Restarting...
fa: شروع مجدد...

en: Returning to channel list.
fa: بازگشت به لیست کانال

en: SELECT YOUR CHOICE
fa: انتخاب خود را انتخاب کنید

en: Save
fa: ذخیره کنید

en: Saved in: %(path)s
fa: ذخیره شده در: %(path)s

en: Saved in: %s
fa: ذخیره شده در: %s

en: Schedule type:
fa: نوع برنامه:

en: Search
fa: جستجو کنید

en: Search Channels:
fa: جستجوی کانال ها:

en: Search...
fa: جستجو...

en: Search:
fa: جستجو:

en: Select Background
fa: پس زمینه را انتخاب کنید

en: Select M3U export mode:
fa: حالت صادرات M3U را انتخاب کنید:

en: Select country to export M3U:
fa: انتخاب کشور برای صادرات M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
fa: آدرس IP را برای استفاده در پیوندهای M3U انتخاب کنید:

en: Send Anonymous Statistics
fa: ارسال آمار ناشناس

en: Server for Player Used
fa: سرور برای پلیر استفاده شده است

en: Server for player.
fa: سرور برای بازیکن

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
fa: نمایش پیام‌های پرمخاطب در سطح DEBUG در vavoo.log (چرخه عمر UI، جزئیات هر درخواست). فوراً اعمال می شود - آن را متوقف کنید مگر اینکه عیب یابی شود.

en: Showing all channels: {}
fa: نمایش همه کانال ها: {}

en: Space
fa: فضا

en: Start EPG update now?
fa: به‌روزرسانی EPG اکنون شروع شود؟

en: Stream ended. Too many connection issues.
fa: استریم به پایان رسید. مشکلات اتصال بسیار زیاد است.

en: Technical Features:
fa: ویژگی های فنی:

en: This will refresh the authentication token.
fa: با این کار کد احراز هویت تازه می شود.

en: This will remove:
fa: این حذف خواهد کرد:

en: This will:
fa: این خواهد شد:

en: Top
fa: بالا

en: Total channels: %(total_channels)d
fa: مجموع کانال ها: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
fa: حروف بزرگ

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
fa: منبع Vavoo EPG در EPGImport فعال نیست. لطفاً آن را در تنظیمات EPGImport فعال کنید.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
fa: منبع Vavoo EPG یافت نشد. لطفاً ابتدا حداقل یک دسته گل صادر کنید.

en: Vavoo Stream Live - Information
fa: Vavoo Stream Live - اطلاعات

en: Vavoo Stream Live Plugin
fa: افزونه Vavoo Stream Live

en: Vavoo bouquets removed successfully!
fa: دسته‌های Vavoo با موفقیت حذف شدند!

en: Vavoo is already running.
fa: Vavoo در حال اجرا است.

en: Version:
fa: نسخه:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
fa: به Vavoo Proxy با پشتیبانی از EPG خوش آمدید

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
fa: می توانید آن را از منو یا با فشار دادن دکمه TEXT شروع کنید.

en: fixed time
fa: زمان ثابت

en: interval
fa: فاصله

en: lowercase
fa: حروف کوچک

en: ✓ Proxy ({0}s)
fa: ✓ پروکسی ({0}ها)

en: ✓ Proxy OK
fa: ✓ پروکسی OK

en: ✓ Restarted
fa: ✓ راه اندازی مجدد

en: ✗ Error
fa: ✗ خطا

en: ✗ Proxy Error
fa: ✗ خطای پروکسی

en: ✗ Proxy Expired
fa: ✗ پروکسی منقضی شده است

en: ✗ Proxy Offline
fa: ✗ پروکسی آفلاین

en: ✗ Restart Failed
fa: ✗ راه اندازی مجدد انجام نشد
