enigma 2 - en to lv translation catalogue (202 entries)

en: (%d channels)?
lv: (%d kanāli)?

en: (%s files deleted)
lv: (%s faili izdzēsti)

en: (you have v{})
lv: (jums ir v{})

en: - Add missing fields to all entries
lv: - Pievienojiet trūkstošos laukus visiem ierakstiem

en: - Auto token refresh every 9 minutes
lv: - Automātiska marķiera atsvaidzināšana ik pēc 9 minūtēm

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
lv: - Automātiska Epg ģenerēšana ar pakalpojuma atsauci

en: - Automatic bouquet generation
lv: - Automātiska pušķu ģenerēšana

en: - Category bouquets
lv: - Kategoriju pušķi

en: - Clean up the cache file
lv: - Notīriet kešatmiņas failu

en: - Commercial use is strictly prohibited
lv: - Komerciāla lietošana ir stingri aizliegta

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
lv: - Kopiena: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org forums

en: - Container bouquets
lv: - konteineru pušķi

en: - Country bouquets
lv: - Lauku pušķi

en: - Free content only
lv: - Tikai bezmaksas saturs

en: - Graphics: @oktus
lv: - Grafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
lv: - HTTP tiešraides straumēšana

en: - Integrated proxy system
lv: - Integrēta starpniekservera sistēma

en: - No direct server hosting
lv: - Nav tiešas servera mitināšanas

en: - Redistribution must maintain attribution
lv: - Pārdalīšanai ir jāsaglabā attiecināšana

en: - Remove duplicate entries
lv: - Noņemiet dublētos ierakstus

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
lv: - Servisa uzziņas: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
lv: - Straumes no publiskiem avotiem

en: - TS/M3U8 formats
lv: - TS/M3U8 formāti

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
lv: - Tehniskais atbalsts: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
lv: - Noņemti {} dublikāti

en: - {} entries updated
lv: - {} ieraksti atjaunināti

en: ? Proxy Unknown
lv: ? Starpniekserveris nav zināms

en: All countries (%d)
lv: Visas valstis (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
lv: Eksports uz citu valsti jau notiek. Lūdzu, uzgaidiet.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
lv: Notiek eksportēšana. Lūdzu, uzgaidiet, pirms labojat kešatmiņu.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
lv: Tikai anonīms startēšanas/heartbeat ping (sesijas ID, versija, laikspiedols — nav personas datu). Atspējot, lai atteiktos.

en: At an interval hours or fixed time
lv: Ar intervālu stundām vai noteiktu laiku

en: Author:
lv: Autors:

en: Auto-update EPG
lv: Automātiski atjaunināt EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
lv: Automātiski iespējojiet Vavoo EPG avotu(-us) programmā EPGImport pēc katras eksportēšanas, lai jums pašiem tie nebūtu jāiespējo.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bouquet Position in List
lv: Pušķa pozīcija sarakstā

en: Bouquet creation error: {}
lv: Pušķa izveides kļūda: {}

en: Bouquet ready with {} channels
lv: Pušķis gatavs ar {} kanāliem

en: Bouquets reload scheduled.
lv: Ieplānota pušķu pārlādēšana.

en: Bouquets reorganized successfully!
lv: Pušķi veiksmīgi reorganizēti!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
lv: CH±=Mainīt | OK=Pārslēgt | INFO=IMDb | STOP=Iziet

en: Cache format fix completed:
lv: Kešatmiņas formāta labošana ir pabeigta:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
lv: Kešatmiņa jau ir pareizā formātā. Izmaiņas nav vajadzīgas.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel execution?
lv: Vai atcelt izpildi?

en: Case: {}
lv: Lieta: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
lv: Izmaiņu žurnāls: ({}/{}, izmantojiet uz augšu/uz leju)

en: Channels
lv: Kanāli

en: Channels: %d
lv: Kanāli: %d

en: Checking proxy...
lv: Notiek starpniekservera pārbaude...

en: Clear All
lv: Notīrīt visu

en: Configuration saved successfully!
lv: Konfigurācija veiksmīgi saglabāta!

en: Configure Main Background Image.
lv: Konfigurējiet galveno fona attēlu.

en: Configure at a fixed time
lv: Konfigurējiet noteiktā laikā

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
lv: Konfigurēt pakalpojumu Atsauce Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
lv: Konsole

en: Continuing, proxy still syncing...
lv: Turpinās, starpniekserveris joprojām tiek sinhronizēts...

en: Could not save the installer script.
lv: Nevarēja saglabāt instalēšanas skriptu.

en: Countries
lv: valstis

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
lv: Valstis: %(ģenerēts)d/%(kopā)d

en: Country: %s
lv: Valsts: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
lv: Izveidojiet EPG avotu EPGImport, izmantojot Vavoo programmas datus

en: Credits:
lv: Kredīti:

en: Debug logging
lv: Atkļūdošanas reģistrēšana

en: Default View
lv: Noklusējuma skats

en: Default view when opening the plugin
lv: Noklusējuma skats, atverot spraudni

en: Do you want to export this bouquet?
lv: Vai vēlaties eksportēt šo pušķi?

en: Do you want to fix the cache format?
lv: Vai vēlaties labot kešatmiņas formātu?

en: EPG Similarity Threshold (%)
lv: EPG līdzības slieksnis (%)

en: EPG import started
lv: Sākta EPG importēšana

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
lv: EPG ir atspējota. Lūdzu, vispirms iespējojiet to Vavoo iestatījumos.

en: EPG processing completed (no matches)
lv: EPG apstrāde pabeigta (nav atbilstības)

en: EPG processing completed for {} channels
lv: EPG apstrāde pabeigta {} kanāliem

en: EPGImport plugin not found: {}
lv: EPGImport spraudnis netika atrasts: {}

en: Enable Vavoo EPG
lv: Iespējot Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
lv: Iespējot vai atspējot starpniekserveri.

en: Enter text to search...
lv: Ievadiet tekstu, lai meklētu...

en: Error
lv: Kļūda

en: Error fixing cache: {}
lv: Labojot kešatmiņu, radās kļūda: {}

en: Error parsing data
lv: Kļūda parsējot datus

en: Error starting EPG update: {}
lv: Kļūda, uzsākot EPG atjaunināšanu: {}

en: Error starting channel
lv: Kļūda, startējot kanālu

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Exit
lv: Iziet

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
lv: Izejiet un atkārtoti atveriet spraudni, lai redzētu jauno fonu.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export failed: {}
lv: Eksportēšana neizdevās: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
lv: Sākts eksports. Pušķis būs pieejams drīzumā.

en: Failed to refresh proxy token
lv: Neizdevās atsvaidzināt starpniekservera pilnvaru

en: Failed to refresh proxy:
lv: Neizdevās atsvaidzināt starpniekserveri:

en: Failed: %(failed)d
lv: Neizdevās: %(neizdevās)d

en: Fix Cache
lv: Labojiet kešatmiņu

en: Fixing cache format...
lv: Notiek kešatmiņas formāta labošana...

en: Force proxy refresh?
lv: Vai piespiedu kārtā atsvaidzināt starpniekserveri?

en: Found: {} channels
lv: Atrasti: {} kanāli

en: Generate .m3u file for:
lv: Ģenerēt .m3u failu:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
lv: .m3u failu ģenerēšana (Ok for Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
lv: Ģenerējiet .m3u failus un saglabājiet tos ierīcē %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
lv: Vai ģenerēt .m3u failus un saglabāt ierīcē %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
lv: Vai ģenerēt .m3u failus VISĀM %d valstīm?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
lv: Cik bieži atkārtoti saskaņot EPG un atsvaidzināt pušķus, skaitot no šī brīža.

en: Important Notes:
lv: Svarīgas piezīmes:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
lv: Palieliniet, ja starpniekserveris aizņem ilgu laiku VPN vai lēna savienojuma dēļ.

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Last channel update: %s
lv: Pēdējais kanāla atjauninājums: %s

en: License:
lv: Licence:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
lv: Licence: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
lv: Saite galvenajā izvēlnē

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
lv: Tikai lokāli (127.0.0.1) — tikai šī ierīce

en: Lower = less interruption but more refreshes
lv: Zemāks = mazāk pārtraukumu, bet vairāk atsvaidzināšanas

en: M3U file generated successfully!
lv: M3U fails veiksmīgi ģenerēts!

en: M3U generation completed!
lv: M3U paaudze pabeigta!

en: M3U generation error: %s
lv: M3U ģenerēšanas kļūda: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
lv: Minimālā līdzība atbilstošiem kanāliem (augstāka = stingrāka).

en: Movie Services Reference
lv: Filmu pakalpojumu uzziņa

en: Network (%s) - other devices on the LAN
lv: Tīkls (%s) — citas LAN ierīces

en: No IMDb/TMDB plugin found
lv: IMDb/TMDB spraudnis nav atrasts

en: No Internet connection detected. Please check your network.
lv: Nav atrasts interneta savienojums. Lūdzu, pārbaudiet savu tīklu.

en: No channels found
lv: Nav atrasts neviens kanāls

en: No channels found for: %s
lv: Nav atrasts neviens kanāls priekš: %s

en: No items available
lv: Nav pieejams neviens vienums

en: No programme info available
lv: Informācija par programmu nav pieejama

en: No selection
lv: Nav atlases

en: No valid channels for: %s
lv: Nav derīgu kanālu: %s

en: Nothing to remove for: {}
lv: Nav ko noņemt: {}

en: Now %s
lv: Tagad %s

en: Only one specific country
lv: Tikai viena konkrēta valsts

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
lv: Periodiski no jauna saskaņojiet EPG un atsvaidziniet pušķus savām iecienītākajām valstīm fonā.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
lv: Vavoo pušķu pozīcija galvenajā sarakstā

en: Proxy Disabled
lv: Starpniekserveris ir atspējots

en: Proxy Enabled
lv: Starpniekserveris ir iespējots

en: Proxy disabled
lv: Starpniekserveris ir atspējots

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
lv: Starpniekserveris ir atspējots. Lūdzu, vispirms iestatiet starpniekserveri. -- Izvēlnes konfigurācija --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
lv: Starpniekserveris ir atspējots. Lūdzu, iespējojiet to konfigurācijā.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
lv: Starpniekserveris nedarbojas. Lūdzu, vispirms palaidiet starpniekserveri.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
lv: Starpniekserveris nav aktīvs. Nevar ģenerēt M3U failu.

en: Proxy online - {} channels  ✓
lv: Starpniekserveris tiešsaistē — {} kanāli ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
lv: Starpniekservera palaišanas taimauts (sekundēs)

en: Proxy token refreshed successfully
lv: Starpniekservera pilnvara ir veiksmīgi atsvaidzināta

en: Really close without saving settings?
lv: Vai tiešām aizvērt, nesaglabājot iestatījumus?

en: Recommended: 5-8 minutes
lv: Ieteicams: 5-8 minūtes

en: Refresh stream (minutes):
lv: Atsvaidzināt straumi (minūtēs):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
lv: Atsvaidzināt straumi ik pēc X minūtēm (1–15)

en: Reload Bouqet
lv: Pārlādēt pušķi

en: Reload bouquets and service list?
lv: Vai atkārtoti ielādēt pušķus un pakalpojumu sarakstu?

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
lv: Vai noņemt VISUS Vavoo pušķus?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
lv: Vai noņemt eksportēto pušķi šai valstij/kategorijai?

en: Removed exported bouquet: {}
lv: Noņemts eksportētais pušķis: {}

en: Restarting...
lv: Notiek restartēšana...

en: Returning to channel list.
lv: Atgriežoties kanālu sarakstā.

en: SELECT YOUR CHOICE
lv: IZVĒLIES SAVU IZVĒLI

en: Save
lv: Saglabāt

en: Saved in: %(path)s
lv: Saglabāts: %(path)s

en: Saved in: %s
lv: Saglabāts: %s

en: Schedule type:
lv: Grafika veids:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Channels:
lv: Meklēt kanālus:

en: Search...
lv: Meklēt...

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Select Background
lv: Atlasiet Fons

en: Select M3U export mode:
lv: Izvēlieties M3U eksporta režīmu:

en: Select country to export M3U:
lv: Izvēlieties valsti M3U eksportēšanai:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
lv: Izvēlieties IP adresi, ko izmantot M3U saitēs:

en: Send Anonymous Statistics
lv: Nosūtiet anonīmu statistiku

en: Server for Player Used
lv: Izmantots serveris atskaņotājam

en: Server for player.
lv: Serveris spēlētājam.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
lv: Rādīt detalizētus ATkļūdošanas līmeņa ziņojumus vietnē vavoo.log (UI dzīves cikls, detalizēta informācija par pieprasījumu). Stājas spēkā nekavējoties — pārtrauciet, ja vien netiek veikta traucējummeklēšana.

en: Showing all channels: {}
lv: Tiek rādīti visi kanāli: {}

en: Space
lv: Kosmoss

en: Start EPG update now?
lv: Vai sākt EPG atjaunināšanu tūlīt?

en: Stream ended. Too many connection issues.
lv: Straume beigusies. Pārāk daudz savienojuma problēmu.

en: Technical Features:
lv: Tehniskās īpašības:

en: This will refresh the authentication token.
lv: Tas atsvaidzinās autentifikācijas pilnvaru.

en: This will remove:
lv: Tas noņems:

en: This will:
lv: Tas:

en: Top
lv: Augšā

en: Total channels: %(total_channels)d
lv: Kopējais kanālu skaits: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
lv: LIELAIS RAKSTS

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
lv: Vavoo EPG avots nav iespējots programmā EPGImport. Lūdzu, iespējojiet to EPGImport iestatījumos.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
lv: Vavoo EPG avots nav atrasts. Lūdzu, vispirms eksportējiet vismaz vienu pušķi.

en: Vavoo Stream Live
lv: Vavoo straume tiešraidē

en: Vavoo Stream Live - Information
lv: Vavoo Stream Live — informācija

en: Vavoo Stream Live Plugin
lv: Vavoo Stream tiešraides spraudnis

en: Vavoo bouquets removed successfully!
lv: Vavoo pušķi veiksmīgi noņemti!

en: Vavoo is already running.
lv: Vavoo jau darbojas.

en: Version:
lv: Versija:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
lv: Laipni lūdzam Vavoo Proxy ar EPG atbalstu

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
lv: To var sākt no izvēlnes vai nospiežot pogu TEXT.

en: fixed time
lv: fiksēts laiks

en: interval
lv: intervāls

en: lowercase
lv: mazie burti

en: ✓ Proxy ({0}s)
lv: ✓ Starpniekserveris ({0} s)

en: ✓ Proxy OK
lv: ✓ Starpniekserveris ir kārtībā

en: ✓ Restarted
lv: ✓ Restartēts

en: ✗ Error
lv: ✗ Kļūda

en: ✗ Proxy Error
lv: ✗ Starpniekservera kļūda

en: ✗ Proxy Expired
lv: ✗ Starpniekservera derīguma termiņš beidzies

en: ✗ Proxy Offline
lv: ✗ Starpniekserveris bezsaistē

en: ✗ Restart Failed
lv: ✗ Restartēšana neizdevās
