enigma 2 - en to hr translation catalogue (198 entries)

en: (%d channels)?
hr: (%d kanala)?

en: (%s files deleted)
hr: (%s datoteka izbrisano)

en: (you have v{})
hr: (imaš v{})

en: - Add missing fields to all entries
hr: - Dodajte polja koja nedostaju svim unosima

en: - Auto token refresh every 9 minutes
hr: - Automatsko osvježavanje tokena svakih 9 minuta

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
hr: - Automatsko generiranje EPG-a s referencom usluge

en: - Automatic bouquet generation
hr: - Automatsko stvaranje buketa

en: - Category bouquets
hr: - Kategorija buketi

en: - Clean up the cache file
hr: - Očistite datoteku predmemorije

en: - Commercial use is strictly prohibited
hr: - Komercijalna uporaba je strogo zabranjena

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
hr: - Zajednica: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum

en: - Container bouquets
hr: - Posude za bukete

en: - Country bouquets
hr: - Seoski buketi

en: - Free content only
hr: - Samo besplatni sadržaj

en: - Graphics: @oktus
hr: - Grafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
hr: - HTTP prijenos uživo

en: - Integrated proxy system
hr: - Integrirani proxy sustav

en: - No direct server hosting
hr: - Nema izravnog hostinga poslužitelja

en: - Redistribution must maintain attribution
hr: - Preraspodjela mora održavati atribuciju

en: - Remove duplicate entries
hr: - Uklonite duple unose

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
hr: - Reference servisa: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
hr: - Streamovi iz javnih izvora

en: - TS/M3U8 formats
hr: - Formati TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
hr: - Tehnička podrška: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
hr: - Uklonjeno {} dvostrukih unosa

en: - {} entries updated
hr: - {} unosa ažurirano

en: ? Proxy Unknown
hr: ? Proxy nepoznat

en: All countries (%d)
hr: Sve zemlje (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
hr: Izvoz za drugu zemlju je već u tijeku. Molimo pričekajte.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
hr: Izvoz je u tijeku. Pričekajte prije popravljanja predmemorije.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
hr: Samo anonimni startup/heartbeat ping (id sesije, verzija, vremenska oznaka - bez osobnih podataka). Onemogućite da biste se isključili.

en: At an interval hours or fixed time
hr: U intervalima sati ili fiksno vrijeme

en: Author:
hr: Autor:

en: Auto-update EPG
hr: Automatsko ažuriranje EPG-a

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
hr: Automatski omogućite Vavoo EPG izvor(e) u EPGImportu nakon svakog izvoza, tako da ih ne morate tamo sami omogućiti.

en: Back
hr: Nazad

en: Bottom
hr: Dno

en: Bouquet Position in List
hr: Položaj buketa na popisu

en: Bouquet creation error: {}
hr: Pogreška pri stvaranju buketa: {}

en: Bouquet ready with {} channels
hr: Buket spreman s {} kanala

en: Bouquets reload scheduled.
hr: Zakazano je ponovno učitavanje buketa.

en: Bouquets reorganized successfully!
hr: Buketi uspješno reorganizirani!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
hr: CH±=Promjena | OK=Prebaci | INFO=IMDb | STOP=Izlaz

en: Cache format fix completed:
hr: Dovršen popravak formata predmemorije:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
hr: Predmemorija je već u ispravnom formatu. Nikakve promjene nisu potrebne.

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Cancel execution?
hr: Otkazati izvršenje?

en: Case: {}
hr: Veličina: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
hr: Dnevnik promjena: ({}/{}, koristite gore/dolje)

en: Channels
hr: Kanali

en: Channels: %d
hr: Kanali: %d

en: Checking proxy...
hr: Provjera proxyja...

en: Clear All
hr: Obriši sve

en: Configuration saved successfully!
hr: Konfiguracija je uspješno spremljena!

en: Configure Main Background Image.
hr: Konfigurirajte glavnu pozadinsku sliku.

en: Configure at a fixed time
hr: Konfigurirajte u određeno vrijeme

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
hr: Referenca konfiguracije usluge Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
hr: Konzola

en: Continuing, proxy still syncing...
hr: Nastavlja se, proxy se i dalje sinkronizira...

en: Could not save the installer script.
hr: Nije moguće spremiti skriptu za instalaciju.

en: Countries
hr: zemlje

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
hr: Zemlje: %(generirano)d/%(ukupno)d

en: Country: %s
hr: Država: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
hr: Stvorite EPG izvor za EPGImport s Vavoo programskim podacima

en: Credits:
hr: Zasluge:

en: Debug logging
hr: Zapisivanje otklanjanja pogrešaka

en: Default View
hr: Zadani prikaz

en: Default view when opening the plugin
hr: Zadani prikaz prilikom otvaranja dodatka

en: Do you want to export this bouquet?
hr: Želite li izvesti ovaj buket?

en: Do you want to fix the cache format?
hr: Želite li popraviti format predmemorije?

en: EPG Similarity Threshold (%)
hr: Prag sličnosti EPG-a (%)

en: EPG import started
hr: Uvoz EPG-a je započeo

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
hr: EPG je onemogućen. Prvo ga omogućite u Vavoo postavkama.

en: EPG processing completed (no matches)
hr: EPG obrada dovršena (nema rezultata)

en: EPG processing completed for {} channels
hr: EPG obrada dovršena za {} kanala

en: EPGImport plugin not found: {}
hr: EPGImport dodatak nije pronađen: {}

en: Enable Vavoo EPG
hr: Omogući Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
hr: Omogući ili onemogući proxy.

en: Enter text to search...
hr: Unesite tekst za pretraživanje...

en: Error
hr: Greška

en: Error fixing cache: {}
hr: Pogreška ispravljanja predmemorije: {}

en: Error parsing data
hr: Pogreška analize podataka

en: Error starting EPG update: {}
hr: Pogreška pri pokretanju ažuriranja EPG-a: {}

en: Error starting channel
hr: Pogreška pri pokretanju kanala

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Exit
hr: Izlaz

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
hr: Izađite i ponovno otvorite dodatak da vidite novu pozadinu.

en: Export
hr: Izvoz

en: Export failed: {}
hr: Izvoz nije uspio: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
hr: Izvoz je započeo. Buket će biti dostupan uskoro.

en: Failed to refresh proxy token
hr: Osvježavanje proxy tokena nije uspjelo

en: Failed to refresh proxy:
hr: Nije uspjelo osvježavanje proxyja:

en: Failed: %(failed)d
hr: Neuspješno: %(neuspješno)d

en: Fix Cache
hr: Popravi predmemoriju

en: Fixing cache format...
hr: Popravljanje formata predmemorije...

en: Force proxy refresh?
hr: Prisilno osvježiti proxy?

en: Found: {} channels
hr: Pronađeno: {} kanala

en: Generate .m3u file for:
hr: Generiraj .m3u datoteku za:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
hr: Generirajte .m3u datoteke (U redu za Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
hr: Generirajte .m3u datoteke i spremite ih na uređaj %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
hr: Generirati .m3u datoteke i spremiti ih na uređaj %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
hr: Generirati .m3u datoteke za SVE %d zemlje?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
hr: Koliko često ponovno uskladiti EPG i osvježiti bukete, računajući od sada.

en: Important Notes:
hr: Važne napomene:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
hr: Povećajte ako proxy traje dugo zbog VPN-a ili spore veze.

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Last channel update: %s
hr: Zadnje ažuriranje kanala: %s

en: License:
hr: Licenca:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
hr: Licenca: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
hr: Link u glavnom izborniku

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
hr: Samo lokalno (127.0.0.1) - samo ovaj uređaj

en: Lower = less interruption but more refreshes
hr: Niže = manje prekida, ali više osvježavanja

en: M3U file generated successfully!
hr: M3U datoteka uspješno je generirana!

en: M3U generation completed!
hr: M3U generacija završena!

en: M3U generation error: %s
hr: Pogreška generiranja M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
hr: Minimalna sličnost za podudarne kanale (viša = stroža).

en: Movie Services Reference
hr: Referenca filmskih usluga

en: Network (%s) - other devices on the LAN
hr: Mreža (%s) - drugi uređaji na LAN-u

en: No IMDb/TMDB plugin found
hr: Nije pronađen dodatak za IMDb/TMDB

en: No Internet connection detected. Please check your network.
hr: Internetska veza nije otkrivena. Provjerite svoju mrežu.

en: No channels found
hr: Nema pronađenih kanala

en: No channels found for: %s
hr: Nema pronađenih kanala za: %s

en: No items available
hr: Nema dostupnih stavki

en: No programme info available
hr: Nema dostupnih informacija o programu

en: No selection
hr: Bez odabira

en: No valid channels for: %s
hr: Nema valjanih kanala za: %s

en: Nothing to remove for: {}
hr: Ništa za uklanjanje za: {}

en: Now %s
hr: Sada %s

en: Only one specific country
hr: Samo jedna određena država

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
hr: Povremeno ponovno uskladite EPG i osvježite bukete za svoje omiljene zemlje u pozadini.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
hr: Položaj Vavoo buketa na glavnoj listi

en: Proxy Disabled
hr: Proxy onemogućen

en: Proxy Enabled
hr: Proxy omogućen

en: Proxy disabled
hr: Proxy onemogućen

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
hr: Proxy je onemogućen. Prvo uključite proxy. -- Konfiguracija izbornika --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
hr: Proxy je onemogućen. Omogućite ga u konfiguraciji.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
hr: Proxy ne radi. Prvo pokrenite proxy.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
hr: Proxy nije aktivan. Nije moguće generirati M3U datoteku.

en: Proxy online - {} channels  ✓
hr: Proxy online - {} kanala ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
hr: Istek pokretanja proxyja (sekunde)

en: Proxy token refreshed successfully
hr: Proxy token uspješno je osvježen

en: Really close without saving settings?
hr: Stvarno zatvoriti bez spremanja postavki?

en: Recommended: 5-8 minutes
hr: Preporučeno: 5-8 minuta

en: Refresh stream (minutes):
hr: Osvježi stream (minute):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
hr: Osvježi stream svakih X minuta (1-15)

en: Reload Bouqet
hr: Ponovno učitaj buket

en: Reload bouquets and service list?
hr: Ponovno učitati bukete i popis usluga?

en: Remove
hr: Ukloniti

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
hr: Ukloniti SVE Vavoo bukete?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
hr: Ukloniti izvezeni buket za ovu zemlju/kategoriju?

en: Removed exported bouquet: {}
hr: Uklonjen izvezeni buket: {}

en: Restarting...
hr: Ponovno pokretanje...

en: Returning to channel list.
hr: Povratak na popis kanala.

en: SELECT YOUR CHOICE
hr: ODABERITE SVOJ IZBOR

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Saved in: %(path)s
hr: Spremljeno u: %(path)s

en: Saved in: %s
hr: Spremljeno u: %s

en: Schedule type:
hr: Vrsta rasporeda:

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Search Channels:
hr: Pretraži kanale:

en: Search...
hr: Pretraživanje...

en: Search:
hr: Pretraživanje:

en: Select Background
hr: Odaberite Pozadina

en: Select M3U export mode:
hr: Odaberite način izvoza M3U:

en: Select country to export M3U:
hr: Odaberite zemlju za izvoz M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
hr: Odaberite IP adresu za korištenje u M3U vezama:

en: Send Anonymous Statistics
hr: Pošaljite anonimnu statistiku

en: Server for Player Used
hr: Korišten poslužitelj za igrača

en: Server for player.
hr: Server za igrača.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
hr: Prikaži opširne poruke na razini DEBUG-a u vavoo.log (životni ciklus korisničkog sučelja, detalji po zahtjevu). Stupa na snagu odmah - isključite osim u slučaju rješavanja problema.

en: Showing all channels: {}
hr: Prikaz svih kanala: {}

en: Space
hr: Prostor

en: Start EPG update now?
hr: Pokrenuti sada ažuriranje EPG-a?

en: Stream ended. Too many connection issues.
hr: Stream je završio. Previše problema s vezom.

en: Technical Features:
hr: Tehničke značajke:

en: This will refresh the authentication token.
hr: Ovo će osvježiti autentifikacijski token.

en: This will remove:
hr: Ovo će ukloniti:

en: This will:
hr: Ovo će:

en: Top
hr: Vrh

en: Total channels: %(total_channels)d
hr: Ukupno kanala: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
hr: VELIKA SLOVA

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
hr: Vavoo EPG izvor nije omogućen u EPGImportu. Omogućite ga u postavkama EPGImporta.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
hr: Vavoo EPG izvor nije pronađen. Prvo izvezite barem jedan buket.

en: Vavoo Stream Live
hr: Vavoo Stream uživo

en: Vavoo Stream Live - Information
hr: Vavoo Stream uživo - Informacije

en: Vavoo bouquets removed successfully!
hr: Vavoo buketi uspješno uklonjeni!

en: Vavoo is already running.
hr: Vavoo već radi.

en: Version:
hr: Verzija:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
hr: Dobrodošli u Vavoo Proxy s EPG podrškom

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
hr: Možete ga pokrenuti iz izbornika ili pritiskom na tipku TEKST.

en: fixed time
hr: fiksno vrijeme

en: lowercase
hr: mala slova

en: ✓ Restarted
hr: ✓ Ponovno pokrenuto

en: ✗ Error
hr: ✗ Greška

en: ✗ Proxy Error
hr: ✗ Pogreška proxyja

en: ✗ Proxy Expired
hr: ✗ Proxy je istekao

en: ✗ Proxy Offline
hr: ✗ Proxy izvan mreže

en: ✗ Restart Failed
hr: ✗ Ponovno pokretanje nije uspjelo
