enigma 2 - en to kk translation catalogue (202 entries)

en: (%d channels)?
kk: (%d арна)?

en: (%s files deleted)
kk: (%s файл жойылды)

en: (you have v{})
kk: (сізде v{})

en: - Add missing fields to all entries
kk: - Барлық жазбаларға жетіспейтін өрістерді қосыңыз

en: - Auto token refresh every 9 minutes
kk: - Автоматты таңбалауыш әр 9 минут сайын жаңартылады

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
kk: - Қызметтік анықтамасы бар автоматты Epg жасау

en: - Automatic bouquet generation
kk: - Автоматты букет жасау

en: - Category bouquets
kk: - Санат гүл шоқтары

en: - Clean up the cache file
kk: - Кэш файлын тазалаңыз

en: - Commercial use is strictly prohibited
kk: - Коммерциялық мақсатта пайдалануға қатаң тыйым салынады

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
kk: - Қауымдастық: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org форумы

en: - Container bouquets
kk: - Контейнер гүл шоқтары

en: - Country bouquets
kk: - Ауыл гүл шоқтары

en: - Free content only
kk: - Тек тегін мазмұн

en: - Graphics: @oktus
kk: - Графика: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
kk: - HTTP тікелей ағыны

en: - Integrated proxy system
kk: - Біріктірілген прокси жүйесі

en: - No direct server hosting
kk: - Тікелей сервер хостингі жоқ

en: - Redistribution must maintain attribution
kk: - Қайта бөлу атрибуцияны сақтауы керек

en: - Remove duplicate entries
kk: - Қайталанатын жазбаларды жою

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
kk: - Қызметтік анықтамалар: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
kk: - Қоғамдық көздерден алынған ағындар

en: - TS/M3U8 formats
kk: - TS/M3U8 пішімдері

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
kk: - Техникалық қолдау: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
kk: - {} қайталанатын жазбалар жойылды

en: - {} entries updated
kk: - {} жазба жаңартылды

en: ? Proxy Unknown
kk: ? Прокси белгісіз

en: All countries (%d)
kk: Барлық елдер (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
kk: Басқа елге экспорт қазірдің өзінде жүріп жатыр. Күте тұрыңыз.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
kk: Экспорттау жүріп жатыр. Кэшті түзетпес бұрын күтіңіз.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
kk: Тек анонимді іске қосу/жүрек соғысы пингі (сеанс идентификаторы, нұсқа, уақыт белгісі - жеке деректер жоқ). Бас тарту үшін өшіріңіз.

en: At an interval hours or fixed time
kk: Аралық сағаттарда немесе белгіленген уақытта

en: Author:
kk: Авторы:

en: Auto-update EPG
kk: EPG автоматты жаңарту

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
kk: Әрбір экспорттан кейін EPGImport ішіндегі Vavoo EPG көз(дер)ін автоматты түрде қосыңыз, сондықтан оларды өзіңіз қосудың қажеті жоқ.

en: Back
kk: Артқа

en: Bottom
kk: Төменгі

en: Bouquet Position in List
kk: Тізімдегі букет орны

en: Bouquet creation error: {}
kk: Букет жасау қатесі: {}

en: Bouquet ready with {} channels
kk: {} арнасы бар букет дайын

en: Bouquets reload scheduled.
kk: Букеттерді қайта жүктеу жоспарланған.

en: Bouquets reorganized successfully!
kk: Гүл шоқтары сәтті қайта ұйымдастырылды!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
kk: CH±=Өзгерту | OK=Ауыстыру | INFO=IMDb | STOP=Шығу

en: Cache format fix completed:
kk: Кэш пішімін түзету аяқталды:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
kk: Кэш әлдеқашан дұрыс пішімде. Ешқандай өзгерістер қажет емес.

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Cancel execution?
kk: Орындаудан бас тарту керек пе?

en: Case: {}
kk: Іс: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
kk: Өзгеріс журналы: ({}/{}, жоғары/төмен пайдалану)

en: Channels
kk: Арналар

en: Channels: %d
kk: Арналар: %d

en: Checking proxy...
kk: Прокси тексерілуде...

en: Clear All
kk: Барлығын өшіру

en: Configuration saved successfully!
kk: Конфигурация сәтті сақталды!

en: Configure Main Background Image.
kk: Негізгі фондық кескінді конфигурациялау.

en: Configure at a fixed time
kk: Белгіленген уақытта конфигурациялаңыз

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
kk: Iptv-Gstreamer-Exteplayer3 сілтемесін конфигурациялаңыз

en: Console
kk: Консоль

en: Continuing, proxy still syncing...
kk: Жалғастыруда, прокси әлі синхрондалуда...

en: Could not save the installer script.
kk: Орнатушы сценарийін сақтау мүмкін болмады.

en: Countries
kk: Елдер

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
kk: Елдер: %(жасалған)d/%(жалпы)d

en: Country: %s
kk: Ел: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
kk: Vavoo бағдарламасы деректерімен EPGImport үшін EPG көзін жасаңыз

en: Credits:
kk: Несиелер:

en: Debug logging
kk: Түзету журналы

en: Default View
kk: Әдепкі көрініс

en: Default view when opening the plugin
kk: Плагинді ашу кезіндегі әдепкі көрініс

en: Do you want to export this bouquet?
kk: Бұл гүл шоғын экспорттағыңыз келе ме?

en: Do you want to fix the cache format?
kk: Кэш пішімін түзеткіңіз келе ме?

en: EPG Similarity Threshold (%)
kk: EPG ұқсастық шегі (%)

en: EPG import started
kk: EPG импорты басталды

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
kk: EPG өшірілген. Алдымен оны Vavoo параметрлерінде қосыңыз.

en: EPG processing completed (no matches)
kk: EPG өңдеу аяқталды (сәйкестік жоқ)

en: EPG processing completed for {} channels
kk: {} арна үшін EPG өңдеу аяқталды

en: EPGImport plugin not found: {}
kk: EPGImport плагині табылмады: {}

en: Enable Vavoo EPG
kk: Vavoo EPG қосыңыз

en: Enable or disable proxy.
kk: Проксиді қосу немесе өшіру.

en: Enter text to search...
kk: Іздеу үшін мәтінді енгізіңіз...

en: Error
kk: Қате

en: Error fixing cache: {}
kk: Кэшті түзету қатесі: {}

en: Error parsing data
kk: Деректерді талдау қатесі

en: Error starting EPG update: {}
kk: EPG жаңартуын бастау қатесі: {}

en: Error starting channel
kk: Арнаны бастау қатесі

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Exit
kk: Шығу

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
kk: Жаңа фонды көру үшін плагиннен шығып, қайта ашыңыз.

en: Export
kk: Экспорттау

en: Export failed: {}
kk: Экспорттау орындалмады: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
kk: Экспорттау басталды. Букет жақын арада қол жетімді болады.

en: Failed to refresh proxy token
kk: Прокси таңбалауышы жаңартылмады

en: Failed to refresh proxy:
kk: Проксиді жаңарту мүмкін болмады:

en: Failed: %(failed)d
kk: Сәтсіз: %(сәтсіз)d

en: Fix Cache
kk: Кэшті түзету

en: Fixing cache format...
kk: Кэш пішімін түзету...

en: Force proxy refresh?
kk: Проксиді жаңартуды мәжбүрлеу керек пе?

en: Found: {} channels
kk: Табылды: {} арна

en: Generate .m3u file for:
kk: .m3u файлын жасаңыз:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
kk: .m3u файлдарын жасау (Exec үшін жарайды)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
kk: .m3u файлдарын жасаңыз және %s құрылғысына сақтаңыз.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
kk: .m3u файлдарын жасап, %s құрылғысына сақтау керек пе?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
kk: БАРЛЫҚ %d ел үшін .m3u файлдарын жасау керек пе?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
kk: EPG қайта сәйкестендіру және гүл шоқтарын жаңарту қаншалықты жиі, қазірден бастап.

en: Important Notes:
kk: Маңызды ескертулер:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
kk: VPN немесе баяу қосылымға байланысты прокси ұзақ уақыт алса, көбейтіңіз.

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Last channel update: %s
kk: Соңғы арна жаңартуы: %s

en: License:
kk: Лицензия:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
kk: Лицензия: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
kk: Негізгі мәзірдегі сілтеме

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
kk: Тек жергілікті (127.0.0.1) - тек осы құрылғы

en: Lower = less interruption but more refreshes
kk: Төменгі = үзіліс аз, бірақ көбірек жаңарту

en: M3U file generated successfully!
kk: M3U файлы сәтті жасалды!

en: M3U generation completed!
kk: M3U буыны аяқталды!

en: M3U generation error: %s
kk: M3U құру қатесі: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
kk: Сәйкес арналар үшін ең аз ұқсастық (жоғары = қатаңырақ).

en: Movie Services Reference
kk: Фильм қызметтерінің анықтамасы

en: Network (%s) - other devices on the LAN
kk: Желі (%s) – жергілікті желідегі басқа құрылғылар

en: No IMDb/TMDB plugin found
kk: IMDb/TMDB плагині табылмады

en: No Internet connection detected. Please check your network.
kk: Интернет байланысы анықталмады. Желіңізді тексеріңіз.

en: No channels found
kk: Ешбір арна табылмады

en: No channels found for: %s
kk: %s үшін арналар табылмады

en: No items available
kk: Ешқандай элемент жоқ

en: No programme info available
kk: Бағдарлама туралы ақпарат жоқ

en: No selection
kk: Таңдау жоқ

en: No valid channels for: %s
kk: %s үшін жарамды арналар жоқ

en: Nothing to remove for: {}
kk: Келесі үшін жойылатын ештеңе жоқ: {}

en: Now %s
kk: Енді %s

en: Only one specific country
kk: Бір ғана нақты ел

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
kk: EPG-ны мезгіл-мезгіл қайта сәйкестендіріңіз және фондық режимде сүйікті елдеріңіз үшін гүл шоқтарын жаңартыңыз.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
kk: Негізгі тізімдегі Vavoo гүл шоқтарының орны

en: Proxy Disabled
kk: Прокси өшірілген

en: Proxy Enabled
kk: Прокси қосылған

en: Proxy disabled
kk: Прокси өшірілген

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
kk: Прокси өшірілген. Алдымен проксиді қосыңыз. -- Мәзір конфигурациясы --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
kk: Прокси өшірілген. Оны конфигурацияда қосыңыз.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
kk: Прокси жұмыс істемейді. Алдымен проксиді іске қосыңыз.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
kk: Прокси белсенді емес. M3U файлын жасау мүмкін емес.

en: Proxy online - {} channels  ✓
kk: Прокси онлайн - {} арна ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
kk: Проксиді іске қосу күту уақыты (секунд)

en: Proxy token refreshed successfully
kk: Прокси таңбалауышы сәтті жаңартылды

en: Really close without saving settings?
kk: Параметрлерді сақтамай шынымен жабу керек пе?

en: Recommended: 5-8 minutes
kk: Ұсынылады: 5-8 минут

en: Refresh stream (minutes):
kk: Трансляцияны жаңарту (минут):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
kk: Әр X минут сайын ағынды жаңарту (1-15)

en: Reload Bouqet
kk: Бугетті қайта жүктеңіз

en: Reload bouquets and service list?
kk: Букет пен қызмет тізімін қайта жүктеңіз бе?

en: Remove
kk: Жою

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
kk: БАРЛЫҚ Vavoo гүл шоқтарын жою керек пе?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
kk: Осы ел/санат үшін экспортталған букет өшірілсін бе?

en: Removed exported bouquet: {}
kk: Экспортталған букет жойылды: {}

en: Restarting...
kk: Қайта іске қосылуда...

en: Returning to channel list.
kk: Арналар тізіміне оралу.

en: SELECT YOUR CHOICE
kk: ТАҢДАУЫҢЫЗДЫ ТАҢДАҢЫЗ

en: Save
kk: Сақтау

en: Saved in: %(path)s
kk: Сақталған: %(path)s

en: Saved in: %s
kk: Сақталған: %s

en: Schedule type:
kk: Кесте түрі:

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Channels:
kk: Арналарды іздеу:

en: Search...
kk: Іздеу...

en: Search:
kk: Іздеу:

en: Select Background
kk: Фонды таңдаңыз

en: Select M3U export mode:
kk: M3U экспорттау режимін таңдаңыз:

en: Select country to export M3U:
kk: M3U экспорттау үшін елді таңдаңыз:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
kk: M3U сілтемелерінде пайдалану үшін IP мекенжайын таңдаңыз:

en: Send Anonymous Statistics
kk: Анонимді статистиканы жіберу

en: Server for Player Used
kk: Ойыншыға арналған сервер пайдаланылады

en: Server for player.
kk: Ойыншыға арналған сервер.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
kk: vavoo.log сайтында толық DEBUG деңгейіндегі хабарларды көрсету (UI өмірлік циклі, әрбір сұрау туралы мәліметтер). Бірден күшіне енеді - ақаулықтарды жоймайынша өшіріңіз.

en: Showing all channels: {}
kk: Барлық арналарды көрсету: {}

en: Space
kk: Ғарыш

en: Start EPG update now?
kk: EPG жаңартуды қазір бастау керек пе?

en: Stream ended. Too many connection issues.
kk: Трансляция аяқталды. Байланыс мәселелері тым көп.

en: Technical Features:
kk: Техникалық ерекшеліктері:

en: This will refresh the authentication token.
kk: Бұл аутентификация таңбалауышын жаңартады.

en: This will remove:
kk: Бұл жояды:

en: This will:
kk: Бұл:

en: Top
kk: Жоғарғы

en: Total channels: %(total_channels)d
kk: Жалпы арналар: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
kk: Бас әріп

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
kk: Vavoo EPG көзі EPGImport ішінде қосылмаған. Оны EPGImport параметрлерінде қосыңыз.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
kk: Vavoo EPG көзі табылмады. Алдымен кем дегенде бір букет экспорттаңыз.

en: Vavoo Stream Live
kk: Vavoo тікелей эфирі

en: Vavoo Stream Live - Information
kk: Vavoo Stream Live - ақпарат

en: Vavoo Stream Live Plugin
kk: Vavoo Stream Live плагині

en: Vavoo bouquets removed successfully!
kk: Vavoo гүл шоқтары сәтті жойылды!

en: Vavoo is already running.
kk: Vavoo қазірдің өзінде жұмыс істеп тұр.

en: Version:
kk: Нұсқа:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
kk: EPG қолдауы бар Vavoo проксиге қош келдіңіз

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
kk: Оны мәзірден немесе TEXT түймесін басу арқылы бастауға болады.

en: fixed time
kk: белгіленген уақыт

en: interval
kk: интервал

en: lowercase
kk: кіші әріп

en: ✓ Proxy ({0}s)
kk: ✓ Прокси ({0}с)

en: ✓ Proxy OK
kk: ✓ Прокси жарайды

en: ✓ Restarted
kk: ✓ Қайта іске қосылды

en: ✗ Error
kk: ✗ Қате

en: ✗ Proxy Error
kk: ✗ Прокси қатесі

en: ✗ Proxy Expired
kk: ✗ Прокси мерзімі бітті

en: ✗ Proxy Offline
kk: ✗ Прокси офлайн

en: ✗ Restart Failed
kk: ✗ Қайта іске қосу сәтсіз аяқталды
