enigma 2 - en to my translation catalogue (200 entries)

en: (%d channels)?
my: (%d ချန်နယ်များ)။

en: (%s files deleted)
my: (%s ဖိုင်များကို ဖျက်လိုက်သည်)

en: (you have v{})
my: (မင်းမှာ v{})

en: - Add missing fields to all entries
my: - ထည့်သွင်းမှုအားလုံးတွင် ပျောက်ဆုံးနေသော အကွက်များကို ထည့်ပါ။

en: - Auto token refresh every 9 minutes
my: - ၉ မိနစ်တိုင်း အလိုအလျောက် တိုကင်ကို ပြန်လည်စတင်ပါ။

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
my: - ဝန်ဆောင်မှုရည်ညွှန်းချက်နှင့်အတူ အလိုအလျောက် Epg မျိုးဆက်

en: - Automatic bouquet generation
my: - အလိုအလျောက်ပန်းစည်းမျိုးဆက်

en: - Category bouquets
my: - ပန်းစည်းအမျိုးအစား

en: - Clean up the cache file
my: - cache ဖိုင်ကိုရှင်းလင်းပါ။

en: - Commercial use is strictly prohibited
my: - စီးပွားဖြစ်အသုံးပြုခြင်းကို တင်းတင်းကျပ်ကျပ် တားမြစ်ထားသည်။

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
my: - အသိုင်းအဝိုင်း- Linuxsat-support.com၊ Corvoboys.org ဖိုရမ်

en: - Container bouquets
my: - ကွန်တိန်နာပန်းစည်းများ

en: - Country bouquets
my: - နိုင်ငံကျော်ပန်းစည်းများ

en: - Free content only
my: - အခမဲ့အကြောင်းအရာသာ

en: - Graphics: @oktus
my: - ဂရပ်ဖစ်- @oktus

en: - HTTP Live Streaming
my: - HTTP တိုက်ရိုက်လွှင့်ခြင်း။

en: - Integrated proxy system
my: - ပေါင်းစပ် proxy စနစ်

en: - No direct server hosting
my: - တိုက်ရိုက်ဆာဗာ hosting မရှိပါ။

en: - Redistribution must maintain attribution
my: - ပြန်လည်ဖြန့်ဝေခြင်းကို ထည့်သွင်းတွက်ချက်ထိန်းသိမ်းထားရမည်။

en: - Remove duplicate entries
my: - ထပ်နေသောအကြောင်းအရာများကိုဖယ်ရှားပါ။

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
my: - ဝန်ဆောင်မှု ရည်ညွှန်းချက်များ- 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
my: - အများသူငှာ သတင်းရင်းမြစ်များမှ တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်မှုများ

en: - TS/M3U8 formats
my: - TS/M3U8 ဖော်မတ်များ

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
my: - နည်းပညာပံ့ပိုးမှု- Qu4k3၊ @KiddaC၊ @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
my: - {} ပွားနေသော ထည့်သွင်းမှုများကို ဖယ်ရှားခဲ့သည်။

en: - {} entries updated
my: - အကြောင်းအရာ {} ခု အပ်ဒိတ်လုပ်ထားသည်။

en: ? Proxy Unknown
my: ? Proxy အမည်မသိ

en: All countries (%d)
my: နိုင်ငံအားလုံး (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
my: အခြားနိုင်ငံအတွက် ပို့ကုန်တစ်ခု လုပ်ဆောင်နေပြီဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြုပြီးခဏစောင့်ပါ။

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
my: ပို့ကုန်တစ်ခု လုပ်ဆောင်နေပါသည်။ ကက်ရှ်ကို မပြုပြင်မီ စောင့်ပါ။

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
my: အမည်မသိ startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - ကိုယ်ရေးကိုယ်တာဒေတာမရှိ)။ ထွက်ရန် ပိတ်ပါ။

en: At an interval hours or fixed time
my: ကြားကာလ နာရီ သို့မဟုတ် သတ်မှတ်ထားသော အချိန်

en: Author:
my: ရေးသားသူ-

en: Auto-update EPG
my: EPG ကို အလိုအလျောက် အပ်ဒိတ်လုပ်ပါ။

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
my: ထုတ်ယူမှုတစ်ခုစီပြီးနောက် EPGImport တွင် Vavoo EPG အရင်းအမြစ်(များ) ကို အလိုအလျောက်ဖွင့်ထားသောကြောင့် ၎င်းတို့ကို ထိုနေရာတွင် သင်ကိုယ်တိုင်ဖွင့်ရန် မလိုအပ်ပါ။

en: Back
my: ကျော

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Bouquet Position in List
my: စာရင်းထဲတွင် ပန်းစည်းရာထူး

en: Bouquet creation error: {}
my: ပန်းစည်းဖန်တီးမှု အမှား- {}

en: Bouquet ready with {} channels
my: ပန်းစည်း အဆင်သင့် {} လိုင်းများ

en: Bouquets reload scheduled.
my: ပန်းစည်းများ ပြန်လည်စတင်ရန် စီစဉ်ထားသည်။

en: Bouquets reorganized successfully!
my: ပန်းစည်းများကို အောင်မြင်စွာ ပြင်ဆင်ဖွဲ့စည်းခဲ့သည်။

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
my: CH±=ပြောင်းလဲခြင်း | OK=ပြောင်းရန် | INFO=IMDb | STOP=ထွက်ပါ။

en: Cache format fix completed:
my: ကက်ရှ်ဖော်မတ်ပြင်ဆင်မှု ပြီးမြောက်ခဲ့သည်-

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
my: ကက်ရှ်သည် မှန်ကန်သောဖော်မတ်ရှိပြီးသားဖြစ်သည်။ အပြောင်းအလဲ မလိုအပ်ပါ။

en: Cancel
my: မလုပ်တော့

en: Cancel execution?
my: လုပ်ဆောင်မှုကို ပယ်ဖျက်မလား။

en: Case: {}
my: ကိစ္စ- {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
my: ပြောင်းလဲမှုမှတ်တမ်း- ({}/{}၊ အပေါ်/အောက် သုံးပါ)

en: Channels
my: ချန်နယ်များ

en: Channels: %d
my: ချန်နယ်များ- %d

en: Checking proxy...
my: ပရောက်စီကို စစ်ဆေးနေသည်...

en: Clear All
my: အားလုံးကိုရှင်းပါ။

en: Configuration saved successfully!
my: ဖွဲ့စည်းမှုပုံစံကို အောင်မြင်စွာ သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ။

en: Configure Main Background Image.
my: ပင်မနောက်ခံပုံအား စီစဉ်သတ်မှတ်ပါ။

en: Configure at a fixed time
my: သတ်မှတ်ထားသောအချိန်၌ စီစဉ်ပါ။

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
my: ဝန်ဆောင်မှုအကိုးအကား Iptv-Gstreamer-Exteplayer3 ကို စီစဉ်သတ်မှတ်ပါ။

en: Console
my: ဖြေသိမ့်

en: Continuing, proxy still syncing...
my: ဆက်နေသည်၊ ပရောက်စီကို စင့်ခ်လုပ်နေဆဲ...

en: Could not save the installer script.
my: installer script ကို မသိမ်းဆည်းနိုင်ပါ။

en: Countries
my: နိုင်ငံတွေ

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
my: နိုင်ငံများ- %(ထုတ်ပေးသည်)d/%(စုစုပေါင်း)d

en: Country: %s
my: နိုင်ငံ- %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
my: Vavoo ပရိုဂရမ်ဒေတာဖြင့် EPGImport အတွက် EPG အရင်းအမြစ်ကို ဖန်တီးပါ။

en: Credits:
my: ခရက်ဒစ်

en: Debug logging
my: အမှားပြင်ဆင်ခြင်း

en: Default View
my: ပုံသေမြင်ကွင်း

en: Default view when opening the plugin
my: ပလပ်အင်ကိုဖွင့်သည့်အခါ ပုံသေမြင်ကွင်း

en: Do you want to export this bouquet?
my: ဤပန်းစည်းကို တင်ပို့လိုပါသလား။

en: Do you want to fix the cache format?
my: ကက်ရှ်ဖော်မတ်ကို သင်ပြင်လိုပါသလား။

en: EPG import started
my: EPG တင်သွင်းမှုကို စတင်ခဲ့သည်။

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
my: EPG ကို ပိတ်ထားသည်။ Vavoo ဆက်တင်များတွင် ဦးစွာဖွင့်ပါ။

en: EPG processing completed (no matches)
my: EPG လုပ်ဆောင်ခြင်း ပြီးသွားသည် (ကိုက်ညီမှုမရှိပါ)

en: EPG processing completed for {} channels
my: ချန်နယ် {} ခုအတွက် EPG လုပ်ဆောင်ခြင်း ပြီးသွားပါပြီ။

en: EPGImport plugin not found: {}
my: EPGImport ပလပ်အင်ကို ရှာမတွေ့ပါ- {}

en: Enable Vavoo EPG
my: Vavoo EPG ကိုဖွင့်ပါ။

en: Enable or disable proxy.
my: ပရောက်စီကို ဖွင့်ပါ သို့မဟုတ် ပိတ်ပါ။

en: Enter text to search...
my: ရှာဖွေရန် စာသားထည့်ပါ...

en: Error
my: အမှား

en: Error fixing cache: {}
my: ကက်ရှ်ကို ပြင်ဆင်ရာတွင် အမှားအယွင်းရှိနေသည်- {}

en: Error parsing data
my: ဒေတာခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာမှု အမှားအယွင်း

en: Error starting EPG update: {}
my: EPG အပ်ဒိတ်ကို စတင်ရာတွင် အမှားအယွင်းရှိနေသည်- {}

en: Error starting channel
my: ချန်နယ်ကို စတင်ရာတွင် အမှားအယွင်းရှိနေသည်။

en: Error: %s
my: အမှား- %s

en: Exit
my: ထွက်ပေါက်

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
my: နောက်ခံအသစ်ကိုကြည့်ရန် ပလပ်အင်ကိုထွက်ပြီး ပြန်ဖွင့်ပါ။

en: Export
my: တင်ပို့ခြင်း။

en: Export failed: {}
my: ထုတ်ယူမှု မအောင်မြင်ပါ- {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
my: တင်ပို့မှုစတင်ခဲ့သည်။ ပန်းစည်းကို မကြာမီ ရရှိတော့မည်ဖြစ်သည်။

en: Failed to refresh proxy token
my: ပရောက်စီတိုကင်ကို ပြန်လည်စတင်ရန် မအောင်မြင်ပါ။

en: Failed to refresh proxy:
my: ပရောက်စီကို ပြန်လည်စတင်ရန် မအောင်မြင်ပါ

en: Failed: %(failed)d
my: မအောင်မြင်ပါ %(failed)d

en: Fix Cache
my: Cache ကိုပြင်ပါ။

en: Fixing cache format...
my: ကက်ရှ်ဖော်မတ်ကို ပြင်ဆင်နေသည်...

en: Force proxy refresh?
my: ပရောက်စီကို ပြန်လည်စတင်ရန် အတင်းအကျပ်လုပ်မလား။

en: Found: {} channels
my: တွေ့ရှိသည်- ချန်နယ် {} ခု

en: Generate .m3u file for:
my: - အတွက် .m3u ဖိုင်ကို ဖန်တီးပါ

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
my: .m3u ဖိုင်များကို ထုတ်လုပ်ပါ (Ok for Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
my: .m3u ဖိုင်များကို ထုတ်လုပ်ပြီး စက် %s တွင် သိမ်းဆည်းပါ။

en: Generate .m3u files and save to device %s?
my: .m3u ဖိုင်များကို ထုတ်လုပ်ပြီး စက် %s တွင် သိမ်းဆည်းလိုပါသလား။

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
my: နိုင်ငံပေါင်း %d နိုင်ငံအတွက် .m3u ဖိုင်များကို ဖန်တီးမလား။

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
my: EPG နှင့် ပန်းစည်းများကို ပြန်လည်ဆန်းသစ်ရန် အကြိမ်ရေ မည်မျှရှိသည်၊ ယခုမှစ၍ ရေတွက်ပါ။

en: Important Notes:
my: အရေးကြီးသော မှတ်စုများ-

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
my: VPN သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်မှု နှေးကွေးခြင်းကြောင့် proxy ကြာပါက တိုးပါ။

en: Keyboard
my: ကီးဘုတ်

en: Last channel update: %s
my: နောက်ဆုံးချန်နယ်အပ်ဒိတ်- %s

en: License:
my: လိုင်စင်-

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
my: လိုင်စင်- CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
my: Main Menu တွင် လင့်ခ်

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
my: Local only (127.0.0.1) - ဤစက်ပစ္စည်းအတွက်သာ

en: Lower = less interruption but more refreshes
my: အောက်ခြေ = အနှောင့်အယှက်နည်းပါးသော်လည်း ပိုမိုလန်းဆန်းစေသည်။

en: M3U file generated successfully!
my: M3U ဖိုင်ကို အောင်မြင်စွာ ထုတ်လုပ်လိုက်ပါပြီ။

en: M3U generation completed!
my: M3U မျိုးဆက်ပြီးပါပြီ။

en: M3U generation error: %s
my: M3U မျိုးဆက် အမှား- %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
my: ကိုက်ညီသော ချန်နယ်များအတွက် အနိမ့်ဆုံးတူညီမှု (ပိုမိုမြင့်မား = တင်းကျပ်သည်)။

en: Movie Services Reference
my: ရုပ်ရှင်ဝန်ဆောင်မှုများ အကိုးအကား

en: Network (%s) - other devices on the LAN
my: ကွန်ရက် (%s) - LAN ပေါ်ရှိ အခြားစက်ပစ္စည်းများ

en: No IMDb/TMDB plugin found
my: IMDb/TMDB ပလပ်အင် ရှာမတွေ့ပါ။

en: No Internet connection detected. Please check your network.
my: အင်တာနက်ချိတ်ဆက်မှု မတွေ့ရှိရပါ။ သင့်ကွန်ရက်ကို စစ်ဆေးပါ။

en: No channels found
my: ချန်နယ်များ မတွေ့ပါ။

en: No channels found for: %s
my: - %s အတွက် ချန်နယ်များ မတွေ့ပါ။

en: No items available
my: ပစ္စည်းမရရှိနိုင်ပါ။

en: No programme info available
my: ပရိုဂရမ်အချက်အလက် မရရှိနိုင်ပါ။

en: No selection
my: ရွေးချယ်မှု မရှိပါ။

en: No valid channels for: %s
my: - %s အတွက် တရားဝင်ချန်နယ်များမရှိပါ။

en: Nothing to remove for: {}
my: ဖယ်ရှားစရာ ဘာမှ မရှိပါ- {}

en: Now %s
my: ယခု %s

en: Only one specific country
my: သီးခြားနိုင်ငံတစ်ခုသာဖြစ်သည်။

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
my: နောက်ခံတွင် သင်နှစ်သက်သောနိုင်ငံများအတွက် EPG အား အချိန်အခါအလိုက် ပြန်လည်ယှဉ်တွဲပြီး ပန်းစည်းများကို ပြန်လည်ဆန်းသစ်ပါ။

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
my: အဓိကစာရင်းတွင် Vavoo ပန်းစည်းများ၏ရာထူး

en: Proxy Disabled
my: ပရောက်စီ ပိတ်ထားသည်။

en: Proxy Enabled
my: ပရောက်စီကို ဖွင့်ထားသည်။

en: Proxy disabled
my: ပရောက်စီကို ပိတ်ထားသည်။

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
my: ပရောက်စီကို ပိတ်ထားသည်။ ပထမဦးစွာ Proxy ကိုဖွင့်ပါ။ -- Menu Config --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
my: ပရောက်စီကို ပိတ်ထားသည်။ ဖွဲ့စည်းမှုပုံစံတွင် ၎င်းကိုဖွင့်ပါ။

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
my: ပရောက်စီသည် အလုပ်မလုပ်ပါ။ ပရောက်စီကို ဦးစွာစတင်ပါ။

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
my: ပရောက်စီသည် အသက်မဝင်ပါ။ M3U ဖိုင်ကို ထုတ်လုပ်၍မရပါ။

en: Proxy online - {} channels  ✓
my: ပရောက်စီအွန်လိုင်း - {} ချန်နယ် ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
my: ပရောက်စီစတင်ဖွင့်ချိန် (စက္ကန့်)

en: Proxy token refreshed successfully
my: ပရောက်စီတိုကင်ကို အောင်မြင်စွာ ပြန်လည်စတင်ပြီးပါပြီ။

en: Really close without saving settings?
my: ဆက်တင်များကို မသိမ်းဘဲ အမှန်တကယ် ပိတ်မလား။

en: Recommended: 5-8 minutes
my: အကြံပြုထားသည်- 5-8 မိနစ်

en: Refresh stream (minutes):
my: ပြန်လည်စတင်ခြင်း (မိနစ်)-

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
my: X မိနစ်တိုင်း တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်မှုကို ပြန်လည်စတင်ပါ (1-15)

en: Reload Bouqet
my: Bouqet ကို ပြန်ဖွင့်ပါ။

en: Reload bouquets and service list?
my: ပန်းစည်းများနှင့် ဝန်ဆောင်မှုစာရင်းကို ပြန်လည်စတင်လိုပါသလား။

en: Remove
my: ဖယ်ရှားပါ။

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
my: Vavoo ပန်းစည်းအားလုံးကို ဖယ်ရှားမလား။

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
my: ဤနိုင်ငံ/အမျိုးအစားအတွက် တင်ပို့ထားသော ပန်းစည်းကို ဖယ်ရှားမလား။

en: Removed exported bouquet: {}
my: ဖယ်ထုတ်ထားသော ပန်းစည်း- {}

en: Restarting...
my: ပြန်လည်စတင်နေသည်...

en: Returning to channel list.
my: ချန်နယ်စာရင်းသို့ ပြန်သွားသည်။

en: SELECT YOUR CHOICE
my: သင့်ရွေးချယ်မှုကို ရွေးချယ်ပါ။

en: Save
my: သိမ်းဆည်းပါ။

en: Saved in: %(path)s
my: %(path)s တွင် သိမ်းဆည်းထားသည်။

en: Saved in: %s
my: %s တွင် သိမ်းဆည်းထားသည်။

en: Schedule type:
my: အချိန်ဇယား အမျိုးအစား-

en: Search
my: ရှာရန်

en: Search Channels:
my: ချန်နယ်များကို ရှာဖွေပါ-

en: Search...
my: ရှာဖွေပါ...

en: Search:
my: ရှာဖွေရန်-

en: Select Background
my: နောက်ခံကို ရွေးပါ။

en: Select M3U export mode:
my: M3U ထုတ်ယူမှုမုဒ်ကို ရွေးပါ

en: Select country to export M3U:
my: M3U တင်ပို့ရန် နိုင်ငံကို ရွေးပါ-

en: Select the IP address to use in the M3U links:
my: M3U လင့်ခ်များတွင် အသုံးပြုရန် IP လိပ်စာကို ရွေးပါ-

en: Send Anonymous Statistics
my: အမည်မသိ စာရင်းအင်းများ ပေးပို့ပါ။

en: Server for Player Used
my: Player အတွက် အသုံးပြုထားသော ဆာဗာ

en: Server for player.
my: ကစားသမားအတွက် ဆာဗာ။

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
my: vavoo.log (UI ဘဝသံသရာ၊ တောင်းဆိုချက်တစ်ခုချင်းအသေးစိတ်) တွင် စကားလုံးအသုံးအနှုန်း DEBUG အဆင့် မက်ဆေ့ချ်များကို ပြပါ။ ချက်ချင်းအကျိုးသက်ရောက်မှုရှိသည် - ပြဿနာဖြေရှင်းခြင်းမပြုပါက ထွက်ခွာပါ။

en: Showing all channels: {}
my: ချန်နယ်အားလုံးကို ပြသနေသည်- {}

en: Space
my: အာကာသ

en: Start EPG update now?
my: EPG အပ်ဒိတ်ကို ယခု စတင်မလား။

en: Stream ended. Too many connection issues.
my: ထုတ်လွှင့်မှု ပြီးဆုံးခဲ့သည်။ ချိတ်ဆက်မှုပြဿနာများလွန်းသည်။

en: Technical Features:
my: နည်းပညာဆိုင်ရာအင်္ဂါရပ်များ-

en: This will refresh the authentication token.
my: ၎င်းက အထောက်အထားစိစစ်ခြင်း တိုကင်ကို ပြန်လည်စတင်ပါမည်။

en: This will remove:
my: ၎င်းသည် ဖယ်ရှားပါမည်-

en: This will:
my: ၎င်းသည်-

en: Top
my: ထိပ်တန်း

en: Total channels: %(total_channels)d
my: စုစုပေါင်းချန်နယ်များ- %(total_channels)d

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
my: Vavoo EPG အရင်းအမြစ်ကို EPGImport တွင် ဖွင့်မထားပါ။ EPGImport ဆက်တင်များတွင် ၎င်းကိုဖွင့်ပါ။

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
my: Vavoo EPG အရင်းအမြစ်ကို ရှာမတွေ့ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အနည်းဆုံး ပန်းစည်းတစ်ခု အရင်ထုတ်ပါ။

en: Vavoo Stream Live
my: Vavoo တိုက်ရိုက်လွှင့်

en: Vavoo Stream Live - Information
my: Vavoo တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်မှု - အချက်အလက်

en: Vavoo Stream Live Plugin
my: Vavoo တိုက်ရိုက်လွှင့်ပလပ်အင်

en: Vavoo bouquets removed successfully!
my: Vavoo ပန်းစည်းများကို အောင်မြင်စွာ ဖယ်ရှားလိုက်ပါပြီ။

en: Vavoo is already running.
my: Vavoo လည်ပတ်နေပြီဖြစ်သည်။

en: Version:
my: ဗားရှင်း-

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
my: EPG ပံ့ပိုးမှုဖြင့် Vavoo Proxy မှကြိုဆိုပါသည်။

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
my: ၎င်းကို မီနူးမှ သို့မဟုတ် TEXT ခလုတ်ကို နှိပ်ခြင်းဖြင့် စတင်နိုင်သည်။

en: fixed time
my: ပုံသေအချိန်

en: interval
my: ကြားကာလ

en: lowercase
my: စာလုံးသေး

en: ✓ Proxy ({0}s)
my: ✓ ပရောက်စီ ({0}s)

en: ✓ Proxy OK
my: ✓ ပရောက်စီ အိုကေ

en: ✓ Restarted
my: ✓ ပြန်လည်စတင်သည်။

en: ✗ Error
my: ✗ အမှား

en: ✗ Proxy Error
my: ✗ ပရောက်စီအမှား

en: ✗ Proxy Expired
my: ✗ Proxy သက်တမ်းကုန်သွားပါပြီ။

en: ✗ Proxy Offline
my: ✗ ပရောက်စီအော့ဖ်လိုင်း

en: ✗ Restart Failed
my: ✗ ပြန်လည်စတင်ခြင်း မအောင်မြင်ပါ။
