enigma 2 - en to oc translation catalogue (197 entries)

en: (%d channels)?
oc: (%d canals)?

en: (%s files deleted)
oc: (%s fichièrs suprimits)

en: (you have v{})
oc: (avètz v{})

en: - Add missing fields to all entries
oc: - Apondre de camps mancants a totas las entradas

en: - Auto token refresh every 9 minutes
oc: - Actualizacion automatica del geton cada 9 minutas

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
oc: - Generacion automatica d'Epg amb referéncia de servici

en: - Automatic bouquet generation
oc: - Generacion automatica de rams

en: - Category bouquets
oc: - Rams de categoria

en: - Clean up the cache file
oc: - Netejar lo fichièr de cache

en: - Commercial use is strictly prohibited
oc: - L'usatge comercial es estrictament enebit

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
oc: - Comunautat: Linuxsat-support.com, Forum Corvoboys.org

en: - Container bouquets
oc: - Boquets de recipients

en: - Country bouquets
oc: - Rams de país

en: - Free content only
oc: - Contengut gratuit sonque

en: - Graphics: @oktus
oc: - Grafics: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
oc: - Difusion en dirècte HTTP

en: - Integrated proxy system
oc: - Sistèma mandatari integrat

en: - No direct server hosting
oc: - Pas d'albergament dirècte de servidor

en: - Redistribution must maintain attribution
oc: - La redistribucion deu manténer l'atribucion

en: - Remove duplicate entries
oc: - Suprimir las entradas en doble

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
oc: - Referéncias del servici : 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
oc: - Fluxes de fonts publicas

en: - TS/M3U8 formats
oc: - Formats TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
oc: - Supòrt tecnic: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
oc: - {} entradas en doble suprimidas

en: - {} entries updated
oc: - {} entradas mesas a jorn

en: ? Proxy Unknown
oc: ? Proxy desconegut

en: All countries (%d)
oc: Totes los païses (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
oc: Una exportacion per un autre país es ja en cors. Esperatz.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
oc: Una exportacion es en cors. Esperatz abans de corregir l'escobilhièr.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
oc: Ping d'arrenjament anonim/batèment de còr solament (identificant de sesilha, version, timbre d'ora - pas de donadas personalas). Desactivar per se desactivar.

en: At an interval hours or fixed time
oc: A un interval d'oras o d'ora fixa

en: Author:
oc: Autor:

en: Auto-update EPG
oc: Mesa a jorn automatica de l'EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
oc: Activatz automaticament la(s) font(s) Vavoo EPG dins EPGImport après cada exportacion, per que los ajatz pas activar vos-meteis.

en: Back
oc: Arrièr

en: Backspace
oc: Espaci enrè

en: Bottom
oc: Fons

en: Bouquet Position in List
oc: Posicion del ram dins la lista

en: Bouquet creation error: {}
oc: Error de creacion de bouquet : {}

en: Bouquet ready with {} channels
oc: Bouquet prèst amb {} canals

en: Bouquets reload scheduled.
oc: Recargament de rams programat.

en: Bouquets reorganized successfully!
oc: De rams reorganizats amb succès!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
oc: CH±=Cambiar | D'acòrdi=Bascular | INFO=IMDb | STOP=Sortida

en: Cache format fix completed:
oc: Correccion del format de cache completada :

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
oc: L'escobilhièr es ja dins lo format corrècte. Cap de modificacion necessària.

en: Cancel
oc: Anullar

en: Cancel execution?
oc: Anullar l'execucion?

en: Case: {}
oc: Cas: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
oc: Jornal de modificacions : ({}/{}, utilizatz amont/aval)

en: Channels
oc: Canals

en: Channels: %d
oc: Canals : %d

en: Checking proxy...
oc: Verificacion del mandatari...

en: Clear All
oc: Escafar tot

en: Configuration saved successfully!
oc: La configuracion enregistrada amb succès!

en: Configure Main Background Image.
oc: Configurar l'imatge de fons principal.

en: Configure at a fixed time
oc: Configurar a un moment fixe

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
oc: Configurar lo servici Referéncia Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
oc: Consòla

en: Continuing, proxy still syncing...
oc: En contunhant, lo proxy encara en sincronizacion...

en: Could not save the installer script.
oc: Impossible d'enregistrar l'escript de l'installacion.

en: Countries
oc: Païses

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
oc: Païses: %(generat)d/%(total)d

en: Country: %s
oc: País : %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
oc: Crear la font EPG per EPGImport amb de donadas del programa Vavoo

en: Credits:
oc: Crèdits:

en: Debug logging
oc: Enregistrament de desbugatge

en: Default View
oc: Vista per defaut

en: Default view when opening the plugin
oc: Afichatge per defaut al moment de la dobertura de l'ensamblador

en: Do you want to export this bouquet?
oc: Volètz exportar aqueste ramelet ?

en: Do you want to fix the cache format?
oc: Volètz corregir lo format de cache ?

en: EPG Similarity Threshold (%)
oc: Lindal de similitud EPG (%)

en: EPG import started
oc: L'importacion d'EPG començada

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
oc: EPG es desactivat. Mercés de l'activar dins los paramètres de Vavoo d'en primièr.

en: EPG processing completed (no matches)
oc: Tractament EPG completat (pas de correspondéncia)

en: EPG processing completed for {} channels
oc: Lo tractament EPG completat pels canals {}

en: EPGImport plugin not found: {}
oc: L'ensamblador EPGImport pas trobat : {}

en: Enable Vavoo EPG
oc: Activar Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
oc: Activar o desactivar lo proxy.

en: Enter text to search...
oc: Picatz de tèxte per cercar...

en: Error fixing cache: {}
oc: Error al moment de la correccion del cache : {}

en: Error parsing data
oc: Error a l'analisi de las donadas

en: Error starting EPG update: {}
oc: Error al moment de l'aviada de la mesa a jorn EPG : {}

en: Error starting channel
oc: Error al començament del canal

en: Error: %s
oc: Error : %s

en: Exit
oc: Sortida

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
oc: Sortir e tornar dobrir l'ensamblador per veire lo fons novèl.

en: Export
oc: Exportar

en: Export failed: {}
oc: L'exportacion a fracassat : {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
oc: L'exportacion començada. Bouquet serà disponible dins pauc de temps.

en: Failed to refresh proxy token
oc: Fracàs al moment de l'actualizacion del geton de mandatari

en: Failed to refresh proxy:
oc: Fracàs al moment de l'actualizacion del proxy :

en: Failed: %(failed)d
oc: Fracassat : %(fracassat)d

en: Fix Cache
oc: Corregir l'escobilhièr

en: Fixing cache format...
oc: Correccion del format de cache...

en: Force proxy refresh?
oc: Forçar l'actualizacion del proxy?

en: Found: {} channels
oc: Trobat : {} canals

en: Generate .m3u file for:
oc: Generar un fichièr .m3u per :

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
oc: Generar de fichièrs .m3u (D'acòrdi per Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
oc: Generar de fichièrs .m3u e enregistrar sul periferic %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
oc: Generar de fichièrs .m3u e enregistrar sul periferic %s ?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
oc: Generar de fichièrs .m3u per TOTES los %d païses ?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
oc: Quant de còps per tornar far correspondre EPG e refrescar los rams, en comptant a partir d'ara.

en: Important Notes:
oc: Nòtas importantas:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
oc: Aumentar se lo proxy pren de temps a causa d'una VPN o d'una connexion lenta.

en: Keyboard
oc: Clavièr

en: Last channel update: %s
oc: Darrièra mesa a jorn del canal : %s

en: License:
oc: Licéncia:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
oc: Licéncia: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
oc: Ligam dins lo menut principal

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
oc: Local solament (127.0.0.1) - aqueste periferic solament

en: Lower = less interruption but more refreshes
oc: Mai bas = mens d'interrupcion mas mai d'actualizacions

en: M3U file generated successfully!
oc: Fichièr M3U generat amb succès!

en: M3U generation completed!
oc: La generacion M3U completada!

en: M3U generation error: %s
oc: Error de generacion M3U : %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
oc: Similitud minimala pels canals correspondents (mai naut = mai estricte).

en: Movie Services Reference
oc: Referéncia dels servicis de cinèma

en: Network (%s) - other devices on the LAN
oc: Ret (%s) - autres periferics sus la LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
oc: Cap d'ensamblador IMDb/TMDB pas trobat

en: No Internet connection detected. Please check your network.
oc: Pas cap de connexion Internet detectada. Verificatz vòstra ret.

en: No channels found
oc: Cap de canal pas trobat

en: No channels found for: %s
oc: Cap de canal pas trobat per : %s

en: No items available
oc: Cap d'article disponible

en: No programme info available
oc: Cap d'informacion del programa disponibla

en: No selection
oc: Pas de seleccion

en: No valid channels for: %s
oc: Cap de canal valid per : %s

en: Nothing to remove for: {}
oc: Pas res a suprimir per : {}

en: Now %s
oc: Ara %s

en: Only one specific country
oc: Sonque un país especific

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
oc: Tornatz correspondre periodicament EPG e actualizatz los rams per vòstres païses favorits en rèire plan.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
oc: Posicion de ramos de Vavoo en la lista principal

en: Proxy Disabled
oc: Proxy desactivat

en: Proxy Enabled
oc: Proxy activat

en: Proxy disabled
oc: Proxy desactivat

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
oc: Proxy es desactivat. Mercés de configurar lo proxy activat d'en primièr. -- Configuracion del menú --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
oc: Proxy es desactivat. Activatz-lo dins la configuracion.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
oc: Proxy es pas en cors d'execucion. Mercés d'aviar lo mandatari d'en primièr.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
oc: Proxy pas actiu. Impossible de generar un fichièr M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
oc: Proxy en linha - {} canals ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
oc: Temps d'arrenjament del proxy (segondas)

en: Proxy token refreshed successfully
oc: Lo geton mandatari actualizat amb succès

en: Really close without saving settings?
oc: Barrar vertadièrament sens enregistrar los paramètres?

en: Recommended: 5-8 minutes
oc: Recomandat: 5-8 minutas

en: Refresh stream (minutes):
oc: Actualizar lo flux (minutas):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
oc: Actualizar lo flux cada X minutas (1-15)

en: Reload Bouqet
oc: Recargar Bouqet

en: Reload bouquets and service list?
oc: Recargar de rams e lista de servicis?

en: Remove
oc: Levar

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
oc: Quitar TODOS los ramos de Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
oc: Suprimir lo ramelet exportat per aqueste país/categoria ?

en: Removed exported bouquet: {}
oc: Boquet exportat suprimit : {}

en: Restarting...
oc: Reaviada...

en: Returning to channel list.
oc: Tornant a la lista de canals.

en: SELECT YOUR CHOICE
oc: SELECCIONATZ VÒSTRA CAUSSION

en: Save
oc: Salvar

en: Saved in: %(path)s
oc: Enregistrat dins : %(camin)s

en: Saved in: %s
oc: Enregistrat dins : %s

en: Schedule type:
oc: Tipe d'oraris:

en: Search
oc: Cercar

en: Search Channels:
oc: Cercar de canals:

en: Search...
oc: Cercar...

en: Search:
oc: Cercar:

en: Select Background
oc: Seleccionar rèireplan

en: Select M3U export mode:
oc: Seleccionatz lo mòde d'exportacion M3U :

en: Select country to export M3U:
oc: Seleccionatz lo país per exportar M3U :

en: Select the IP address to use in the M3U links:
oc: Seleccionatz l'adreça IP d'utilizar dins los ligams M3U :

en: Send Anonymous Statistics
oc: Mandar d'estatisticas anonimas

en: Server for Player Used
oc: Servidor pel jogaire utilizat

en: Server for player.
oc: Servidor pel jogaire.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
oc: Afichar de messatges verboses de nivèl DEBUG dins vavoo.log (cicle de vida de l'interfàcia utilizaire, detalh per demanda). Pren efièch immediatament - daissatz levat se de resolucion de problèmas.

en: Showing all channels: {}
oc: Afichar totes los canals : {}

en: Space
oc: Espaci

en: Start EPG update now?
oc: Començatz la mesa a jorn EPG ara?

en: Stream ended. Too many connection issues.
oc: Lo flux s'acabèt. Tròp de problèmas de connexion.

en: Technical Features:
oc: Caracteristicas tecnicas:

en: This will refresh the authentication token.
oc: Aquò actualizarà lo geton d'autentificacion.

en: This will remove:
oc: Aquò suprimirà :

en: This will:
oc: Aquò farà:

en: Top
oc: Cima

en: Total channels: %(total_channels)d
oc: Total de canals: %(total_canals)d

en: UPPERCASE
oc: MAJUSCULAS

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
oc: La font Vavoo EPG es pas activada dins EPGImport. Activatz-lo dins los paramètres EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
oc: La font de Vavoo EPG pas trobada. Mercés d'exportar al mens un ramelet d'en primièr.

en: Vavoo Stream Live
oc: Vavoo Stream en dirècte

en: Vavoo Stream Live - Information
oc: Vavoo Stream Live - Informacion

en: Vavoo bouquets removed successfully!
oc: Los rams de Vavoo suprimits amb succès!

en: Vavoo is already running.
oc: Vavoo es ja en cors.

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
oc: Benvenguda sus Vavoo Proxy amb supòrt EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
oc: Lo podètz aviar dempuèi lo menú o en quichant sul boton TÈXTE.

en: fixed time
oc: temps fixe

en: lowercase
oc: minusculas

en: ✓ Proxy OK
oc: ✓ Proxy D'acòrdi

en: ✓ Restarted
oc: ✓ Reaviat

en: ✗ Proxy Error
oc: ✗ Error de proxy

en: ✗ Proxy Expired
oc: ✗ Proxy caducat

en: ✗ Proxy Offline
oc: ✗ Proxy fòra linha

en: ✗ Restart Failed
oc: ✗ Reaviada a fracassat
