enigma 2 - en to nl translation catalogue (197 entries)

en: (%d channels)?
nl: (%d kanalen)?

en: (%s files deleted)
nl: (%s bestanden verwijderd)

en: (you have v{})
nl: (je hebt v{})

en: - Add missing fields to all entries
nl: - Voeg ontbrekende velden toe aan alle vermeldingen

en: - Auto token refresh every 9 minutes
nl: - Automatische tokenvernieuwing elke 9 minuten

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
nl: - Automatische Epg-generatie met servicereferentie

en: - Automatic bouquet generation
nl: - Automatische boeketgeneratie

en: - Category bouquets
nl: - Categorie boeketten

en: - Clean up the cache file
nl: - Ruim het cachebestand op

en: - Commercial use is strictly prohibited
nl: - Commercieel gebruik is ten strengste verboden

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
nl: - Gemeenschap: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org-forum

en: - Container bouquets
nl: - Containerboeketten

en: - Country bouquets
nl: - Landelijke boeketten

en: - Free content only
nl: - Alleen gratis inhoud

en: - Graphics: @oktus
nl: - Grafisch: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
nl: - HTTP-livestreaming

en: - Integrated proxy system
nl: - Geïntegreerd proxysysteem

en: - No direct server hosting
nl: - Geen directe serverhosting

en: - Redistribution must maintain attribution
nl: - Bij herverdeling moet de attributie behouden blijven

en: - Remove duplicate entries
nl: - Verwijder dubbele vermeldingen

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
nl: - Servicereferenties: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
nl: - Streams uit openbare bronnen

en: - TS/M3U8 formats
nl: - TS/M3U8-formaten

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
nl: - Technische ondersteuning: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
nl: - {} dubbele vermeldingen verwijderd

en: - {} entries updated
nl: - {} vermeldingen bijgewerkt

en: ? Proxy Unknown
nl: ? Proxy onbekend

en: All countries (%d)
nl: Alle landen (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
nl: Een export naar een ander land is al aan de gang. Wacht alstublieft.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
nl: Er is een export gaande. Wacht alstublieft voordat u de cache repareert.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
nl: Alleen anonieme opstart-/hartslagping (sessie-ID, versie, tijdstempel - geen persoonlijke gegevens). Schakel uit om u af te melden.

en: At an interval hours or fixed time
nl: Met een interval van uren of een vast tijdstip

en: Author:
nl: Auteur:

en: Auto-update EPG
nl: EPG automatisch bijwerken

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
nl: Schakel na elke export automatisch de Vavoo EPG-bron(nen) in EPGImport in, zodat u ze daar niet zelf hoeft in te schakelen.

en: Back
nl: Rug

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bouquet Position in List
nl: Boeketpositie in lijst

en: Bouquet creation error: {}
nl: Fout bij het maken van een boeket: {}

en: Bouquet ready with {} channels
nl: Boeket klaar met {} kanalen

en: Bouquets reload scheduled.
nl: Boeketten herladen gepland.

en: Bouquets reorganized successfully!
nl: Boeketten succesvol gereorganiseerd!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
nl: CH±=Wijzigen | OK=Schakelen | INFO=IMDb | STOP=Afsluiten

en: Cache format fix completed:
nl: Herstelling van het cacheformaat voltooid:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
nl: Cache heeft al het juiste formaat. Geen wijzigingen nodig.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel execution?
nl: Uitvoering annuleren?

en: Case: {}
nl: Geval: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
nl: Changelog: ({}/{}, gebruik omhoog/omlaag)

en: Channels
nl: Kanalen

en: Channels: %d
nl: Kanalen: %d

en: Checking proxy...
nl: Proxy controleren...

en: Clear All
nl: Alles wissen

en: Configuration saved successfully!
nl: Configuratie succesvol opgeslagen!

en: Configure Main Background Image.
nl: Configureer de hoofdachtergrondafbeelding.

en: Configure at a fixed time
nl: Configureer op een vast tijdstip

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
nl: Service configureren Referentie Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
nl: Troosten

en: Continuing, proxy still syncing...
nl: Doorgaand, proxy synchroniseert nog steeds...

en: Could not save the installer script.
nl: Kan het installatiescript niet opslaan.

en: Countries
nl: Landen

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
nl: Landen: %(gegenereerd)d/%(totaal)d

en: Country: %s
nl: Land: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
nl: Maak een EPG-bron voor EPGImport met Vavoo-programmagegevens

en: Debug logging
nl: Foutopsporingsregistratie

en: Default View
nl: Standaardweergave

en: Default view when opening the plugin
nl: Standaardweergave bij het openen van de plug-in

en: Do you want to export this bouquet?
nl: Wilt u dit boeket exporteren?

en: Do you want to fix the cache format?
nl: Wilt u het cacheformaat corrigeren?

en: EPG Similarity Threshold (%)
nl: EPG-gelijkenisdrempel (%)

en: EPG import started
nl: EPG-import gestart

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
nl: EPG is uitgeschakeld. Schakel dit eerst in in de Vavoo-instellingen.

en: EPG processing completed (no matches)
nl: EPG-verwerking voltooid (geen overeenkomsten)

en: EPG processing completed for {} channels
nl: EPG-verwerking voltooid voor {} kanalen

en: EPGImport plugin not found: {}
nl: EPGImport-plug-in niet gevonden: {}

en: Enable Vavoo EPG
nl: Schakel Vavoo EPG in

en: Enable or disable proxy.
nl: Proxy in- of uitschakelen.

en: Enter text to search...
nl: Voer tekst in om te zoeken...

en: Error
nl: Fout

en: Error fixing cache: {}
nl: Fout bij het repareren van cache: {}

en: Error parsing data
nl: Fout bij het parseren van gegevens

en: Error starting EPG update: {}
nl: Fout bij starten van EPG-update: {}

en: Error starting channel
nl: Fout bij starten van kanaal

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Exit
nl: Uitgang

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
nl: Sluit de plug-in af en open deze opnieuw om de nieuwe achtergrond te zien.

en: Export
nl: Exporteren

en: Export failed: {}
nl: Exporteren mislukt: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
nl: Het exporteren is gestart. Boeket is binnenkort verkrijgbaar.

en: Failed to refresh proxy token
nl: Kan het proxytoken niet vernieuwen

en: Failed to refresh proxy:
nl: Kan de proxy niet vernieuwen:

en: Failed: %(failed)d
nl: Mislukt: %(mislukt)d

en: Fix Cache
nl: Cache repareren

en: Fixing cache format...
nl: Cache-indeling corrigeren...

en: Force proxy refresh?
nl: Proxyvernieuwing forceren?

en: Found: {} channels
nl: Gevonden: {} kanalen

en: Generate .m3u file for:
nl: Genereer een .m3u-bestand voor:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
nl: Genereer .m3u-bestanden (ok voor Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
nl: Genereer .m3u-bestanden en sla deze op op apparaat %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
nl: .m3u-bestanden genereren en opslaan op apparaat %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
nl: .m3u-bestanden genereren voor ALLE %d landen?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
nl: Hoe vaak u de EPG opnieuw moet matchen en boeketten moet vernieuwen, vanaf nu.

en: Important Notes:
nl: Belangrijke opmerkingen:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
nl: Verhoog deze als de proxy lang duurt vanwege VPN of een trage verbinding.

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Last channel update: %s
nl: Laatste kanaalupdate: %s

en: License:
nl: Licentie:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
nl: Licentie: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
nl: Link in het hoofdmenu

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
nl: Alleen lokaal (127.0.0.1) - alleen dit apparaat

en: Lower = less interruption but more refreshes
nl: Lager = minder onderbreking maar meer vernieuwingen

en: M3U file generated successfully!
nl: M3U-bestand succesvol gegenereerd!

en: M3U generation completed!
nl: M3U-generatie voltooid!

en: M3U generation error: %s
nl: M3U-generatiefout: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
nl: Minimale gelijkenis voor overeenkomende kanalen (hoger = strenger).

en: Movie Services Reference
nl: Referentie voor filmservices

en: Network (%s) - other devices on the LAN
nl: Netwerk (%s) - andere apparaten op het LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
nl: Geen IMDb/TMDB-plug-in gevonden

en: No Internet connection detected. Please check your network.
nl: Geen internetverbinding gedetecteerd. Controleer uw netwerk.

en: No channels found
nl: Geen kanalen gevonden

en: No channels found for: %s
nl: Geen kanalen gevonden voor: %s

en: No items available
nl: Geen artikelen beschikbaar

en: No programme info available
nl: Geen programma-informatie beschikbaar

en: No selection
nl: Geen selectie

en: No valid channels for: %s
nl: Geen geldige kanalen voor: %s

en: Nothing to remove for: {}
nl: Niets te verwijderen voor: {}

en: Now %s
nl: Nu %s

en: Only one specific country
nl: Slechts één specifiek land

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
nl: Match regelmatig de EPG en vernieuw boeketten voor uw favoriete landen op de achtergrond.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
nl: Positie van Vavoo-boeketten in de hoofdlijst

en: Proxy Disabled
nl: Proxy uitgeschakeld

en: Proxy Enabled
nl: Proxy ingeschakeld

en: Proxy disabled
nl: Proxy uitgeschakeld

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
nl: Proxy is uitgeschakeld. Stel eerst Proxy in. -- Menuconfiguratie --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
nl: Proxy is uitgeschakeld. Schakel dit in de configuratie in.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
nl: Proxy is niet actief. Start eerst de proxy.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
nl: Proxy niet actief. Kan M3U-bestand niet genereren.

en: Proxy online - {} channels  ✓
nl: Proxy online - {} kanalen ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
nl: Time-out voor opstarten proxy (seconden)

en: Proxy token refreshed successfully
nl: Proxytoken is vernieuwd

en: Really close without saving settings?
nl: Echt afsluiten zonder instellingen op te slaan?

en: Recommended: 5-8 minutes
nl: Aanbevolen: 5-8 minuten

en: Refresh stream (minutes):
nl: Stream vernieuwen (minuten):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
nl: Vernieuw de stream elke X minuten (1-15)

en: Reload Bouqet
nl: Boeket opnieuw laden

en: Reload bouquets and service list?
nl: Boeketten en servicelijst herladen?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
nl: ALLE Vavoo-boeketten verwijderen?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
nl: Het geëxporteerde boeket voor dit land/categorie verwijderen?

en: Removed exported bouquet: {}
nl: Geëxporteerd boeket verwijderd: {}

en: Restarting...
nl: Opnieuw opstarten...

en: Returning to channel list.
nl: Terugkeren naar de zenderlijst.

en: SELECT YOUR CHOICE
nl: SELECTEER UW KEUZE

en: Save
nl: Redden

en: Saved in: %(path)s
nl: Opgeslagen in: %(pad)s

en: Saved in: %s
nl: Opgeslagen in: %s

en: Schedule type:
nl: Schematype:

en: Search
nl: Zoekopdracht

en: Search Channels:
nl: Kanalen zoeken:

en: Search...
nl: Zoekopdracht...

en: Search:
nl: Zoekopdracht:

en: Select Background
nl: Selecteer Achtergrond

en: Select M3U export mode:
nl: Selecteer M3U-exportmodus:

en: Select country to export M3U:
nl: Selecteer land om M3U te exporteren:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
nl: Selecteer het IP-adres dat u wilt gebruiken in de M3U-koppelingen:

en: Send Anonymous Statistics
nl: Anonieme statistieken verzenden

en: Server for Player Used
nl: Server voor gebruikte speler

en: Server for player.
nl: Server voor speler.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
nl: Toon uitgebreide berichten op DEBUG-niveau in vavoo.log (UI-levenscyclus, details per aanvraag). Heeft onmiddellijk effect - wacht totdat er problemen zijn opgelost.

en: Showing all channels: {}
nl: Alle kanalen weergeven: {}

en: Space
nl: Ruimte

en: Start EPG update now?
nl: EPG-update nu starten?

en: Stream ended. Too many connection issues.
nl: Stroom beëindigd. Te veel verbindingsproblemen.

en: Technical Features:
nl: Technische kenmerken:

en: This will refresh the authentication token.
nl: Hierdoor wordt het authenticatietoken vernieuwd.

en: This will remove:
nl: Hierdoor wordt het volgende verwijderd:

en: This will:
nl: Dit zal:

en: Top
nl: Bovenkant

en: Total channels: %(total_channels)d
nl: Totaal aantal kanalen: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
nl: HOOFDLETTERS

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
nl: Vavoo EPG-bron is niet ingeschakeld in EPGImport. Schakel dit in in de EPGImport-instellingen.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
nl: Vavoo EPG-bron niet gevonden. Exporteer eerst minimaal één boeket.

en: Vavoo Stream Live - Information
nl: Vavoo Stream Live - Informatie

en: Vavoo Stream Live Plugin
nl: Vavoo Stream Live-plug-in

en: Vavoo bouquets removed successfully!
nl: Vavoo boeketten succesvol verwijderd!

en: Vavoo is already running.
nl: Vavoo is al actief.

en: Version:
nl: Versie:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
nl: Welkom bij Vavoo Proxy met EPG-ondersteuning

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
nl: U kunt het starten vanuit het menu of door op de TEXT-knop te drukken.

en: fixed time
nl: vaste tijd

en: lowercase
nl: kleine letters

en: ✓ Restarted
nl: ✓ Opnieuw opgestart

en: ✗ Error
nl: ✗ Fout

en: ✗ Proxy Error
nl: ✗ Proxyfout

en: ✗ Proxy Expired
nl: ✗ Proxy verlopen

en: ✗ Proxy Offline
nl: ✗ Proxy offline

en: ✗ Restart Failed
nl: ✗ Opnieuw opstarten mislukt
