vavoo - en to pl translation catalogue (187 entries)

en: (%d channels)?
pl: (%d kanałów)?

en: (%s files deleted)
pl: (%s plików usunięto)

en: (you have v{})
pl: (masz v{})

en: - Add missing fields to all entries
pl: - Dodaj brakujące pola do wszystkich wpisów

en: - Auto token refresh every 9 minutes
pl: - Automatyczne odświeżanie tokena co 9 minut

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
pl: - Automatyczne generowanie EPG z referencją usługi

en: - Automatic bouquet generation
pl: - Automatyczne generowanie pakietów

en: - Category bouquets
pl: - Pakiety kategorii

en: - Clean up the cache file
pl: - Wyczyść plik pamięci podręcznej

en: - Commercial use is strictly prohibited
pl: - Użycie komercyjne jest surowo zabronione

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
pl: - Społeczność: Linuxsat-support.com, Forum Corvoboys.org

en: - Container bouquets
pl: - Pakiety kontenerów

en: - Country bouquets
pl: - Pakiety krajów

en: - Free content only
pl: - Tylko darmowa treść

en: - Graphics: @oktus
pl: - Grafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
pl: - Transmisja na żywo HTTP

en: - Integrated proxy system
pl: - Zintegrowany system proxy

en: - No direct server hosting
pl: - Brak bezpośredniego hostowania serwera

en: - Redistribution must maintain attribution
pl: - Redystrybucja musi zachowywać informację o autorach

en: - Remove duplicate entries
pl: - Usuń zduplikowane wpisy

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
pl: - Referencje usług: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
pl: - Strumienie z publicznych źródeł

en: - TS/M3U8 formats
pl: - Formaty TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
pl: - Wsparcie techniczne: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
pl: - Usunięto {} zduplikowane wpisy

en: - {} entries updated
pl: - Zaktualizowano {} wpisów

en: ? Proxy Unknown
pl: ? Pełnomocnik nieznany

en: All countries (%d)
pl: Wszystkie kraje (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
pl: Eksport dla innego kraju jest już w toku. Proszę czekać.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
pl: Trwa eksport. Poczekaj zanim naprawisz pamięć podręczną.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
pl: Tylko anonimowy ping uruchamiania/bicia serca (identyfikator sesji, wersja, sygnatura czasowa – brak danych osobowych). Wyłącz, aby zrezygnować.

en: At an interval hours or fixed time
pl: W interwale godzinowym lub o stałej porze

en: Author:
pl: Autor:

en: Auto-update EPG
pl: Automatyczna aktualizacja EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
pl: Automatycznie włączaj źródła Vavoo EPG w EPGImport po każdym eksporcie, dzięki czemu nie musisz ich tam włączać samodzielnie.

en: Back
pl: Powrót

en: Bottom
pl: Dół

en: Bouquet Position in List
pl: Pozycja pakietu na liście

en: Bouquets reorganized successfully!
pl: Pakiety zostały pomyślnie przeorganizowane!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
pl: CH±=Zmień | OK=Przełącz | INFO=IMDb | STOP=Wyjdź

en: Cache format fix completed:
pl: Zakończono naprawę formatu pamięci podręcznej:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
pl: Pamięć podręczna ma już prawidłowy format. Żadne zmiany nie są potrzebne.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel execution?
pl: Anulować wykonanie?

en: Case: {}
pl: Wielkość liter: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
pl: Dziennik zmian: ({}/{}, użyj góra/dół)

en: Channels: %d
pl: Kanały: %d

en: Checking proxy...
pl: Sprawdzanie proxy...

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Configuration saved successfully!
pl: Konfiguracja zapisana pomyślnie!

en: Configure Main Background Image.
pl: Skonfiguruj główne tło.

en: Configure at a fixed time
pl: Skonfiguruj o stałej porze

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
pl: Skonfiguruj referencję usługi Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
pl: Konsola

en: Continuing, proxy still syncing...
pl: Kontynuuję, serwer proxy nadal się synchronizuje...

en: Could not save the installer script.
pl: Nie można zapisać skryptu instalacyjnego.

en: Countries
pl: Kraje

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
pl: Kraje: %(generated)d/%(total)d

en: Country: %s
pl: Kraj: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
pl: Utwórz źródło EPG dla EPGImport z danymi programu Vavoo

en: Credits:
pl: Podziękowania:

en: Debug logging
pl: Rejestrowanie debugowania

en: Default View
pl: Domyślny widok

en: Default view when opening the plugin
pl: Domyślny widok przy otwieraniu wtyczki

en: Do you want to export this bouquet?
pl: Czy chcesz wyeksportować ten pakiet?

en: EPG Similarity Threshold (%)
pl: Próg podobieństwa EPG (%)

en: EPG import started
pl: Rozpoczęto import EPG

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
pl: EPG jest wyłączone. Najpierw włącz je w ustawieniach Vavoo.

en: EPGImport plugin not found: {}
pl: Nie znaleziono wtyczki EPGImport: {}

en: Enable Vavoo EPG
pl: Włącz EPG Vavoo

en: Enable or disable proxy.
pl: Włącz lub wyłącz proxy.

en: Enter text to search...
pl: Wprowadź tekst do wyszukania...

en: Error starting EPG update: {}
pl: Błąd podczas rozpoczynania aktualizacji EPG: {}

en: Error starting channel
pl: Błąd podczas uruchamiania kanału

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Exit
pl: Wyjście

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
pl: Wyjdź i otwórz ponownie wtyczkę, aby zobaczyć nowe tło.

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
pl: Eksport rozpoczęty. Pakiet będzie wkrótce dostępny.

en: Failed to refresh proxy token
pl: Nie udało się odświeżyć tokena proxy

en: Failed to refresh proxy:
pl: Nie udało się odświeżyć proxy:

en: Failed: %(failed)d
pl: Niepowodzeń: %(failed)d

en: Fix Cache
pl: Napraw pamięć podręczną

en: Fixing cache format...
pl: Naprawianie formatu pamięci podręcznej...

en: Force proxy refresh?
pl: Wymusić odświeżenie proxy?

en: Found: {} channels
pl: Znaleziono: {} kanałów

en: Generate .m3u file for:
pl: Wygeneruj plik .m3u dla:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
pl: Generuj pliki .m3u (odpowiednie do wykonania)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
pl: Generuj pliki .m3u i zapisz na urządzeniu %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
pl: Wygenerować pliki .m3u i zapisać na urządzeniu %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
pl: Wygenerować pliki .m3u dla WSZYSTKICH %d krajów?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
pl: Jak często ponownie dopasowywać EPG i odświeżać bukiety, licząc od teraz.

en: Important Notes:
pl: Ważne uwagi:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
pl: Zwiększ, jeśli proxy trwa długo z powodu VPN lub wolnego połączenia.

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Last channel update: %s
pl: Ostatnia aktualizacja kanałów: %s

en: License:
pl: Licencja:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
pl: Licencja: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
pl: Link w menu głównym

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
pl: Tylko lokalnie (127.0.0.1) – tylko to urządzenie

en: Lower = less interruption but more refreshes
pl: Niższa wartość = mniej przerw ale więcej odświeżeń

en: M3U file generated successfully!
pl: Plik M3U wygenerowany pomyślnie!

en: M3U generation completed!
pl: Generowanie M3U zakończone!

en: M3U generation error: %s
pl: Błąd generowania M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
pl: Minimalne podobieństwo pasujących kanałów (wyższe = bardziej rygorystyczne).

en: Movie Services Reference
pl: Referencja usług filmowych

en: Network (%s) - other devices on the LAN
pl: Sieć (%s) - inne urządzenia w sieci LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
pl: Nie znaleziono wtyczki IMDb/TMDB

en: No Internet connection detected. Please check your network.
pl: Nie wykryto połączenia z internetem. Sprawdź swoją sieć.

en: No channels found
pl: Nie znaleziono kanałów

en: No channels found for: %s
pl: Nie znaleziono kanałów dla: %s

en: No items available
pl: Brak dostępnych elementów

en: No programme info available
pl: Brak informacji o programie

en: No selection
pl: Brak wyboru

en: No valid channels for: %s
pl: Brak prawidłowych kanałów dla: %s

en: Nothing to remove for: {}
pl: Nie ma nic do usunięcia z powodu: {}

en: Now %s
pl: Teraz %s

en: Only one specific country
pl: Tylko jeden konkretny kraj

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
pl: Co jakiś czas dopasowuj EPG i odświeżaj w tle bukiety dla swoich ulubionych krajów.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
pl: Pozycja pakietów Vavoo na liście głównej

en: Proxy Disabled
pl: Proxy wyłączone

en: Proxy Enabled
pl: Proxy włączone

en: Proxy disabled
pl: Proxy wyłączone

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
pl: Proxy jest wyłączone. Najpierw włącz proxy. -- Konfiguracja menu --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
pl: Proxy jest wyłączone. Włącz je w konfiguracji.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
pl: Proxy nie działa. Najpierw uruchom proxy.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
pl: Proxy nieaktywne. Nie można wygenerować pliku M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
pl: Pełnomocnik online - {} kanały ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
pl: Limit czasu uruchamiania serwera proxy (sekundy)

en: Proxy token refreshed successfully
pl: Token proxy odświeżony pomyślnie

en: Really close without saving settings?
pl: Na pewno zamknąć bez zapisywania ustawień?

en: Recommended: 5-8 minutes
pl: Zalecane: 5-8 minut

en: Refresh stream (minutes):
pl: Odśwież strumień (minuty):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
pl: Odświeżaj strumień co X minut (1-15)

en: Reload Bouqet
pl: Przeładuj pakiet

en: Reload bouquets and service list?
pl: Załadować ponownie bukiety i listę usług?

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
pl: Usunąć WSZYSTKIE pakiety Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
pl: Usunąć wyeksportowany bukiet dla tego kraju/kategorii?

en: Removed exported bouquet: {}
pl: Usunięto wyeksportowany bukiet: {}

en: Returning to channel list.
pl: Wracając do listy kanałów.

en: SELECT YOUR CHOICE
pl: WYBIERZ SWOJĄ OPCJĘ

en: Save
pl: Zapisz

en: Saved in: %(path)s
pl: Zapisano w: %(path)s

en: Saved in: %s
pl: Zapisano w: %s

en: Schedule type:
pl: Typ harmonogramu:

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Channels:
pl: Szukaj kanałów:

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Select Background
pl: Wybierz tło

en: Select M3U export mode:
pl: Wybierz tryb eksportu M3U:

en: Select country to export M3U:
pl: Wybierz kraj do eksportu M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
pl: Wybierz adres IP, który będzie używany w łączach M3U:

en: Send Anonymous Statistics
pl: Wyślij anonimowe statystyki

en: Server for Player Used
pl: Serwer dla używanego odtwarzacza

en: Server for player.
pl: Serwer dla odtwarzacza.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
pl: Pokaż szczegółowe komunikaty na poziomie DEBUG w vavoo.log (cykl życia interfejsu użytkownika, szczegóły dotyczące żądania). Działa natychmiastowo — należy pominąć, chyba że rozwiązuje się problemy.

en: Showing all channels: {}
pl: Wyświetlanie wszystkich kanałów: {}

en: Space
pl: Spacja

en: Start EPG update now?
pl: Rozpocząć aktualizację EPG teraz?

en: Stream ended. Too many connection issues.
pl: Strumień zakończony. Zbyt wiele problemów z połączeniem.

en: Technical Features:
pl: Funkcje techniczne:

en: This will refresh the authentication token.
pl: To odświeży token uwierzytelniania.

en: This will remove:
pl: To usunie:

en: Top
pl: Góra

en: Total channels: %(total_channels)d
pl: Łączna liczba kanałów: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
pl: DUŻE LITERY

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
pl: Źródło EPG Vavoo nie jest włączone w EPGImport. Włącz je w ustawieniach EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
pl: Nie znaleziono źródła EPG Vavoo. Najpierw wyeksportuj przynajmniej jeden pakiet.

en: Vavoo Stream Live
pl: Vavoo Transmisja na żywo

en: Vavoo Stream Live - Information
pl: Vavoo Transmisja na żywo - Informacje

en: Vavoo Stream Live Plugin
pl: Wtyczka Vavoo Transmisja na żywo

en: Vavoo bouquets removed successfully!
pl: Pakiety Vavoo usunięte pomyślnie!

en: Vavoo is already running.
pl: Vavoo jest już uruchomione.

en: Version:
pl: Wersja:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
pl: Witamy w Vavoo Proxy z obsługą EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
pl: Możesz go uruchomić z menu lub naciskając przycisk TEXT.

en: fixed time
pl: stały czas

en: interval
pl: interwał

en: lowercase
pl: małe litery

en: ✓ Proxy ({0}s)
pl: ✓ Serwer proxy ({0})

en: ✓ Proxy OK
pl: ✓ Pełnomocnik OK

en: ✗ Error
pl: ✗ Błąd

en: ✗ Proxy Error
pl: ✗ Błąd serwera proxy

en: ✗ Proxy Offline
pl: ✗ Serwer proxy offline

en: ✗ Restart Failed
pl: ✗ Ponowne uruchomienie nie powiodło się
