enigma 2 - en to mn translation catalogue (201 entries)

en: (%d channels)?
mn: (%d суваг)?

en: (%s files deleted)
mn: (%s файл устгагдсан)

en: (you have v{})
mn: (танд v{} байна)

en: - Add missing fields to all entries
mn: - Бүх оруулгад дутуу талбаруудыг нэмнэ үү

en: - Auto token refresh every 9 minutes
mn: - Автомат токен 9 минут тутамд шинэчлэгддэг

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
mn: - Үйлчилгээний лавлагаа бүхий автомат Epg үүсгэх

en: - Automatic bouquet generation
mn: - Автомат баглаа үүсгэх

en: - Category bouquets
mn: - Ангилал цэцгийн баглаа

en: - Clean up the cache file
mn: - Кэш файлыг цэвэрлэ

en: - Commercial use is strictly prohibited
mn: - Арилжааны зориулалтаар ашиглахыг хатуу хориглоно

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
mn: - Нийгэмлэг: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org форум

en: - Container bouquets
mn: - Савтай баглаа

en: - Country bouquets
mn: - Хөдөө цэцгийн баглаа

en: - Free content only
mn: - Зөвхөн үнэгүй контент

en: - Graphics: @oktus
mn: - График: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
mn: - HTTP шууд дамжуулалт

en: - Integrated proxy system
mn: - Нэгдсэн прокси систем

en: - No direct server hosting
mn: - Шууд сервер байршуулахгүй

en: - Redistribution must maintain attribution
mn: - Дахин хуваарилалт нь шинж чанарыг хадгалах ёстой

en: - Remove duplicate entries
mn: - Давхардсан оруулгуудыг арилгах

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
mn: - Үйлчилгээний лавлагаа: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
mn: - Олон нийтийн эх сурвалжаас авсан дамжуулалт

en: - TS/M3U8 formats
mn: - TS/M3U8 форматууд

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
mn: - Техникийн дэмжлэг: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
mn: - {} давхардсан оруулгуудыг устгасан

en: - {} entries updated
mn: - {} оруулгуудыг шинэчилсэн

en: ? Proxy Unknown
mn: ? Прокси тодорхойгүй

en: All countries (%d)
mn: Бүх улс (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
mn: Өөр улс руу экспортлох ажил аль хэдийн явагдаж байна. Хүлээгээрэй.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
mn: Экспорт хийгдэж байна. Кэшийг засахын өмнө түр хүлээнэ үү.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
mn: Зөвхөн нэргүй эхлүүлэх/зүрхний цохилтын пинг (сессийн ID, хувилбар, цагийн тэмдэг - хувийн мэдээлэл байхгүй). Disable to opt out.

en: At an interval hours or fixed time
mn: Цагийн интервалаар эсвэл тогтмол цагт

en: Author:
mn: Зохиогч:

en: Auto-update EPG
mn: EPG-г автоматаар шинэчлэх

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
mn: Экспорт бүрийн дараа EPGImport дахь Vavoo EPG эх үүсвэрийг автоматаар идэвхжүүлэх тул та өөрөө тэнд идэвхжүүлэх шаардлагагүй.

en: Back
mn: Буцах

en: Bottom
mn: Доод талд

en: Bouquet Position in List
mn: Жагсаалт дахь баглааны байрлал

en: Bouquet creation error: {}
mn: Баглаа үүсгэх алдаа: {}

en: Bouquet ready with {} channels
mn: {} сувагтай баглаа бэлэн боллоо

en: Bouquets reload scheduled.
mn: Баглааг дахин ачаалах хуваарь гаргасан.

en: Bouquets reorganized successfully!
mn: Баглааг амжилттай дахин зохион байгууллаа!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
mn: CH±=Өөрчлөх | OK=Шилжүүлэх | INFO=IMDb | STOP=Гарах

en: Cache format fix completed:
mn: Кэш форматыг засч дууссан:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
mn: Кэш аль хэдийн зөв форматтай байна. Өөрчлөлт хийх шаардлагагүй.

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancel execution?
mn: Гүйцэтгэлийг цуцлах уу?

en: Case: {}
mn: Тохиолдол: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
mn: Өөрчлөлтийн бүртгэл: ({}/{}, дээш/доош ашиглах)

en: Channels
mn: Сувгууд

en: Channels: %d
mn: Сувгууд: %d

en: Checking proxy...
mn: Прокси шалгаж байна...

en: Clear All
mn: Бүгдийг арилгах

en: Configuration saved successfully!
mn: Тохиргоог амжилттай хадгаллаа!

en: Configure Main Background Image.
mn: Үндсэн дэвсгэр зургийг тохируулах.

en: Configure at a fixed time
mn: Тогтсон цагт тохируулна уу

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
mn: Iptv-Gstreamer-Exteplayer3 лавлах үйлчилгээний тохиргоог хийнэ үү

en: Console
mn: Консол

en: Continuing, proxy still syncing...
mn: Үргэлжлүүлэн, прокси синк хийж байна...

en: Could not save the installer script.
mn: Суулгагчийн скриптийг хадгалж чадсангүй.

en: Countries
mn: Улс орнууд

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
mn: Улсууд: %(үүсгэсэн)d/%(нийт)d

en: Country: %s
mn: Улс: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
mn: Vavoo програмын өгөгдлөөр EPGImport-д зориулсан EPG эх үүсвэрийг үүсгэ

en: Credits:
mn: Зээл:

en: Debug logging
mn: Дебаг хийх бүртгэл

en: Default View
mn: Өгөгдмөл харах

en: Default view when opening the plugin
mn: Залгаасыг нээх үед өгөгдмөл харагдах байдал

en: Do you want to export this bouquet?
mn: Та энэ баглааг экспортлохыг хүсч байна уу?

en: Do you want to fix the cache format?
mn: Та кэш форматыг засахыг хүсч байна уу?

en: EPG Similarity Threshold (%)
mn: EPG ижил төстэй байдлын босго (%)

en: EPG import started
mn: EPG импорт хийж эхэлсэн

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
mn: EPG идэвхгүй болсон. Эхлээд үүнийг Vavoo тохиргооноос идэвхжүүлнэ үү.

en: EPG processing completed (no matches)
mn: EPG боловсруулалт дууссан (тохирох зүйл алга)

en: EPG processing completed for {} channels
mn: {} сувгийн EPG боловсруулалт дууссан

en: EPGImport plugin not found: {}
mn: EPGImport залгаас олдсонгүй: {}

en: Enable Vavoo EPG
mn: Vavoo EPG-г идэвхжүүл

en: Enable or disable proxy.
mn: Прокси идэвхжүүлэх эсвэл идэвхгүй болгох.

en: Enter text to search...
mn: Хайх текстээ оруулна уу...

en: Error
mn: Алдаа

en: Error fixing cache: {}
mn: Кэшийг засахад гарсан алдаа: {}

en: Error parsing data
mn: Өгөгдлийг задлан шинжлэхэд алдаа гарлаа

en: Error starting EPG update: {}
mn: EPG шинэчлэлтийг эхлүүлэхэд алдаа гарлаа: {}

en: Error starting channel
mn: Сувгийг эхлүүлэхэд алдаа гарлаа

en: Error: %s
mn: Алдаа: %s

en: Exit
mn: Гарах

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
mn: Шинэ дэвсгэрийг харахын тулд залгаасаас гараад дахин нээнэ үү.

en: Export
mn: Экспорт

en: Export failed: {}
mn: Экспорт амжилтгүй болсон: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
mn: Экспорт эхэллээ. Bouquet удахгүй бэлэн болно.

en: Failed to refresh proxy token
mn: Прокси токеныг сэргээж чадсангүй

en: Failed to refresh proxy:
mn: Проксиг сэргээж чадсангүй:

en: Failed: %(failed)d
mn: Амжилтгүй болсон: %(бүтэлгүйтсэн)d

en: Fix Cache
mn: Кэшийг засах

en: Fixing cache format...
mn: Кэш форматыг засаж байна...

en: Force proxy refresh?
mn: Прокси дахин ачаалах уу?

en: Found: {} channels
mn: Олдсон: {} суваг

en: Generate .m3u file for:
mn: .m3u файл үүсгэх:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
mn: .m3u файл үүсгэх (Exec-д тохиромжтой)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
mn: .m3u файл үүсгээд %s төхөөрөмжид хадгална уу.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
mn: .m3u файл үүсгэж, %s төхөөрөмжид хадгалах уу?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
mn: БҮХ %d улсад .m3u файл үүсгэх үү?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
mn: Хэр олон удаа EPG-г дахин тааруулж, баглаагуудыг сэргээх вэ, одооноос эхлэн тоолох.

en: Important Notes:
mn: Чухал тэмдэглэл:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
mn: VPN эсвэл удаан холболтоос болж прокси удаан үргэлжлэх тохиолдолд нэмэгдүүлнэ.

en: Keyboard
mn: Гар

en: Last channel update: %s
mn: Сувгийн сүүлийн шинэчлэлт: %s

en: License:
mn: Лиценз:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
mn: Лиценз: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
mn: Үндсэн цэс дэх холбоос

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
mn: Зөвхөн орон нутгийн (127.0.0.1) - зөвхөн энэ төхөөрөмж

en: Lower = less interruption but more refreshes
mn: Доод = тасалдал бага боловч илүү их сэргээнэ

en: M3U file generated successfully!
mn: M3U файлыг амжилттай үүсгэлээ!

en: M3U generation completed!
mn: M3U-ийн үе шат дууссан!

en: M3U generation error: %s
mn: M3U үүсгэх алдаа: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
mn: Тохирох сувгуудын хамгийн бага ижил төстэй байдал (илүү өндөр = илүү хатуу).

en: Movie Services Reference
mn: Кино үйлчилгээний лавлагаа

en: Network (%s) - other devices on the LAN
mn: Сүлжээ (%s) - LAN дээрх бусад төхөөрөмжүүд

en: No IMDb/TMDB plugin found
mn: IMDb/TMDB залгаас олдсонгүй

en: No Internet connection detected. Please check your network.
mn: Интернэт холболт илэрсэнгүй. Сүлжээгээ шалгана уу.

en: No channels found
mn: Суваг олдсонгүй

en: No channels found for: %s
mn: %s-д зориулсан суваг олдсонгүй

en: No items available
mn: Байгаа зүйл алга

en: No programme info available
mn: Хөтөлбөрийн мэдээлэл алга

en: No selection
mn: Сонголт байхгүй

en: No valid channels for: %s
mn: %s-д хүчинтэй суваг алга

en: Nothing to remove for: {}
mn: Устгах зүйл алга: {}

en: Now %s
mn: Одоо %s

en: Only one specific country
mn: Зөвхөн нэг тодорхой улс

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
mn: Үе үе EPG-г дахин тааруулж, ард нь дуртай улсуудынхаа баглааг шинэчилж байгаарай.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
mn: Үндсэн жагсаалтад Vavoo баглаагуудын байрлал

en: Proxy Disabled
mn: Прокси идэвхгүй болсон

en: Proxy Enabled
mn: Прокси идэвхжүүлсэн

en: Proxy disabled
mn: Прокси идэвхгүй болсон

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
mn: Прокси идэвхгүй болсон. Эхлээд Прокси идэвхжүүлнэ үү. -- Цэсний тохиргоо --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
mn: Прокси идэвхгүй болсон. Үүнийг тохиргооноос идэвхжүүлнэ үү.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
mn: Прокси ажиллахгүй байна. Эхлээд проксиг эхлүүлнэ үү.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
mn: Прокси идэвхгүй байна. M3U файл үүсгэх боломжгүй.

en: Proxy online - {} channels  ✓
mn: Онлайн прокси - {} суваг ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
mn: Прокси эхлүүлэх хугацаа (секунд)

en: Proxy token refreshed successfully
mn: Прокси токеныг амжилттай сэргээлээ

en: Really close without saving settings?
mn: Тохиргоог хадгалахгүйгээр үнэхээр хаах уу?

en: Recommended: 5-8 minutes
mn: Зөвлөмж болгож буй: 5-8 минут

en: Refresh stream (minutes):
mn: Дамжуулалтыг сэргээх (минут):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
mn: Дамжуулалтыг X минут тутамд сэргээ (1-15)

en: Reload Bouqet
mn: Bouqet-г дахин ачаална уу

en: Reload bouquets and service list?
mn: Баглаа, үйлчилгээний жагсаалтыг дахин ачаалах уу?

en: Remove
mn: Устгах

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
mn: БҮХ Vavoo баглааг арилгах уу?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
mn: Энэ улс/ангилалд экспортлогдсон баглааг устгах уу?

en: Removed exported bouquet: {}
mn: Экспортолсон баглааг хассан: {}

en: Restarting...
mn: Дахин эхлүүлж байна...

en: Returning to channel list.
mn: Сувгийн жагсаалт руу буцаж байна.

en: SELECT YOUR CHOICE
mn: СОНГОЛТОО СОНГООРОЙ

en: Save
mn: Хадгалах

en: Saved in: %(path)s
mn: Хадгалсан: %(path)s

en: Saved in: %s
mn: Хадгалсан: %s

en: Schedule type:
mn: Хуваарийн төрөл:

en: Search
mn: Хайх

en: Search Channels:
mn: Сувгууд хайх:

en: Search...
mn: Хайх...

en: Search:
mn: Хайх:

en: Select Background
mn: Background сонгоно уу

en: Select M3U export mode:
mn: M3U экспортын горимыг сонгоно уу:

en: Select country to export M3U:
mn: M3U экспортлох улсыг сонгоно уу:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
mn: M3U холбоос дээр ашиглах IP хаягийг сонгоно уу:

en: Send Anonymous Statistics
mn: Нэргүй статистикийг илгээх

en: Server for Player Used
mn: Ашигласан тоглогчдод зориулсан сервер

en: Server for player.
mn: Тоглогчдод зориулсан сервер.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
mn: DEBUG түвшний дэлгэрэнгүй мессежүүдийг vavoo.log-д харуулах (UI амьдралын мөчлөг, хүсэлт бүрийн дэлгэрэнгүй). Нэн даруй хүчин төгөлдөр болно - алдааг олж засварлахгүй бол орхи.

en: Showing all channels: {}
mn: Бүх сувгийг харуулж байна: {}

en: Space
mn: Орон зай

en: Start EPG update now?
mn: EPG шинэчлэлтийг одоо эхлүүлэх үү?

en: Stream ended. Too many connection issues.
mn: Дамжуулалт дууссан. Хэт олон холболтын асуудал.

en: Technical Features:
mn: Техникийн онцлогууд:

en: This will refresh the authentication token.
mn: Энэ нь баталгаажуулалтын токеныг шинэчлэх болно.

en: This will remove:
mn: Энэ нь устгах болно:

en: This will:
mn: Энэ нь:

en: Top
mn: Топ

en: Total channels: %(total_channels)d
mn: Нийт суваг: %(нийт_суваг)d

en: UPPERCASE
mn: ТОМ үсгээр

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
mn: Vavoo EPG эх үүсвэрийг EPGImport-д идэвхжүүлээгүй байна. EPGImport тохиргооноос үүнийг идэвхжүүлнэ үү.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
mn: Vavoo EPG эх үүсвэр олдсонгүй. Эхлээд дор хаяж нэг баглааг экспортолно уу.

en: Vavoo Stream Live
mn: Vavoo шууд дамжуулалт

en: Vavoo Stream Live - Information
mn: Vavoo Stream Live - Мэдээлэл

en: Vavoo bouquets removed successfully!
mn: Vavoo баглааг амжилттай арилгалаа!

en: Vavoo is already running.
mn: Vavoo аль хэдийн ажиллаж байна.

en: Version:
mn: Хувилбар:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
mn: EPG дэмжлэгтэй Vavoo Proxy-д тавтай морил

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
mn: Та үүнийг цэснээс эсвэл TEXT товчийг дарж эхлүүлж болно.

en: fixed time
mn: тогтсон цаг

en: interval
mn: интервал

en: lowercase
mn: жижиг үсгээр

en: ✓ Proxy ({0}s)
mn: ✓ Прокси ({0}с)

en: ✓ Proxy OK
mn: ✓ Прокси OK

en: ✓ Restarted
mn: ✓ Дахин эхлүүлсэн

en: ✗ Error
mn: ✗ Алдаа

en: ✗ Proxy Error
mn: ✗ Прокси алдаа

en: ✗ Proxy Expired
mn: ✗ Проксины хугацаа дууссан

en: ✗ Proxy Offline
mn: ✗ Прокси офлайн

en: ✗ Restart Failed
mn: ✗ Дахин эхлүүлэх амжилтгүй боллоо
