enigma 2 - en to ne translation catalogue (203 entries)

en: (%d channels)?
ne: (%d च्यानलहरू)?

en: (%s files deleted)
ne: (%s फाइलहरू मेटाइयो)

en: (you have v{})
ne: (तपाईसँग v{} छ)

en: - Add missing fields to all entries
ne: - सबै प्रविष्टिहरूमा छुटेका क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: - Auto token refresh every 9 minutes
ne: - प्रत्येक 9 मिनेटमा स्वत: टोकन रिफ्रेस गर्नुहोस्

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
ne: - सेवा सन्दर्भ संग स्वचालित Epg जेनरेशन

en: - Automatic bouquet generation
ne: - स्वचालित गुलदस्ता उत्पादन

en: - Category bouquets
ne: - कोटी गुलदस्ता

en: - Clean up the cache file
ne: - क्यास फाइल सफा गर्नुहोस्

en: - Commercial use is strictly prohibited
ne: - व्यावसायिक प्रयोग सख्त रूपमा निषेधित छ

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
ne: - समुदाय: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org फोरम

en: - Container bouquets
ne: - कन्टेनर गुलदस्ता

en: - Country bouquets
ne: - देश गुलदस्ता

en: - Free content only
ne: - नि: शुल्क सामग्री मात्र

en: - Graphics: @oktus
ne: - ग्राफिक्स: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
ne: - HTTP लाइभ स्ट्रिमिङ

en: - Integrated proxy system
ne: - एकीकृत प्रोक्सी प्रणाली

en: - No direct server hosting
ne: - कुनै प्रत्यक्ष सर्भर होस्टिङ छैन

en: - Redistribution must maintain attribution
ne: - पुनर्वितरणले एट्रिब्युसन कायम गर्नुपर्छ

en: - Remove duplicate entries
ne: - डुप्लिकेट प्रविष्टिहरू हटाउनुहोस्

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
ne: - सेवा सन्दर्भ: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
ne: - सार्वजनिक स्रोतहरूबाट प्रवाहहरू

en: - TS/M3U8 formats
ne: - TS/M3U8 ढाँचाहरू

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
ne: - प्राविधिक समर्थन: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
ne: - {} डुप्लिकेट प्रविष्टिहरू हटाइयो

en: - {} entries updated
ne: - {} प्रविष्टिहरू अद्यावधिक गरियो

en: ? Proxy Unknown
ne: ? प्रोक्सी अज्ञात

en: All countries (%d)
ne: सबै देशहरू (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
ne: अर्को देशको लागि निर्यात पहिले नै प्रगतिमा छ। कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्।

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
ne: निर्यात भइरहेको छ। कृपया क्यास फिक्स गर्नु अघि पर्खनुहोस्।

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
ne: बेनामी स्टार्टअप/हार्टबिट पिंग मात्र (सत्र आईडी, संस्करण, टाइमस्ट्याम्प - कुनै व्यक्तिगत डेटा)। अप्ट आउट गर्न असक्षम गर्नुहोस्।

en: At an interval hours or fixed time
ne: एक अन्तराल घण्टा वा निश्चित समयमा

en: Author:
ne: लेखक:

en: Auto-update EPG
ne: EPG स्वतः अपडेट गर्नुहोस्

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
ne: प्रत्येक निर्यात पछि EPGImport मा Vavoo EPG स्रोत(हरू) लाई स्वचालित रूपमा सक्षम पार्नुहोस्, त्यसैले तपाईंले तिनीहरूलाई त्यहाँ आफैं सक्षम गर्नु पर्दैन।

en: Back
ne: पछाडि

en: Backspace
ne: ब्याकस्पेस

en: Bottom
ne: तल

en: Bouquet Position in List
ne: सूचीमा गुलदस्ता स्थिति

en: Bouquet creation error: {}
ne: गुलदस्ता सिर्जना त्रुटि: {}

en: Bouquet ready with {} channels
ne: गुलदस्ता {} च्यानलहरूसँग तयार छ

en: Bouquets reload scheduled.
ne: गुलदस्ता पुन: लोड अनुसूचित।

en: Bouquets reorganized successfully!
ne: गुलदस्ता सफलतापूर्वक पुन: संगठित!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
ne: CH±=परिवर्तन | ठीक छ = टगल | INFO=IMDb | STOP=निकास

en: Cache format fix completed:
ne: क्यास ढाँचा फिक्स पूरा भयो:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
ne: क्यास पहिले नै सही ढाँचामा छ। कुनै परिवर्तन आवश्यक छैन।

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel execution?
ne: कार्यान्वयन रद्द गर्ने हो?

en: Case: {}
ne: केस: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
ne: Changelog: ({}/{}, माथि/डाउन प्रयोग गर्नुहोस्)

en: Channels
ne: च्यानलहरू

en: Channels: %d
ne: च्यानलहरू: %d

en: Checking proxy...
ne: प्रोक्सी जाँच गर्दै...

en: Clear All
ne: सबै खाली गर्नुहोस्

en: Configuration saved successfully!
ne: कन्फिगरेसन सफलतापूर्वक सुरक्षित गरियो!

en: Configure Main Background Image.
ne: मुख्य पृष्ठभूमि छवि कन्फिगर गर्नुहोस्।

en: Configure at a fixed time
ne: निश्चित समयमा कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
ne: सेवा सन्दर्भ Iptv-Gstreamer-Exteplayer3 कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Console
ne: कन्सोल

en: Continuing, proxy still syncing...
ne: जारी राख्दै, प्रोक्सी अझै सिङ्क गर्दै...

en: Could not save the installer script.
ne: स्थापनाकर्ता स्क्रिप्ट बचत गर्न सकेन।

en: Countries
ne: देशहरू

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
ne: देशहरू: % (उत्पन्न) d/% (कुल) d

en: Country: %s
ne: देश: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
ne: Vavoo कार्यक्रम डेटा संग EPGImport को लागि EPG स्रोत सिर्जना गर्नुहोस्

en: Credits:
ne: क्रेडिट:

en: Debug logging
ne: डिबग लगिङ

en: Default View
ne: पूर्वनिर्धारित दृश्य

en: Default view when opening the plugin
ne: प्लगइन खोल्दा पूर्वनिर्धारित दृश्य

en: Do you want to export this bouquet?
ne: तपाईं यो गुलदस्ता निर्यात गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you want to fix the cache format?
ne: के तपाइँ क्यास ढाँचा ठीक गर्न चाहनुहुन्छ?

en: EPG Similarity Threshold (%)
ne: EPG समानता थ्रेसहोल्ड (%)

en: EPG import started
ne: EPG आयात सुरु भयो

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
ne: EPG असक्षम छ। कृपया यसलाई पहिले Vavoo सेटिङहरूमा सक्षम गर्नुहोस्।

en: EPG processing completed (no matches)
ne: EPG प्रक्रिया पूरा भयो (कुनै मिल्दैन)

en: EPG processing completed for {} channels
ne: {} च्यानलहरूको लागि EPG प्रशोधन पूरा भयो

en: EPGImport plugin not found: {}
ne: EPGImport प्लगइन फेला परेन: {}

en: Enable Vavoo EPG
ne: Vavoo EPG सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable or disable proxy.
ne: प्रोक्सी सक्षम वा असक्षम गर्नुहोस्।

en: Enter text to search...
ne: खोजी गर्न पाठ प्रविष्ट गर्नुहोस्...

en: Error
ne: त्रुटि

en: Error fixing cache: {}
ne: क्यास फिक्सिङ त्रुटि: {}

en: Error parsing data
ne: डाटा पार्सिङ त्रुटि

en: Error starting EPG update: {}
ne: EPG अद्यावधिक सुरु गर्दा त्रुटि: {}

en: Error starting channel
ne: च्यानल सुरु गर्दा त्रुटि

en: Error: %s
ne: त्रुटि: %s

en: Exit
ne: बाहिर निस्कनुहोस्

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
ne: बाहिर निस्कनुहोस् र नयाँ पृष्ठभूमि हेर्न प्लगइन पुन: खोल्नुहोस्।

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Export failed: {}
ne: निर्यात असफल भयो: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
ne: निकासी सुरु भयो। गुलदस्ता छिट्टै उपलब्ध हुनेछ।

en: Failed to refresh proxy token
ne: प्रोक्सी टोकन रिफ्रेस गर्न असफल भयो

en: Failed to refresh proxy:
ne: प्रोक्सी रिफ्रेस गर्न असफल:

en: Failed: %(failed)d
ne: असफल: % (असफल) घ

en: Fix Cache
ne: क्यास फिक्स गर्नुहोस्

en: Fixing cache format...
ne: क्यास ढाँचा फिक्स गर्दै...

en: Force proxy refresh?
ne: बलपूर्वक प्रोक्सी रिफ्रेस गर्ने हो?

en: Found: {} channels
ne: फेला पर्यो: {} च्यानलहरू

en: Generate .m3u file for:
ne: यसका लागि .m3u फाइल उत्पन्न गर्नुहोस्:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
ne: .m3u फाइलहरू उत्पन्न गर्नुहोस् (Exec को लागि ठीक छ)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
ne: .m3u फाइलहरू उत्पन्न गर्नुहोस् र उपकरण %s मा बचत गर्नुहोस्।

en: Generate .m3u files and save to device %s?
ne: .m3u फाइलहरू उत्पन्न गर्नुहोस् र उपकरण %s मा बचत गर्नुहुन्छ?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
ne: सबै %d देशहरूको लागि .m3u फाइलहरू उत्पन्न गर्ने?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
ne: EPG कति पटक पुन: मिलाउने र गुलदस्ताहरू ताजा गर्ने, अब देखि गणना।

en: Important Notes:
ne: महत्त्वपूर्ण नोटहरू:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
ne: VPN वा ढिलो जडानको कारण प्रोक्सीले लामो समय लिन्छ भने बढाउनुहोस्।

en: Keyboard
ne: किबोर्ड

en: Last channel update: %s
ne: पछिल्लो च्यानल अपडेट: %s

en: License:
ne: इजाजतपत्र:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
ne: इजाजतपत्र: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
ne: मुख्य मेनुमा लिङ्क

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
ne: स्थानीय मात्र (१२७.०.०.१) - यो यन्त्र मात्र

en: Lower = less interruption but more refreshes
ne: तल्लो = कम अवरोध तर थप ताजा

en: M3U file generated successfully!
ne: M3U फाइल सफलतापूर्वक उत्पन्न भयो!

en: M3U generation completed!
ne: M3U पुस्ता पूरा भयो!

en: M3U generation error: %s
ne: M3U जेनरेशन त्रुटि: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
ne: मिल्दो च्यानलहरूको लागि न्यूनतम समानता (उच्च = कडा)।

en: Movie Services Reference
ne: चलचित्र सेवा सन्दर्भ

en: Network (%s) - other devices on the LAN
ne: नेटवर्क (%s) - LAN मा अन्य उपकरणहरू

en: No IMDb/TMDB plugin found
ne: कुनै IMDb/TMDB प्लगइन फेला परेन

en: No Internet connection detected. Please check your network.
ne: इन्टरनेट जडान पत्ता लागेन। कृपया आफ्नो नेटवर्क जाँच गर्नुहोस्।

en: No channels found
ne: कुनै च्यानल भेटिएन

en: No channels found for: %s
ne: %s को लागि कुनै च्यानल फेला परेन

en: No items available
ne: कुनै वस्तुहरू उपलब्ध छैनन्

en: No programme info available
ne: कुनै कार्यक्रम जानकारी उपलब्ध छैन

en: No selection
ne: चयन छैन

en: No valid channels for: %s
ne: %s को लागि कुनै मान्य च्यानलहरू छैनन्

en: Nothing to remove for: {}
ne: हटाउन को लागी केहि छैन: {}

en: Now %s
ne: अब %s

en: Only one specific country
ne: केवल एक विशिष्ट देश

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
ne: आवधिक रूपमा EPG पुन: मिलाउनुहोस् र पृष्ठभूमिमा तपाईंको मनपर्ने देशहरूको लागि गुलदस्ता ताजा गर्नुहोस्।

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
ne: मुख्य सूचीमा Vavoo गुलदस्ता को स्थिति

en: Proxy Disabled
ne: प्रोक्सी असक्षम गरियो

en: Proxy Enabled
ne: प्रोक्सी सक्षम गरियो

en: Proxy disabled
ne: प्रोक्सी असक्षम पारियो

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
ne: प्रोक्सी असक्षम गरिएको छ। कृपया पहिले प्रोक्सी अन सेट गर्नुहोस्। -- मेनु कन्फिगरेसन --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
ne: प्रोक्सी असक्षम गरिएको छ। कृपया यसलाई कन्फिगरेसनमा सक्षम गर्नुहोस्।

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
ne: प्रोक्सी चलिरहेको छैन। कृपया पहिले प्रोक्सी सुरु गर्नुहोस्।

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
ne: प्रोक्सी सक्रिय छैन। M3U फाइल उत्पन्न गर्न असमर्थ।

en: Proxy online - {} channels  ✓
ne: प्रोक्सी अनलाइन - {} च्यानलहरू ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
ne: प्रोक्सी स्टार्टअप टाइमआउट (सेकेन्ड)

en: Proxy token refreshed successfully
ne: प्रोक्सी टोकन सफलतापूर्वक रिफ्रेस गरियो

en: Really close without saving settings?
ne: सेटिङ्हरू बचत नगरी साँच्चै बन्द गर्ने हो?

en: Recommended: 5-8 minutes
ne: सिफारिस गरिएको: 5-8 मिनेट

en: Refresh stream (minutes):
ne: स्ट्रिम ताजा गर्नुहोस् (मिनेट):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
ne: प्रत्येक X मिनेटमा स्ट्रिम ताजा गर्नुहोस् (१-१५)

en: Reload Bouqet
ne: Bouqet पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Reload bouquets and service list?
ne: गुलदस्ता र सेवा सूची पुन: लोड?

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
ne: सबै Vavoo गुलदस्ता हटाउने हो?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
ne: यो देश/कोटिको लागि निर्यात गरिएको गुलदस्ता हटाउने हो?

en: Removed exported bouquet: {}
ne: निर्यात गरिएको गुलदस्ता हटाइयो: {}

en: Restarting...
ne: पुन: सुरु गर्दै...

en: Returning to channel list.
ne: च्यानल सूचीमा फर्किँदै।

en: SELECT YOUR CHOICE
ne: आफ्नो छनोट चयन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Saved in: %(path)s
ne: %(path)s मा सुरक्षित गरियो

en: Saved in: %s
ne: यसमा सुरक्षित गरिएको: %s

en: Schedule type:
ne: तालिका प्रकार:

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Search Channels:
ne: च्यानलहरू खोज्नुहोस्:

en: Search...
ne: खोज...

en: Search:
ne: खोज:

en: Select Background
ne: पृष्ठभूमि चयन गर्नुहोस्

en: Select M3U export mode:
ne: M3U निर्यात मोड चयन गर्नुहोस्:

en: Select country to export M3U:
ne: M3U निर्यात गर्न देश चयन गर्नुहोस्:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
ne: M3U लिङ्कहरूमा प्रयोग गर्न आईपी ठेगाना चयन गर्नुहोस्:

en: Send Anonymous Statistics
ne: बेनामी तथ्याङ्क पठाउनुहोस्

en: Server for Player Used
ne: प्रयोग गरिएको प्लेयरको लागि सर्भर

en: Server for player.
ne: खेलाडी लागि सर्भर।

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
ne: vavoo.log मा भर्बोज DEBUG-स्तर सन्देशहरू देखाउनुहोस् (UI जीवनचक्र, प्रति-अनुरोध विवरण)। तुरुन्तै प्रभाव पार्छ - समस्या निवारण बाहेक छोड्नुहोस्।

en: Showing all channels: {}
ne: सबै च्यानलहरू देखाउँदै: {}

en: Space
ne: स्पेस

en: Start EPG update now?
ne: अब EPG अद्यावधिक सुरु गर्ने हो?

en: Stream ended. Too many connection issues.
ne: स्ट्रिम समाप्त भयो। जडान समस्याहरू धेरै छन्।

en: Technical Features:
ne: प्राविधिक विशेषताहरु:

en: This will refresh the authentication token.
ne: यसले प्रमाणीकरण टोकन रिफ्रेस गर्नेछ।

en: This will remove:
ne: यसले हटाउनेछ:

en: This will:
ne: यो हुनेछ:

en: Top
ne: शीर्ष

en: Total channels: %(total_channels)d
ne: कुल च्यानलहरू: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
ne: अपरकेस

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
ne: Vavoo EPG स्रोत EPGImport मा सक्षम गरिएको छैन। कृपया यसलाई EPGImport सेटिङहरूमा सक्षम गर्नुहोस्।

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
ne: Vavoo EPG स्रोत फेला परेन। कृपया पहिले कम्तीमा एउटा गुलदस्ता निर्यात गर्नुहोस्।

en: Vavoo Stream Live
ne: Vavoo स्ट्रिम लाइभ

en: Vavoo Stream Live - Information
ne: Vavoo स्ट्रिम लाइभ - जानकारी

en: Vavoo Stream Live Plugin
ne: Vavoo स्ट्रिम लाइभ प्लगइन

en: Vavoo bouquets removed successfully!
ne: Vavoo गुलदस्ता सफलतापूर्वक हटाइयो!

en: Vavoo is already running.
ne: Vavoo पहिले नै चलिरहेको छ।

en: Version:
ne: संस्करण:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
ne: EPG समर्थनको साथ Vavoo Proxy मा स्वागत छ

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
ne: तपाइँ यसलाई मेनुबाट वा TEXT बटन थिचेर सुरु गर्न सक्नुहुन्छ।

en: fixed time
ne: निश्चित समय

en: interval
ne: अन्तराल

en: lowercase
ne: सानो अक्षर

en: ✓ Proxy ({0}s)
ne: ✓ प्रोक्सी ({0}हरू)

en: ✓ Proxy OK
ne: ✓ प्रोक्सी ठीक छ

en: ✓ Restarted
ne: ✓ पुन: सुरु भयो

en: ✗ Error
ne: ✗ त्रुटि

en: ✗ Proxy Error
ne: ✗ प्रोक्सी त्रुटि

en: ✗ Proxy Expired
ne: ✗ प्रोक्सीको म्याद सकियो

en: ✗ Proxy Offline
ne: ✗ प्रोक्सी अफलाइन

en: ✗ Restart Failed
ne: ✗ पुन: सुरु गर्न सकिएन
