enigma 2 - en to km translation catalogue (202 entries)

en: (%d channels)?
km: (%d ប៉ុស្តិ៍)?

en: (%s files deleted)
km: (ឯកសារ %s ត្រូវបានលុប)

en: (you have v{})
km: (អ្នកមាន v{})

en: - Add missing fields to all entries
km: - បន្ថែមវាលដែលបាត់ទៅធាតុទាំងអស់។

en: - Auto token refresh every 9 minutes
km: - សញ្ញាសម្ងាត់ដោយស្វ័យប្រវត្តិធ្វើឱ្យស្រស់រៀងរាល់ 9 នាទីម្តង

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
km: - ការបង្កើត Epg ដោយស្វ័យប្រវត្តិជាមួយនឹងសេវាកម្មយោង

en: - Automatic bouquet generation
km: - ការបង្កើតភួងដោយស្វ័យប្រវត្តិ

en: - Category bouquets
km: - ប្រភេទភួង

en: - Clean up the cache file
km: - សម្អាតឯកសារឃ្លាំងសម្ងាត់

en: - Commercial use is strictly prohibited
km: - ការប្រើប្រាស់ពាណិជ្ជកម្មត្រូវបានហាមឃាត់យ៉ាងតឹងរ៉ឹង

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
km: - សហគមន៍៖ Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum

en: - Container bouquets
km: - ភួងកុងតឺន័រ

en: - Country bouquets
km: - ភួងប្រទេស

en: - Free content only
km: - មាតិកាឥតគិតថ្លៃតែប៉ុណ្ណោះ

en: - Graphics: @oktus
km: - ក្រាហ្វិក៖ @oktus

en: - HTTP Live Streaming
km: - ការផ្សាយបន្តផ្ទាល់ HTTP

en: - Integrated proxy system
km: - ប្រព័ន្ធប្រូកស៊ីរួមបញ្ចូលគ្នា

en: - No direct server hosting
km: - គ្មានម៉ាស៊ីនមេផ្ទាល់បង្ហោះ

en: - Redistribution must maintain attribution
km: - ការចែកចាយឡើងវិញត្រូវតែរក្សាគុណលក្ខណៈ

en: - Remove duplicate entries
km: - យកធាតុស្ទួនចេញ

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
km: - ឯកសារយោងសេវាកម្ម៖ 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
km: - ស្ទ្រីមពីប្រភពសាធារណៈ

en: - TS/M3U8 formats
km: - ទ្រង់ទ្រាយ TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
km: - ជំនួយបច្ចេកទេស៖ Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
km: - {} ធាតុស្ទួនត្រូវបានដកចេញ

en: - {} entries updated
km: - ធាតុ {} បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

en: ? Proxy Unknown
km: ? ប្រូកស៊ីមិនស្គាល់

en: All countries (%d)
km: ប្រទេសទាំងអស់ (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
km: ការនាំចេញសម្រាប់ប្រទេសមួយផ្សេងទៀតកំពុងដំណើរការរួចហើយ។ សូមរង់ចាំ។

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
km: ការនាំចេញកំពុងដំណើរការ។ សូមរង់ចាំមុនពេលជួសជុលឃ្លាំងសម្ងាត់។

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
km: ការចាប់ផ្តើមអនាមិក/ចង្វាក់បេះដូង ping តែប៉ុណ្ណោះ (លេខសម្គាល់វគ្គ កំណែ ត្រាពេលវេលា - គ្មានទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន)។ បិទដើម្បីដកខ្លួនចេញ។

en: At an interval hours or fixed time
km: នៅចន្លោះម៉ោង ឬម៉ោងកំណត់

en: Author:
km: អ្នកនិពន្ធ៖

en: Auto-update EPG
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពដោយស្វ័យប្រវត្តិ EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
km: បើកដំណើរការប្រភព Vavoo EPG ដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅក្នុង EPGImport បន្ទាប់ពីការនាំចេញនីមួយៗ ដូច្នេះអ្នកមិនចាំបាច់បើកពួកវានៅទីនោះដោយខ្លួនឯងទេ។

en: Back
km: ត្រឡប់មកវិញ

en: Bottom
km: បាត

en: Bouquet Position in List
km: ទីតាំងភួងនៅក្នុងបញ្ជី

en: Bouquet creation error: {}
km: កំហុសក្នុងការបង្កើតភួង៖ {}

en: Bouquet ready with {} channels
km: ភួងរួចរាល់ជាមួយឆានែល {}

en: Bouquets reload scheduled.
km: ភួងផ្ទុកឡើងវិញតាមកាលវិភាគ។

en: Bouquets reorganized successfully!
km: ភួងរៀបចំឡើងវិញដោយជោគជ័យ!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
km: CH±=ផ្លាស់ប្តូរ | យល់ព្រម=បិទ/បើក | INFO=IMDb | STOP=ចេញ

en: Cache format fix completed:
km: ការជួសជុលទ្រង់ទ្រាយឃ្លាំងសម្ងាត់បានបញ្ចប់៖

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
km: ឃ្លាំងសម្ងាត់មានទម្រង់ត្រឹមត្រូវរួចហើយ។ មិនត្រូវការការផ្លាស់ប្តូរទេ។

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Cancel execution?
km: បោះបង់​ការ​អនុវត្ត?

en: Case: {}
km: ករណី៖ {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
km: កំណត់ហេតុផ្លាស់ប្តូរ៖ ({}/{} ប្រើឡើង/ចុះ)

en: Channels
km: ឆានែល

en: Channels: %d
km: ប៉ុស្តិ៍៖ %d

en: Checking proxy...
km: កំពុងពិនិត្យប្រូកស៊ី...

en: Clear All
km: ជម្រះទាំងអស់។

en: Configuration saved successfully!
km: ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធត្រូវបានរក្សាទុកដោយជោគជ័យ!

en: Configure Main Background Image.
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធរូបភាពផ្ទៃខាងក្រោយចម្បង។

en: Configure at a fixed time
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធនៅពេលកំណត់

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធសេវាកម្មយោង Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
km: កុងសូល។

en: Continuing, proxy still syncing...
km: កំពុងបន្ត ប្រូកស៊ីនៅតែធ្វើសមកាលកម្ម...

en: Could not save the installer script.
km: មិនអាចរក្សាទុកស្គ្រីបកម្មវិធីដំឡើងបានទេ។

en: Countries
km: ប្រទេស

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
km: ប្រទេស៖ %(បង្កើត)d/%(សរុប)d

en: Country: %s
km: ប្រទេស៖ %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
km: បង្កើតប្រភព EPG សម្រាប់ EPGImport ជាមួយនឹងទិន្នន័យកម្មវិធី Vavoo

en: Credits:
km: ឥណទាន៖

en: Debug logging
km: ការ​កត់ត្រា​កំហុស

en: Default View
km: ទិដ្ឋភាពលំនាំដើម

en: Default view when opening the plugin
km: ទិដ្ឋភាពលំនាំដើមនៅពេលបើកកម្មវិធីជំនួយ

en: Do you want to export this bouquet?
km: តើអ្នកចង់នាំចេញភួងនេះទេ?

en: Do you want to fix the cache format?
km: តើអ្នកចង់ជួសជុលទ្រង់ទ្រាយឃ្លាំងសម្ងាត់ទេ?

en: EPG Similarity Threshold (%)
km: កម្រិតនៃភាពស្រដៀងគ្នា EPG (%)

en: EPG import started
km: ការនាំចូល EPG បានចាប់ផ្តើម

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
km: EPG ត្រូវបានបិទ។ សូមបើកវានៅក្នុងការកំណត់ Vavoo ជាមុនសិន។

en: EPG processing completed (no matches)
km: ដំណើរការ EPG បានបញ្ចប់ (មិនមានការផ្គូផ្គង)

en: EPG processing completed for {} channels
km: ដំណើរការ EPG បានបញ្ចប់សម្រាប់ប៉ុស្តិ៍ {}

en: EPGImport plugin not found: {}
km: រកមិនឃើញកម្មវិធីជំនួយ EPGImport៖ {}

en: Enable Vavoo EPG
km: បើកដំណើរការ Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
km: បើកឬបិទប្រូកស៊ី។

en: Enter text to search...
km: បញ្ចូលអត្ថបទដើម្បីស្វែងរក...

en: Error
km: កំហុស

en: Error fixing cache: {}
km: កំហុសក្នុងការជួសជុលឃ្លាំងសម្ងាត់៖ {}

en: Error parsing data
km: កំហុសក្នុងការវិភាគទិន្នន័យ

en: Error starting EPG update: {}
km: កំហុសក្នុងការចាប់ផ្តើមអាប់ដេត EPG៖ {}

en: Error starting channel
km: កំហុសក្នុងការចាប់ផ្តើមឆានែល

en: Error: %s
km: កំហុស៖ %s

en: Exit
km: ចេញ

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
km: ចេញ ហើយបើកកម្មវិធីជំនួយឡើងវិញ ដើម្បីមើលផ្ទៃខាងក្រោយថ្មី។

en: Export
km: នាំចេញ

en: Export failed: {}
km: ការនាំចេញបរាជ័យ៖ {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
km: ការនាំចេញបានចាប់ផ្តើម។ ភួងនឹងមានលក់ក្នុងពេលឆាប់ៗនេះ។

en: Failed to refresh proxy token
km: បរាជ័យក្នុងការធ្វើឱ្យនិមិត្តសញ្ញាប្រូកស៊ីឡើងវិញ

en: Failed to refresh proxy:
km: បរាជ័យក្នុងការផ្ទុកប្រូកស៊ីឡើងវិញ៖

en: Failed: %(failed)d
km: បរាជ័យ៖ %(failed)d

en: Fix Cache
km: ជួសជុលឃ្លាំងសម្ងាត់

en: Fixing cache format...
km: កំពុងជួសជុលទ្រង់ទ្រាយឃ្លាំងសម្ងាត់...

en: Force proxy refresh?
km: បង្ខំប្រូកស៊ីឡើងវិញ?

en: Found: {} channels
km: បានរកឃើញ៖ ឆានែល {}

en: Generate .m3u file for:
km: បង្កើតឯកសារ .m3u សម្រាប់៖

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
km: បង្កើតឯកសារ .m3u (យល់ព្រមសម្រាប់ Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
km: បង្កើតឯកសារ .m3u ហើយរក្សាទុកក្នុងឧបករណ៍ %s ។

en: Generate .m3u files and save to device %s?
km: បង្កើតឯកសារ .m3u ហើយរក្សាទុកក្នុងឧបករណ៍ %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
km: បង្កើតឯកសារ .m3u សម្រាប់ %d ប្រទេសទាំងអស់?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
km: តើត្រូវផ្គូផ្គង EPG ឡើងវិញ និងរៀបចំភួងឡើងវិញញឹកញាប់ប៉ុណ្ណា ដោយរាប់ចាប់ពីពេលនេះតទៅ។

en: Important Notes:
km: កំណត់ចំណាំសំខាន់ៗ៖

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
km: បង្កើនប្រសិនបើប្រូកស៊ីចំណាយពេលយូរដោយសារ VPN ឬការតភ្ជាប់យឺត។

en: Keyboard
km: ក្ដារចុច

en: Last channel update: %s
km: ការអាប់ដេតឆានែលចុងក្រោយ៖ %s

en: License:
km: អាជ្ញាប័ណ្ណ៖

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
km: អាជ្ញាប័ណ្ណ៖ CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
km: តំណភ្ជាប់នៅក្នុងម៉ឺនុយមេ

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
km: ក្នុងស្រុកតែប៉ុណ្ណោះ (127.0.0.1) - ឧបករណ៍នេះតែប៉ុណ្ណោះ

en: Lower = less interruption but more refreshes
km: ទាប = ការរំខានតិច ប៉ុន្តែធ្វើឱ្យស្រស់កាន់តែច្រើន

en: M3U file generated successfully!
km: បង្កើតឯកសារ M3U ដោយជោគជ័យ!

en: M3U generation completed!
km: ជំនាន់ M3U ត្រូវបានបញ្ចប់!

en: M3U generation error: %s
km: កំហុសជំនាន់ M3U៖ %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
km: ភាពស្រដៀងគ្នាអប្បបរមាសម្រាប់បណ្តាញដែលត្រូវគ្នា (ខ្ពស់ជាង = តឹងរ៉ឹង)។

en: Movie Services Reference
km: ឯកសារយោងសេវាកម្មភាពយន្ត

en: Network (%s) - other devices on the LAN
km: បណ្តាញ (%s) - ឧបករណ៍ផ្សេងទៀតនៅលើបណ្តាញមូលដ្ឋាន

en: No IMDb/TMDB plugin found
km: រកមិនឃើញកម្មវិធីជំនួយ IMDb/TMDB ទេ។

en: No Internet connection detected. Please check your network.
km: រកមិនឃើញការតភ្ជាប់អ៊ីនធឺណិតទេ។ សូមពិនិត្យមើលបណ្តាញរបស់អ្នក។

en: No channels found
km: រកមិនឃើញឆានែលទេ។

en: No channels found for: %s
km: រកមិនឃើញឆានែលសម្រាប់៖ %s

en: No items available
km: មិនមានធាតុដែលអាចប្រើបានទេ។

en: No programme info available
km: មិនមានព័ត៌មានកម្មវិធីទេ។

en: No selection
km: គ្មានការជ្រើសរើស

en: No valid channels for: %s
km: មិនមានឆានែលត្រឹមត្រូវសម្រាប់៖ %s

en: Nothing to remove for: {}
km: គ្មានអ្វីដែលត្រូវដកចេញសម្រាប់៖ {}

en: Now %s
km: ឥឡូវនេះ %s

en: Only one specific country
km: ប្រទេសជាក់លាក់តែមួយ

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
km: ផ្គូផ្គង EPG ម្ដងទៀត និងរៀបចំភួងឡើងវិញសម្រាប់ប្រទេសដែលអ្នកចូលចិត្តនៅផ្ទៃខាងក្រោយ។

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
km: ទីតាំងនៃភួង Vavoo នៅក្នុងបញ្ជីសំខាន់

en: Proxy Disabled
km: ប្រូកស៊ីបិទ

en: Proxy Enabled
km: បានបើកប្រូកស៊ី

en: Proxy disabled
km: បានបិទប្រូកស៊ី

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
km: ប្រូកស៊ីត្រូវបានបិទ។ សូមកំណត់ប្រូកស៊ីបើកជាមុនសិន។ -- Menu Config --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
km: ប្រូកស៊ីត្រូវបានបិទ។ សូមបើកវានៅក្នុងការកំណត់។

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
km: ប្រូកស៊ីមិនដំណើរការទេ។ សូមចាប់ផ្តើមប្រូកស៊ីជាមុនសិន។

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
km: ប្រូកស៊ីមិនដំណើរការទេ។ មិនអាចបង្កើតឯកសារ M3U បានទេ។

en: Proxy online - {} channels  ✓
km: ប្រូកស៊ីលើបណ្តាញ - ឆានែល {} ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
km: អស់ពេលចាប់ផ្ដើមប្រូកស៊ី (វិនាទី)

en: Proxy token refreshed successfully
km: និមិត្តសញ្ញាប្រូកស៊ីត្រូវបានផ្ទុកឡើងវិញដោយជោគជ័យ

en: Really close without saving settings?
km: ពិតជាបិទដោយមិនរក្សាទុកការកំណត់មែនទេ?

en: Recommended: 5-8 minutes
km: បានណែនាំ៖ ៥-៨ នាទី។

en: Refresh stream (minutes):
km: ផ្សាយឡើងវិញ (នាទី)៖

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
km: ធ្វើឱ្យស្ទ្រីមឡើងវិញរៀងរាល់ X នាទី (1-15)

en: Reload Bouqet
km: ផ្ទុកភួងឡើងវិញ

en: Reload bouquets and service list?
km: ផ្ទុកភួង និងបញ្ជីសេវាកម្មឡើងវិញ?

en: Remove
km: ដកចេញ

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
km: ដកភួង Vavoo ទាំងអស់ចេញ?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
km: យក​ភួង​ដែល​បាន​នាំចេញ​ចេញ​សម្រាប់​ប្រទេស/ប្រភេទ​នេះ?

en: Removed exported bouquet: {}
km: បាន​យក​ភួង​នាំចេញ​ចេញ៖ {}

en: Restarting...
km: កំពុងចាប់ផ្តើមឡើងវិញ...

en: Returning to channel list.
km: ត្រឡប់ទៅបញ្ជីឆានែល។

en: SELECT YOUR CHOICE
km: ជ្រើសរើសជម្រើសរបស់អ្នក។

en: Save
km: រក្សាទុក

en: Saved in: %(path)s
km: រក្សាទុកក្នុង៖ %(path)s

en: Saved in: %s
km: បានរក្សាទុកក្នុង៖ %s

en: Schedule type:
km: ប្រភេទកាលវិភាគ៖

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Search Channels:
km: ស្វែងរកឆានែល៖

en: Search...
km: ស្វែងរក...

en: Search:
km: ស្វែងរក៖

en: Select Background
km: ជ្រើសរើសផ្ទៃខាងក្រោយ

en: Select M3U export mode:
km: ជ្រើសរើសរបៀបនាំចេញ M3U៖

en: Select country to export M3U:
km: ជ្រើសរើសប្រទេសដែលត្រូវនាំចេញ M3U៖

en: Select the IP address to use in the M3U links:
km: ជ្រើសរើសអាសយដ្ឋាន IP ដើម្បីប្រើក្នុងតំណភ្ជាប់ M3U៖

en: Send Anonymous Statistics
km: ផ្ញើស្ថិតិអនាមិក

en: Server for Player Used
km: Server សម្រាប់អ្នកលេងបានប្រើ

en: Server for player.
km: ម៉ាស៊ីនមេសម្រាប់អ្នកលេង។

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
km: បង្ហាញសារកម្រិត DEBUG ជាពាក្យសំដីនៅក្នុង vavoo.log (វដ្តជីវិតរបស់ UI, ព័ត៌មានលម្អិតតាមសំណើ)។ មានប្រសិទ្ធិភាពភ្លាមៗ - ទុកចោល លុះត្រាតែដោះស្រាយបញ្ហា។

en: Showing all channels: {}
km: បង្ហាញប៉ុស្តិ៍ទាំងអស់៖ {}

en: Space
km: លំហ

en: Start EPG update now?
km: ចាប់ផ្តើមអាប់ដេត EPG ឥឡូវនេះ?

en: Stream ended. Too many connection issues.
km: ការស្ទ្រីមបានបញ្ចប់។ បញ្ហាការតភ្ជាប់ច្រើនពេក។

en: Technical Features:
km: លក្ខណៈបច្ចេកទេស៖

en: This will refresh the authentication token.
km: វានឹងធ្វើឱ្យថូខឹនផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវឡើងវិញ។

en: This will remove:
km: វានឹងដកចេញ៖

en: This will:
km: នេះនឹង៖

en: Top
km: កំពូល

en: Total channels: %(total_channels)d
km: ប៉ុស្តិ៍សរុប៖ %(total_channels)d

en: UPPERCASE
km: ករណីខាងលើ

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
km: ប្រភព Vavoo EPG មិនត្រូវបានបើកនៅក្នុង EPGImport ទេ។ សូមបើកវានៅក្នុងការកំណត់ EPGImport ។

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
km: រកមិនឃើញប្រភព Vavoo EPG ទេ។ សូមនាំចេញយ៉ាងហោចណាស់ភួងមួយជាមុនសិន។

en: Vavoo Stream Live
km: Vavoo Stream បានផ្សាយបន្តផ្ទាល់

en: Vavoo Stream Live - Information
km: Vavoo Stream Live - ព័ត៌មាន

en: Vavoo Stream Live Plugin
km: កម្មវិធីជំនួយ Vavoo Stream Live

en: Vavoo bouquets removed successfully!
km: ភួង Vavoo ត្រូវបានដកចេញដោយជោគជ័យ!

en: Vavoo is already running.
km: Vavoo កំពុងដំណើរការហើយ។

en: Version:
km: កំណែ៖

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
km: សូមស្វាគមន៍មកកាន់ Vavoo Proxy ជាមួយនឹងការគាំទ្រ EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
km: អ្នកអាចចាប់ផ្តើមវាពីម៉ឺនុយ ឬដោយចុចប៊ូតុង TEXT ។

en: fixed time
km: ពេលវេលាកំណត់

en: interval
km: ចន្លោះពេល

en: lowercase
km: អក្សរតូច

en: ✓ Proxy ({0}s)
km: ✓ប្រូកស៊ី ({0}s)

en: ✓ Proxy OK
km: ✓ប្រូកស៊ីយល់ព្រម

en: ✓ Restarted
km: ✓ ចាប់ផ្តើមឡើងវិញ

en: ✗ Error
km: ✗ កំហុស

en: ✗ Proxy Error
km: ✗ កំហុសប្រូកស៊ី

en: ✗ Proxy Expired
km: ✗ ប្រូកស៊ីផុតកំណត់

en: ✗ Proxy Offline
km: ✗ប្រូកស៊ីក្រៅបណ្តាញ

en: ✗ Restart Failed
km: ✗ ការចាប់ផ្តើមឡើងវិញបានបរាជ័យ
