enigma 2 - en to he translation catalogue (202 entries)

en: (%d channels)?
he: (%d ערוצים)?

en: (%s files deleted)
he: (%s קבצים נמחקו)

en: (you have v{})
he: (יש לך v{})

en: - Add missing fields to all entries
he: - הוסף שדות חסרים לכל הערכים

en: - Auto token refresh every 9 minutes
he: - רענון אוטומטי של אסימון כל 9 דקות

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
he: - יצירת EPG אוטומטית עם הפניית שירות

en: - Automatic bouquet generation
he: - ייצור זרים אוטומטי

en: - Category bouquets
he: - זרי פרחים בקטגוריה

en: - Clean up the cache file
he: - נקה את קובץ המטמון

en: - Commercial use is strictly prohibited
he: - שימוש מסחרי אסור בהחלט

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
he: - קהילה: Linuxsat-support.com, פורום Corvoboys.org

en: - Container bouquets
he: - זרי מיכל

en: - Country bouquets
he: - זרי פרחים כפריים

en: - Free content only
he: - תוכן חינם בלבד

en: - Graphics: @oktus
he: - גרפיקה: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
he: - הזרמת HTTP בשידור חי

en: - Integrated proxy system
he: - מערכת פרוקסי משולבת

en: - No direct server hosting
he: - אין אירוח שרת ישיר

en: - Redistribution must maintain attribution
he: - חלוקה מחדש חייבת לשמור על ייחוס

en: - Remove duplicate entries
he: - הסר ערכים כפולים

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
he: - אסמכתאות שירות: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
he: - זרמים ממקורות ציבוריים

en: - TS/M3U8 formats
he: - פורמטים TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
he: - תמיכה טכנית: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
he: - {} ערכים כפולים הוסרו

en: - {} entries updated
he: - {} ערכים עודכנו

en: ? Proxy Unknown
he: ? פרוקסי לא ידוע

en: All countries (%d)
he: כל המדינות (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
he: ייצוא למדינה אחרת כבר מתבצע. אנא המתן.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
he: ייצוא מתבצע. אנא המתן לפני תיקון המטמון.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
he: סטארט-אפ אנונימי/פינג קצב לב בלבד (מזהה הפעלה, גרסה, חותמת זמן - ללא נתונים אישיים). השבת כדי לבטל את הסכמתך.

en: At an interval hours or fixed time
he: במרווח שעות או זמן קבוע

en: Author:
he: מְחַבֵּר:

en: Auto-update EPG
he: עדכון אוטומטי של EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
he: הפעל אוטומטית את מקור/י Vavoo EPG ב-EPGImport לאחר כל ייצוא, כך שלא תצטרך להפעיל אותם שם בעצמך.

en: Back
he: בְּחֲזָרָה

en: Bottom
he: תַחתִית

en: Bouquet Position in List
he: מיקום זר ברשימה

en: Bouquet creation error: {}
he: שגיאה ביצירת זר: {}

en: Bouquet ready with {} channels
he: זר מוכן עם {} ערוצים

en: Bouquets reload scheduled.
he: טעינת זרי פרחים מתוזמנת.

en: Bouquets reorganized successfully!
he: זרי פרחים אורגנו מחדש בהצלחה!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
he: CH±=שינוי | OK=החלף | INFO=IMDb | STOP=יציאה

en: Cache format fix completed:
he: תיקון פורמט המטמון הושלם:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
he: המטמון כבר בפורמט הנכון. אין צורך בשינויים.

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Cancel execution?
he: לבטל את הביצוע?

en: Case: {}
he: מקרה: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
he: יומן שינויים: ({}/{}, השתמש למעלה/למטה)

en: Channels
he: ערוצים

en: Channels: %d
he: ערוצים: %d

en: Checking proxy...
he: בודק פרוקסי...

en: Clear All
he: נקה הכל

en: Configuration saved successfully!
he: התצורה נשמרה בהצלחה!

en: Configure Main Background Image.
he: הגדר תמונת רקע ראשית.

en: Configure at a fixed time
he: הגדר בזמן קבוע

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
he: הגדר את שירות הפניה Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
he: לְנַחֵם

en: Continuing, proxy still syncing...
he: ממשיך, פרוקסי עדיין מסתנכרן...

en: Could not save the installer script.
he: לא ניתן לשמור את סקריפט ההתקנה.

en: Countries
he: מדינות

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
he: מדינות: %(generated)d/%(total)d

en: Country: %s
he: מדינה: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
he: צור מקור EPG עבור EPGImport עם נתוני תוכנית Vavoo

en: Credits:
he: קרדיטים:

en: Debug logging
he: ניפוי באגים ברישום

en: Default View
he: תצוגת ברירת מחדל

en: Default view when opening the plugin
he: תצוגת ברירת מחדל בעת פתיחת הפלאגין

en: Do you want to export this bouquet?
he: האם אתה רוצה לייצא את הזר הזה?

en: Do you want to fix the cache format?
he: האם אתה רוצה לתקן את פורמט המטמון?

en: EPG Similarity Threshold (%)
he: סף דמיון EPG (%)

en: EPG import started
he: ייבוא ​​EPG התחיל

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
he: EPG מושבת. אנא הפעל אותו בהגדרות Vavoo תחילה.

en: EPG processing completed (no matches)
he: עיבוד EPG הושלם (ללא התאמות)

en: EPG processing completed for {} channels
he: עיבוד EPG הושלם עבור {} ערוצים

en: EPGImport plugin not found: {}
he: פלאגין EPGImport לא נמצא: {}

en: Enable Vavoo EPG
he: הפעל את Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
he: הפעל או השבת פרוקסי.

en: Enter text to search...
he: הזן טקסט לחיפוש...

en: Error
he: שְׁגִיאָה

en: Error fixing cache: {}
he: שגיאה בתיקון מטמון: {}

en: Error parsing data
he: שגיאה בניתוח נתונים

en: Error starting EPG update: {}
he: שגיאה בהפעלת עדכון EPG: {}

en: Error starting channel
he: שגיאה בהפעלת הערוץ

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Exit
he: יְצִיאָה

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
he: צא ופתח מחדש את הפלאגין כדי לראות את הרקע החדש.

en: Export
he: יְצוּא

en: Export failed: {}
he: הייצוא נכשל: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
he: הייצוא התחיל. זר יהיה זמין בקרוב.

en: Failed to refresh proxy token
he: רענון אסימון ה-proxy נכשל

en: Failed to refresh proxy:
he: רענון ה-proxy נכשל:

en: Failed: %(failed)d
he: נכשל: %(failed)d

en: Fix Cache
he: תקן את המטמון

en: Fixing cache format...
he: מתקן את פורמט המטמון...

en: Force proxy refresh?
he: לאלץ רענון פרוקסי?

en: Found: {} channels
he: נמצאו: {} ערוצים

en: Generate .m3u file for:
he: צור קובץ ‎.m3u עבור:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
he: צור קבצי ‎.m3u (Ok for Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
he: צור קבצי .m3u ושמור במכשיר %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
he: האם ליצור קבצי ‎.m3u ולשמור במכשיר %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
he: ליצור קבצי .m3u עבור כל %d המדינות?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
he: באיזו תדירות להתאים מחדש את ה-EPG ולרענן זרי פרחים, בספירה מעכשיו.

en: Important Notes:
he: הערות חשובות:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
he: הגדל אם ה-proxy נמשך זמן רב עקב VPN או חיבור איטי.

en: Keyboard
he: מִקלֶדֶת

en: Last channel update: %s
he: עדכון ערוץ אחרון: %s

en: License:
he: רִשָׁיוֹן:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
he: רישיון: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
he: קישור בתפריט הראשי

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
he: מקומי בלבד (127.0.0.1) - מכשיר זה בלבד

en: Lower = less interruption but more refreshes
he: נמוך יותר = פחות הפרעה אבל יותר מרענן

en: M3U file generated successfully!
he: קובץ M3U נוצר בהצלחה!

en: M3U generation completed!
he: הושלם דור M3U!

en: M3U generation error: %s
he: שגיאת יצירת M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
he: דמיון מינימלי לערוצים תואמים (גבוה יותר = קפדני יותר).

en: Movie Services Reference
he: הפניה לשירותי סרטים

en: Network (%s) - other devices on the LAN
he: רשת (%s) - התקנים אחרים ברשת ה-LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
he: לא נמצא תוסף IMDb/TMDB

en: No Internet connection detected. Please check your network.
he: לא זוהה חיבור לאינטרנט. אנא בדוק את הרשת שלך.

en: No channels found
he: לא נמצאו ערוצים

en: No channels found for: %s
he: לא נמצאו ערוצים עבור: %s

en: No items available
he: אין פריטים זמינים

en: No programme info available
he: אין מידע זמין על התוכנית

en: No selection
he: אין בחירה

en: No valid channels for: %s
he: אין ערוצים חוקיים עבור: %s

en: Nothing to remove for: {}
he: אין מה להסיר עבור: {}

en: Now %s
he: עכשיו %s

en: Only one specific country
he: רק מדינה אחת ספציפית

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
he: התאם מדי פעם מחדש את ה-EPG ורענן זרי פרחים עבור המדינות המועדפות עליך ברקע.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
he: מיקום זרי Vavoo ברשימה הראשית

en: Proxy Disabled
he: פרוקסי מושבת

en: Proxy Enabled
he: פרוקסי מופעל

en: Proxy disabled
he: פרוקסי מושבת

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
he: פרוקסי מושבת. אנא הגדר תחילה פרוקסי. -- תצורת תפריט --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
he: פרוקסי מושבת. אנא הפעל אותו בתצורה.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
he: פרוקסי לא פועל. אנא הפעל תחילה את ה-proxy.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
he: פרוקסי לא פעיל. לא ניתן ליצור קובץ M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
he: פרוקסי מקוון - {} ערוצים ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
he: פסק זמן להפעלה של שרת proxy (שניות)

en: Proxy token refreshed successfully
he: אסימון ה-proxy רענן בהצלחה

en: Really close without saving settings?
he: באמת לסגור בלי לשמור הגדרות?

en: Recommended: 5-8 minutes
he: מומלץ: 5-8 דקות

en: Refresh stream (minutes):
he: רענון זרם (דקות):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
he: רענן את השידור כל X דקות (1-15)

en: Reload Bouqet
he: טען מחדש זר

en: Reload bouquets and service list?
he: לטעון מחדש זרי פרחים ורשימת שירותים?

en: Remove
he: לְהַסִיר

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
he: להסיר את כל זרי Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
he: להסיר את זר הפרחים המיוצא למדינה/קטגוריה זו?

en: Removed exported bouquet: {}
he: הוסר זר מיוצא: {}

en: Restarting...
he: מופעל מחדש...

en: Returning to channel list.
he: חוזר לרשימת הערוצים.

en: SELECT YOUR CHOICE
he: בחר את הבחירה שלך

en: Save
he: לְהַצִיל

en: Saved in: %(path)s
he: נשמר ב: %(path)s

en: Saved in: %s
he: נשמר ב: %s

en: Schedule type:
he: סוג לוח זמנים:

en: Search
he: לְחַפֵּשׂ

en: Search Channels:
he: חיפוש ערוצים:

en: Search...
he: לְחַפֵּשׂ...

en: Search:
he: לְחַפֵּשׂ:

en: Select Background
he: בחר רקע

en: Select M3U export mode:
he: בחר מצב ייצוא M3U:

en: Select country to export M3U:
he: בחר מדינה לייצא M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
he: בחר את כתובת ה-IP לשימוש בקישורי M3U:

en: Send Anonymous Statistics
he: שלח סטטיסטיקה אנונימית

en: Server for Player Used
he: שרת עבור שחקן בשימוש

en: Server for player.
he: שרת לשחקן.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
he: הצג הודעות מפורטות ברמת DEBUG ב-vavoo.log (מחזור חיים של ממשק משתמש, פירוט לפי בקשה). נכנס לתוקף מיד - עזוב אלא אם כן פותרים תקלות.

en: Showing all channels: {}
he: מציג את כל הערוצים: {}

en: Space
he: מֶרחָב

en: Start EPG update now?
he: להתחיל את עדכון ה-EPG עכשיו?

en: Stream ended. Too many connection issues.
he: השידור הסתיים. יותר מדי בעיות חיבור.

en: Technical Features:
he: מאפיינים טכניים:

en: This will refresh the authentication token.
he: פעולה זו תרענן את אסימון האימות.

en: This will remove:
he: פעולה זו תסיר:

en: This will:
he: זה יהיה:

en: Top
he: רֹאשׁ

en: Total channels: %(total_channels)d
he: סך הערוצים: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
he: אותיות רישיות

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
he: מקור EPG של Vavoo אינו מופעל ב-EPGImport. אנא הפעל אותו בהגדרות EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
he: מקור EPG של Vavoo לא נמצא. אנא ייצא תחילה לפחות זר אחד.

en: Vavoo Stream Live
he: זרם Vavoo בשידור חי

en: Vavoo Stream Live - Information
he: Vavoo Stream Live - מידע

en: Vavoo Stream Live Plugin
he: תוסף Vavoo Stream Live

en: Vavoo bouquets removed successfully!
he: זרי Vavoo הוסרו בהצלחה!

en: Vavoo is already running.
he: Vavoo כבר פועל.

en: Version:
he: גִרְסָה:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
he: ברוכים הבאים ל-Vavoo Proxy עם תמיכה ב-EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
he: אתה יכול להפעיל אותו מהתפריט או על ידי לחיצה על כפתור הטקסט.

en: fixed time
he: זמן קבוע

en: interval
he: הַפסָקָה

en: lowercase
he: אותיות קטנות

en: ✓ Proxy ({0}s)
he: ✓ פרוקסי ({0}ים)

en: ✓ Proxy OK
he: ✓ פרוקסי בסדר

en: ✓ Restarted
he: ✓ הופעל מחדש

en: ✗ Error
he: ✗ שגיאה

en: ✗ Proxy Error
he: ✗ שגיאת פרוקסי

en: ✗ Proxy Expired
he: ✗ פג תוקף פרוקסי

en: ✗ Proxy Offline
he: ✗ פרוקסי לא מקוון

en: ✗ Restart Failed
he: ✗ הפעלה מחדש נכשלה
