enigma 2 - en to mt translation catalogue (197 entries)

en: (%d channels)?
mt: (%d kanali)?

en: (%s files deleted)
mt: (%s fajls imħassra)

en: (you have v{})
mt: (għandek v{})

en: - Add missing fields to all entries
mt: - Żid oqsma nieqsa mal-entrati kollha

en: - Auto token refresh every 9 minutes
mt: - Aġġornament awtomatiku tat-token kull 9 minuti

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
mt: - Ġenerazzjoni Epg Awtomatika b'Referenza tas-Servizz

en: - Automatic bouquet generation
mt: - Ġenerazzjoni awtomatika tal-bukketti

en: - Category bouquets
mt: - Bukketti tal-kategorija

en: - Clean up the cache file
mt: - Naddaf il-fajl tal-cache

en: - Commercial use is strictly prohibited
mt: - L-użu kummerċjali huwa strettament ipprojbit

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
mt: - Komunità: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum

en: - Container bouquets
mt: - Bukketti tal-kontenituri

en: - Country bouquets
mt: - Bukketti tal-pajjiż

en: - Free content only
mt: - Kontenut b'xejn biss

en: - Graphics: @oktus
mt: - Grafika: @oktus

en: - Integrated proxy system
mt: - Sistema ta' prokura integrata

en: - No direct server hosting
mt: - Ebda server hosting dirett

en: - Redistribution must maintain attribution
mt: - Ir-ridistribuzzjoni trid iżżomm l-attribuzzjoni

en: - Remove duplicate entries
mt: - Neħħi l-entrati duplikati

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
mt: - Referenzi tas-servizz: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
mt: - Flussi minn sorsi pubbliċi

en: - TS/M3U8 formats
mt: - Formati TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
mt: - Appoġġ tekniku: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
mt: - {} daħliet duplikati mneħħija

en: - {} entries updated
mt: - {} entrati aġġornati

en: ? Proxy Unknown
mt: ? Prokura Mhux Magħruf

en: All countries (%d)
mt: Il-pajjiżi kollha (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
mt: Diġà għaddejja esportazzjoni għal pajjiż ieħor. Jekk jogħġbok stenna.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
mt: Esportazzjoni għaddejja. Jekk jogħġbok stenna qabel ma tirranġa l-cache.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
mt: Ping tal-istartjar/taħbit tal-qalb anonimu biss (id tas-sessjoni, verżjoni, timestamp - l-ebda data personali). Iddiżattiva biex tagħżel barra.

en: At an interval hours or fixed time
mt: F'intervall sigħat jew ħin fiss

en: Author:
mt: Awtur:

en: Auto-update EPG
mt: Aġġorna l-EPG awtomatikament

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
mt: Ippermetti awtomatikament is-sors(i) ta' Vavoo EPG f'EPGImport wara kull esportazzjoni, sabiex ma jkollokx għalfejn tappermettihom hemm lilek innifsek.

en: Back
mt: Lura

en: Bottom
mt: Qiegħ

en: Bouquet Position in List
mt: Pożizzjoni tal-bukkett fil-Lista

en: Bouquet creation error: {}
mt: Żball fil-ħolqien tal-bukkett: {}

en: Bouquet ready with {} channels
mt: Bukkett lest bi {} kanali

en: Bouquets reload scheduled.
mt: Bukketti reload skedat.

en: Bouquets reorganized successfully!
mt: Bukketti riorganizzati b'suċċess!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
mt: CH±=Bidla | OK=Aqleb | INFO=IMDb | STOP=Ħruġ

en: Cache format fix completed:
mt: It-tiswija tal-format tal-cache tlestiet:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
mt: Il-cache diġà jinsab f'format korrett. Ebda tibdil meħtieġ.

en: Cancel
mt: Ikkanċella

en: Cancel execution?
mt: Ikkanċella l-eżekuzzjoni?

en: Case: {}
mt: Każ: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
mt: reġistru tal-bidliet: ({}/{}, uża 'l fuq/'l isfel)

en: Channels
mt: Kanali

en: Channels: %d
mt: Kanali: %d

en: Checking proxy...
mt: Qed niċċekkja l-prokura...

en: Clear All
mt: Ċara Kollha

en: Configuration saved successfully!
mt: Konfigurazzjoni salvata b'suċċess!

en: Configure Main Background Image.
mt: Ikkonfigura l-Immaġni Prinċipali ta' Sfond.

en: Configure at a fixed time
mt: Ikkonfigura f'ħin fiss

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
mt: Ikkonfigura s-servizz Referenza Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Continuing, proxy still syncing...
mt: Tkompli, proxy għadu qed jissinkronizza...

en: Could not save the installer script.
mt: Ma setgħetx issalva l-iskript tal-installatur.

en: Countries
mt: Pajjiżi

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
mt: Pajjiżi: %(ġenerati)d/%(total)d

en: Country: %s
mt: Pajjiż: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
mt: Oħloq sors EPG għal EPGImport bid-dejta tal-programm Vavoo

en: Credits:
mt: Krediti:

en: Default View
mt: View Default

en: Default view when opening the plugin
mt: Veduta awtomatika meta tiftaħ il-plugin

en: Do you want to export this bouquet?
mt: Trid tesporta dan il-bukkett?

en: Do you want to fix the cache format?
mt: Trid tiffissa l-format tal-cache?

en: EPG Similarity Threshold (%)
mt: Limitu ta' Xebh EPG (%)

en: EPG import started
mt: L-importazzjoni EPG bdiet

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
mt: EPG huwa diżattivat. Jekk jogħġbok ippermettiha fl-issettjar ta' Vavoo l-ewwel.

en: EPG processing completed (no matches)
mt: L-ipproċessar tal-EPG tlesta (l-ebda taqbila)

en: EPG processing completed for {} channels
mt: L-ipproċessar tal-EPG tlesta għal {} kanali

en: EPGImport plugin not found: {}
mt: Plugin EPGImport ma nstabx: {}

en: Enable Vavoo EPG
mt: Ippermetti Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
mt: Attiva jew tiddiżattiva proxy.

en: Enter text to search...
mt: Daħħal it-test biex tfittex...

en: Error
mt: Żball

en: Error fixing cache: {}
mt: Żball fl-iffissar tal-cache: {}

en: Error parsing data
mt: Żball fl-analiżi tad-dejta

en: Error starting EPG update: {}
mt: Żball fil-bidu tal-aġġornament tal-EPG: {}

en: Error starting channel
mt: Żball fil-bidu tal-kanal

en: Error: %s
mt: Żball: %s

en: Exit
mt: Ħruġ

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
mt: Oħroġ u erġa' tiftaħ il-plugin biex tara l-isfond il-ġdid.

en: Export
mt: Esportazzjoni

en: Export failed: {}
mt: L-esportazzjoni falliet: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
mt: L-esportazzjoni bdiet. Bukkett se jkun disponibbli dalwaqt.

en: Failed to refresh proxy token
mt: Naqas milli jġedded il-proxy token

en: Failed to refresh proxy:
mt: Naqas milli jġedded il-proxy:

en: Failed: %(failed)d
mt: Falla: %(falla)d

en: Fix Cache
mt: Waħħal il-Cache

en: Fixing cache format...
mt: Jissewwi l-format tal-cache...

en: Force proxy refresh?
mt: Forza l-aġġornament tal-prokura?

en: Found: {} channels
mt: Misjuba: {} kanali

en: Generate .m3u file for:
mt: Iġġenera fajl .m3u għal:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
mt: Iġġenera fajls .m3u (Ok għal Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
mt: Iġġenera fajls .m3u u ssejvja fuq it-tagħmir %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
mt: Iġġenera fajls .m3u u ssejvja fuq it-tagħmir %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
mt: Iġġenera fajls .m3u għal %d pajjiżi KOLLHA?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
mt: Kemm-il darba terġa 'tqabbel EPG u jġedded bukketti, għadd minn issa.

en: Important Notes:
mt: Noti Importanti:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
mt: Żid jekk il-prokura tieħu fit-tul minħabba VPN jew konnessjoni bil-mod.

en: Keyboard
mt: Tastiera

en: Last channel update: %s
mt: L-aħħar aġġornament tal-kanal: %s

en: License:
mt: Liċenzja:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
mt: Liċenzja: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
mt: Link fil-Menu Prinċipali

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
mt: Lokali biss (127.0.0.1) - dan l-apparat biss

en: Lower = less interruption but more refreshes
mt: Lower = inqas interruzzjoni iżda aktar aġġornamenti

en: M3U file generated successfully!
mt: Fajl M3U iġġenerat b'suċċess!

en: M3U generation completed!
mt: Ġenerazzjoni M3U mitmuma!

en: M3U generation error: %s
mt: Żball tal-ġenerazzjoni M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
mt: Xebh minimu għal kanali li jaqblu (ogħla = aktar stretti).

en: Movie Services Reference
mt: Referenza għas-Servizzi tal-films

en: Network (%s) - other devices on the LAN
mt: Netwerk (%s) - tagħmir ieħor fuq il-LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
mt: Ma nstab l-ebda plugin IMDb/TMDB

en: No Internet connection detected. Please check your network.
mt: Ebda konnessjoni tal-Internet misjuba. Jekk jogħġbok iċċekkja n-netwerk tiegħek.

en: No channels found
mt: Ma nstab l-ebda kanal

en: No channels found for: %s
mt: Ma nstab l-ebda kanal għal: %s

en: No items available
mt: Ebda oġġetti disponibbli

en: No programme info available
mt: Ebda informazzjoni dwar il-programm disponibbli

en: No selection
mt: L-ebda għażla

en: No valid channels for: %s
mt: Ebda kanali validi għal: %s

en: Nothing to remove for: {}
mt: Xejn x'tneħħi għal: {}

en: Now %s
mt: Issa %s

en: Only one specific country
mt: Pajjiż speċifiku wieħed biss

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
mt: Perjodikament erġa' qabbel l-EPG u aġġorna l-bukketti għall-pajjiżi favoriti tiegħek fl-isfond.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
mt: Pożizzjoni tal-bukketti Vavoo fil-lista prinċipali

en: Proxy Disabled
mt: Prokura b'Diżabilità

en: Proxy Enabled
mt: Proxy Ippermettiet

en: Proxy disabled
mt: Proxy diżattivat

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
mt: Il-prokura hija diżattivata. Jekk jogħġbok Issettja Proxy Fuq l-ewwel. -- Konfigurazzjoni tal-Menu --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
mt: Il-prokura hija diżattivata. Jekk jogħġbok ppermettiha fil-konfigurazzjoni.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
mt: Proxy mhux qed jaħdem. Jekk jogħġbok ibda l-prokura l-ewwel.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
mt: Prokura mhux attiva. Ma tistax tiġġenera fajl M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
mt: Prokura onlajn - {} kanali ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
mt: Timeout tal-istartjar tal-prokura (sekondi)

en: Proxy token refreshed successfully
mt: Proxy token aggornat b'suċċess

en: Really close without saving settings?
mt: Tassew tagħlaq mingħajr ma tissejvja s-settings?

en: Recommended: 5-8 minutes
mt: Rakkomandat: 5-8 minuti

en: Refresh stream (minutes):
mt: Aġġorna l-fluss (minuti):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
mt: Aġġorna l-fluss kull X minuti (1-15)

en: Reload bouquets and service list?
mt: Reload bukketti u lista tas-servizz?

en: Remove
mt: Neħħi

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
mt: Neħħi l-bukketti KOLLHA Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
mt: Neħħi l-bukkett esportat għal dan il-pajjiż/kategorija?

en: Removed exported bouquet: {}
mt: Tneħħa bukkett esportat: {}

en: Restarting...
mt: Nibda mill-ġdid...

en: Returning to channel list.
mt: Nirritornaw għal-lista tal-kanali.

en: SELECT YOUR CHOICE
mt: AGĦŻEL L-GĦAŻLA TIEGĦEK

en: Save
mt: Ħlief

en: Saved in: %(path)s
mt: Issejvjat fi: %(path)s

en: Saved in: %s
mt: Issejvjat fi: %s

en: Schedule type:
mt: Tip ta' Skeda:

en: Search
mt: Fittex

en: Search Channels:
mt: Fittex Kanali:

en: Search...
mt: Fittex...

en: Search:
mt: Fittex:

en: Select Background
mt: Agħżel Sfond

en: Select M3U export mode:
mt: Agħżel il-mod ta' esportazzjoni M3U:

en: Select country to export M3U:
mt: Agħżel pajjiż biex tesporta M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
mt: Agħżel l-indirizz IP li għandek tuża fil-links M3U:

en: Send Anonymous Statistics
mt: Ibgħat Statistika Anonima

en: Server for Player Used
mt: Server għall-Plejer Użat

en: Server for player.
mt: Server għall-plejer.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
mt: Uri messaġġi verbose fil-livell DEBUG f'vavoo.log (ċiklu tal-ħajja tal-UI, dettall għal kull talba). Jidħol fis-seħħ immedjatament - leave off sakemm issolvi l-problemi.

en: Showing all channels: {}
mt: Juri l-kanali kollha: {}

en: Space
mt: L-ispazju

en: Start EPG update now?
mt: Ibda l-aġġornament tal-EPG issa?

en: Stream ended. Too many connection issues.
mt: Il-fluss intemm. Wisq kwistjonijiet ta' konnessjoni.

en: Technical Features:
mt: Karatteristiċi Tekniċi:

en: This will refresh the authentication token.
mt: Dan se jġedded it-token tal-awtentikazzjoni.

en: This will remove:
mt: Dan se jneħħi:

en: This will:
mt: Dan se:

en: Top
mt: Fuq

en: Total channels: %(total_channels)d
mt: Total tal-kanali: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
mt: MAJUSKU

en: Updating Vavoo Stream Live...
mt: Naġġorna Vavoo Stream Live...

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
mt: Is-sors ta' Vavoo EPG mhuwiex attivat f'EPGImport. Jekk jogħġbok ippermettiha fis-settings tal-EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
mt: Is-sors ta' Vavoo EPG ma nstabx. Jekk jogħġbok esporta mill-inqas bukkett wieħed l-ewwel.

en: Vavoo Stream Live - Information
mt: Vavoo Stream Live - Informazzjoni

en: Vavoo bouquets removed successfully!
mt: Il-bukketti Vavoo tneħħew b'suċċess!

en: Vavoo is already running.
mt: Vavoo diġà qed jaħdem.

en: Version:
mt: Verżjoni:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
mt: Merħba għal Vavoo Proxy b'appoġġ EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
mt: Tista' tibda mill-menu jew billi tagħfas il-buttuna TEXT.

en: fixed time
mt: ħin fiss

en: interval
mt: intervall

en: lowercase
mt: minusura

en: ✓ Proxy ({0}s)
mt: ✓ Prokura ({0}s)

en: ✓ Proxy OK
mt: ✓ Prokura OK

en: ✓ Restarted
mt: ✓ Nerġgħu

en: ✗ Error
mt: ✗ Żball

en: ✗ Proxy Error
mt: ✗ Żball tal-Prokura

en: ✗ Proxy Expired
mt: ✗ Prokura Skaduta

en: ✗ Proxy Offline
mt: ✗ Prokura Offline

en: ✗ Restart Failed
mt: ✗ Ristartja Falliet
