enigma 2 - en to lt translation catalogue (202 entries)

en: (%d channels)?
lt: (%d kanalų)?

en: (%s files deleted)
lt: (ištrintas %s failas)

en: (you have v{})
lt: (turite v{})

en: - Add missing fields to all entries
lt: - Pridėkite trūkstamus laukus prie visų įrašų

en: - Auto token refresh every 9 minutes
lt: - Automatinis žetonų atnaujinimas kas 9 minutes

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
lt: - Automatinis Epg generavimas su paslaugų nuoroda

en: - Automatic bouquet generation
lt: - Automatinis puokščių generavimas

en: - Category bouquets
lt: - Kategorijos puokštės

en: - Clean up the cache file
lt: - Išvalykite talpyklos failą

en: - Commercial use is strictly prohibited
lt: - Komercinis naudojimas yra griežtai draudžiamas

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
lt: – Bendruomenė: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org forumas

en: - Container bouquets
lt: - Konteinerių puokštės

en: - Country bouquets
lt: - Kaimo puokštės

en: - Free content only
lt: - Tik nemokamas turinys

en: - Graphics: @oktus
lt: - Grafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
lt: - HTTP tiesioginė transliacija

en: - Integrated proxy system
lt: - Integruota proxy sistema

en: - No direct server hosting
lt: - Nėra tiesioginio serverio prieglobos

en: - Redistribution must maintain attribution
lt: - Perskirstymas turi išlaikyti priskyrimą

en: - Remove duplicate entries
lt: - Pašalinkite pasikartojančius įrašus

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
lt: - Serviso nuorodos: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
lt: - Srautai iš viešųjų šaltinių

en: - TS/M3U8 formats
lt: - TS/M3U8 formatai

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
lt: - Techninė pagalba: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
lt: – Pašalinta {} pasikartojančių įrašų

en: - {} entries updated
lt: - Atnaujinti {} įrašai

en: ? Proxy Unknown
lt: ? Tarpinis serveris nežinomas

en: All countries (%d)
lt: Visos šalys (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
lt: Jau vykdomas eksportas į kitą šalį. Palaukite.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
lt: Vyksta eksportas. Palaukite prieš taisydami talpyklą.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
lt: Tik anoniminis paleidimas / širdies plakimas (seanso ID, versija, laiko žyma – nėra asmeninių duomenų). Išjungti, kad atsisakytumėte.

en: At an interval hours or fixed time
lt: Valandomis arba fiksuotu laiku

en: Author:
lt: Autorius:

en: Auto-update EPG
lt: Automatinis EPG atnaujinimas

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
lt: Automatiškai įgalinkite Vavoo EPG šaltinį (-ius) programoje EPGImport po kiekvieno eksportavimo, kad jums nereikėtų jų ten įjungti patiems.

en: Back
lt: Atgal

en: Bottom
lt: Apačia

en: Bouquet Position in List
lt: Puokštės padėtis sąraše

en: Bouquet creation error: {}
lt: Puokštės kūrimo klaida: {}

en: Bouquet ready with {} channels
lt: Puokštė paruošta su {} kanalais

en: Bouquets reload scheduled.
lt: Suplanuotas puokščių perkrovimas.

en: Bouquets reorganized successfully!
lt: Puokštės sėkmingai reorganizuotos!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
lt: CH±=Keisti | OK=Perjungti | INFO=IMDb | STOP=Išeiti

en: Cache format fix completed:
lt: Talpyklos formato taisymas baigtas:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
lt: Talpykla jau yra tinkamo formato. Jokių pakeitimų nereikia.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel execution?
lt: Atšaukti vykdymą?

en: Case: {}
lt: Atvejis: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
lt: Pakeitimų žurnalas: ({}/{}, naudokite aukštyn / žemyn)

en: Channels
lt: Kanalai

en: Channels: %d
lt: Kanalai: %d

en: Checking proxy...
lt: Tikrinamas tarpinis serveris...

en: Clear All
lt: Išvalyti viską

en: Configuration saved successfully!
lt: Konfigūracija sėkmingai išsaugota!

en: Configure Main Background Image.
lt: Konfigūruoti pagrindinį fono vaizdą.

en: Configure at a fixed time
lt: Konfigūruoti nustatytu laiku

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
lt: Konfigūruoti paslaugą Nuoroda Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
lt: konsolė

en: Continuing, proxy still syncing...
lt: Tęsiama, tarpinis serveris vis dar sinchronizuojamas...

en: Could not save the installer script.
lt: Nepavyko išsaugoti diegimo programos scenarijaus.

en: Countries
lt: Šalys

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
lt: Šalys: %(sugeneruota)d/%(iš viso)d

en: Country: %s
lt: Šalis: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
lt: Sukurkite EPG šaltinį EPGImport su Vavoo programos duomenimis

en: Credits:
lt: Kreditai:

en: Debug logging
lt: Derinimo registravimas

en: Default View
lt: Numatytasis vaizdas

en: Default view when opening the plugin
lt: Numatytasis vaizdas atidarant papildinį

en: Do you want to export this bouquet?
lt: Ar norite eksportuoti šią puokštę?

en: Do you want to fix the cache format?
lt: Ar norite pataisyti talpyklos formatą?

en: EPG Similarity Threshold (%)
lt: EPG panašumo slenkstis (%)

en: EPG import started
lt: Pradėtas EPG importavimas

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
lt: EPG išjungtas. Pirmiausia įjunkite jį „Vavoo“ nustatymuose.

en: EPG processing completed (no matches)
lt: EPG apdorojimas baigtas (attikimų nėra)

en: EPG processing completed for {} channels
lt: EPG apdorojimas baigtas {} kanalams

en: EPGImport plugin not found: {}
lt: EPGImport papildinys nerastas: {}

en: Enable Vavoo EPG
lt: Įgalinti Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
lt: Įjungti arba išjungti tarpinį serverį.

en: Enter text to search...
lt: Norėdami ieškoti, įveskite tekstą...

en: Error
lt: Klaida

en: Error fixing cache: {}
lt: Klaida taisant talpyklą: {}

en: Error parsing data
lt: Klaida analizuojant duomenis

en: Error starting EPG update: {}
lt: Klaida pradedant EPG naujinimą: {}

en: Error starting channel
lt: Klaida paleidžiant kanalą

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
lt: Išeikite ir vėl atidarykite papildinį, kad pamatytumėte naują foną.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export failed: {}
lt: Eksportuoti nepavyko: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
lt: Pradėtas eksportas. Puokštė bus prieinama netrukus.

en: Failed to refresh proxy token
lt: Nepavyko atnaujinti įgaliotojo serverio prieigos rakto

en: Failed to refresh proxy:
lt: Nepavyko atnaujinti tarpinio serverio:

en: Failed: %(failed)d
lt: Nepavyko: %(nepavyko)d

en: Fix Cache
lt: Pataisykite talpyklą

en: Fixing cache format...
lt: Taisomas talpyklos formatas...

en: Force proxy refresh?
lt: Priverstinai atnaujinti tarpinį serverį?

en: Found: {} channels
lt: Rasta: {} kanalai

en: Generate .m3u file for:
lt: Sugeneruoti .m3u failą:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
lt: Generuoti .m3u failus (Ok for Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
lt: Generuokite .m3u failus ir išsaugokite įrenginyje %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
lt: Sugeneruoti .m3u failus ir išsaugoti įrenginyje %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
lt: Generuoti .m3u failus VISIEMS %d šalių?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
lt: Kaip dažnai iš naujo suderinti EPG ir atnaujinti puokštes, skaičiuojant nuo dabar.

en: Important Notes:
lt: Svarbios pastabos:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
lt: Padidinkite, jei tarpinis serveris užtrunka ilgai dėl VPN arba lėto ryšio.

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Last channel update: %s
lt: Paskutinis kanalo atnaujinimas: %s

en: License:
lt: Licencija:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
lt: Licencija: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
lt: Nuoroda pagrindiniame meniu

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
lt: Tik vietinis (127.0.0.1) – tik šis įrenginys

en: Lower = less interruption but more refreshes
lt: Žemesnis = mažiau trukdžių, bet daugiau atnaujinimų

en: M3U file generated successfully!
lt: M3U failas sėkmingai sugeneruotas!

en: M3U generation completed!
lt: M3U karta baigta!

en: M3U generation error: %s
lt: M3U generavimo klaida: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
lt: Mažiausias atitinkančių kanalų panašumas (didesnis = griežtesnis).

en: Movie Services Reference
lt: Filmo paslaugų nuoroda

en: Network (%s) - other devices on the LAN
lt: Tinklas (%s) – kiti LAN įrenginiai

en: No IMDb/TMDB plugin found
lt: IMDb/TMDB papildinys nerastas

en: No Internet connection detected. Please check your network.
lt: Interneto ryšys neaptiktas. Patikrinkite savo tinklą.

en: No channels found
lt: Nerasta jokių kanalų

en: No channels found for: %s
lt: Nerasta kanalų: %s

en: No items available
lt: Prekių nėra

en: No programme info available
lt: Nėra informacijos apie programą

en: No selection
lt: Jokio pasirinkimo

en: No valid channels for: %s
lt: Nėra galiojančių kanalų: %s

en: Nothing to remove for: {}
lt: Nėra ko pašalinti: {}

en: Now %s
lt: Dabar %s

en: Only one specific country
lt: Tik viena konkreti šalis

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
lt: Reguliariai iš naujo suderinkite EPG ir atnaujinkite mėgstamiausių šalių puokštes fone.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
lt: Vavoo puokščių padėtis pagrindiniame sąraše

en: Proxy Disabled
lt: Tarpinis serveris išjungtas

en: Proxy Enabled
lt: Įgalintas tarpinis serveris

en: Proxy disabled
lt: Tarpinis serveris išjungtas

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
lt: Tarpinis serveris išjungtas. Pirmiausia įjunkite tarpinį serverį. – Meniu konfigūracija –

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
lt: Tarpinis serveris išjungtas. Įjunkite jį konfigūracijoje.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
lt: Tarpinis serveris neveikia. Pirmiausia paleiskite tarpinį serverį.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
lt: Tarpinis serveris neaktyvus. Nepavyko sugeneruoti M3U failo.

en: Proxy online - {} channels  ✓
lt: Tarpinis serveris prisijungęs – {} kanalai ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
lt: Tarpinio serverio paleidimo skirtasis laikas (sekundėmis)

en: Proxy token refreshed successfully
lt: Tarpinio serverio prieigos raktas sėkmingai atnaujintas

en: Really close without saving settings?
lt: Tikrai uždaryti neišsaugoję nustatymų?

en: Recommended: 5-8 minutes
lt: Rekomenduojama: 5-8 min

en: Refresh stream (minutes):
lt: Atnaujinti srautą (min.):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
lt: Atnaujinti srautą kas X minučių (1–15)

en: Reload Bouqet
lt: Perkrauti puokštę

en: Reload bouquets and service list?
lt: Iš naujo įkelti puokštes ir paslaugų sąrašą?

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
lt: Pašalinti VISAS „Vavoo“ puokštes?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
lt: Pašalinti eksportuotą šios šalies / kategorijos puokštę?

en: Removed exported bouquet: {}
lt: Pašalinta eksportuota puokštė: {}

en: Restarting...
lt: Paleidžiama iš naujo...

en: Returning to channel list.
lt: Grįžimas į kanalų sąrašą.

en: SELECT YOUR CHOICE
lt: PASIRINKITE SAVO PASIRINKIMĄ

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Saved in: %(path)s
lt: Išsaugota: %(path)s

en: Saved in: %s
lt: Išsaugota: %s

en: Schedule type:
lt: Tvarkaraščio tipas:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Channels:
lt: Ieškoti kanalų:

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Search:
lt: Paieška:

en: Select Background
lt: Pasirinkite Fonas

en: Select M3U export mode:
lt: Pasirinkite M3U eksporto režimą:

en: Select country to export M3U:
lt: Pasirinkite šalį, į kurią norite eksportuoti M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
lt: Pasirinkite IP adresą, kurį naudosite M3U nuorodose:

en: Send Anonymous Statistics
lt: Siųsti anoniminę statistiką

en: Server for Player Used
lt: Naudotas serveris grotuvui

en: Server for player.
lt: Serveris žaidėjui.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
lt: Rodyti išsamius DEBUG lygio pranešimus vavoo.log (UI gyvavimo ciklas, išsami informacija pagal užklausą). Įsigalioja iš karto – išjunkite, nebent trikčių šalinimas.

en: Showing all channels: {}
lt: Rodomi visi kanalai: {}

en: Space
lt: Erdvė

en: Start EPG update now?
lt: Pradėti EPG naujinimą dabar?

en: Stream ended. Too many connection issues.
lt: Srautas baigėsi. Per daug ryšio problemų.

en: Technical Features:
lt: Techninės savybės:

en: This will refresh the authentication token.
lt: Tai atnaujins autentifikavimo prieigos raktą.

en: This will remove:
lt: Tai pašalins:

en: This will:
lt: Taip bus:

en: Top
lt: Į viršų

en: Total channels: %(total_channels)d
lt: Iš viso kanalų: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
lt: DIDŽIOSIOS raidės

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
lt: Vavoo EPG šaltinis neįjungtas EPGImport. Įjunkite jį EPGImport nustatymuose.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
lt: Vavoo EPG šaltinis nerastas. Pirmiausia eksportuokite bent vieną puokštę.

en: Vavoo Stream Live
lt: „Vavoo Stream“ tiesiogiai

en: Vavoo Stream Live - Information
lt: „Vavoo Stream Live“ – informacija

en: Vavoo Stream Live Plugin
lt: „Vavoo Stream Live“ papildinys

en: Vavoo bouquets removed successfully!
lt: Vavoo puokštės sėkmingai pašalintos!

en: Vavoo is already running.
lt: Vavoo jau veikia.

en: Version:
lt: Versija:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
lt: Sveiki atvykę į „Vavoo Proxy“ su EPG palaikymu

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
lt: Jį galite pradėti iš meniu arba paspausdami mygtuką TEXT.

en: fixed time
lt: fiksuotas laikas

en: interval
lt: intervalas

en: lowercase
lt: mažosiomis raidėmis

en: ✓ Proxy ({0}s)
lt: ✓ Tarpinis serveris ({0})

en: ✓ Proxy OK
lt: ✓ Įgaliotasis serveris gerai

en: ✓ Restarted
lt: ✓ Iš naujo paleista

en: ✗ Error
lt: ✗ Klaida

en: ✗ Proxy Error
lt: ✗ Tarpinio serverio klaida

en: ✗ Proxy Expired
lt: ✗ Baigėsi įgaliotojo serverio galiojimo laikas

en: ✗ Proxy Offline
lt: ✗ Tarpinis serveris neprisijungęs

en: ✗ Restart Failed
lt: ✗ Nepavyko paleisti iš naujo
