enigma 2 - en to ps translation catalogue (201 entries)

en: (%d channels)?
ps: (%d چینلونه)؟

en: (%s files deleted)
ps: (%s فایلونه حذف شوي)

en: (you have v{})
ps: (تاسو v{} لرئ)

en: - Add missing fields to all entries
ps: - ټولو ننوتلو ته ورک شوي ساحې اضافه کړئ

en: - Auto token refresh every 9 minutes
ps: - په هر 9 دقیقو کې د اتوماتیک نښه تازه کول

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
ps: - د خدماتو حوالې سره د ای پی جی اتوماتیک نسل

en: - Automatic bouquet generation
ps: - د ګلدوزۍ اتوماتیک نسل

en: - Category bouquets
ps: - کټګوري ګلدان

en: - Clean up the cache file
ps: - د کیچ فایل پاک کړئ

en: - Commercial use is strictly prohibited
ps: - تجارتي استعمال په کلکه منع دی

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
ps: - ټولنه: Linuxsat-support.com، Corvoboys.org فورم

en: - Container bouquets
ps: - کانټینر ګلدان

en: - Country bouquets
ps: - د هیواد ګلدان

en: - Free content only
ps: - یوازې وړیا مینځپانګه

en: - Graphics: @oktus
ps: - ګرافیک: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
ps: - HTTP ژوندی جریان

en: - Integrated proxy system
ps: - مدغم پراکسي سیسټم

en: - No direct server hosting
ps: - هیڅ مستقیم سرور کوربه توب نلري

en: - Redistribution must maintain attribution
ps: - بیا توزیع باید انتساب وساتي

en: - Remove duplicate entries
ps: - نقل شوي ننوتل لرې کړئ

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
ps: - د خدماتو حوالې: 4097، 5001، 5002

en: - Streams from public sources
ps: - د عامه سرچینو څخه جریان

en: - TS/M3U8 formats
ps: - TS/M3U8 بڼه

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
ps: - تخنیکي ملاتړ: Qu4k3، @KiddaC، @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
ps: - {} نقل شوي ننوتل لرې کړل

en: - {} entries updated
ps: - {} ننوتل تازه شوي

en: ? Proxy Unknown
ps: ؟ پراکسي نامعلوم

en: All countries (%d)
ps: ټول هیوادونه (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
ps: د بل هیواد لپاره صادرات لا دمخه د پرمختګ په حال کې دي. مهرباني وکړئ انتظار وکړئ.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
ps: صادرات روان دي. مهرباني وکړئ د کیچ د تنظیم کولو دمخه انتظار وکړئ.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
ps: یوازې نامعلوم پیل / د زړه ضربان پینګ (د سیشن ID، نسخه، مهال ویش - هیڅ شخصي معلومات نشته). د انتخاب کولو لپاره غیر فعال کړئ.

en: At an interval hours or fixed time
ps: په وقفه ساعتونو یا ټاکلي وخت کې

en: Author:
ps: لیکوال:

en: Auto-update EPG
ps: د EPG اتومات تازه کول

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
ps: په اتوماتيک ډول د هر صادراتو وروسته په EPGImport کې د Vavoo EPG سرچینې فعال کړئ، نو تاسو اړتیا نلرئ چې پخپله هلته فعال کړئ.

en: Back
ps: شاته

en: Backspace
ps: شاته ځای

en: Bottom
ps: لاندې

en: Bouquet Position in List
ps: په لیست کې د ګلدستې موقعیت

en: Bouquet creation error: {}
ps: د ګلدستې جوړولو تېروتنه: {}

en: Bouquet ready with {} channels
ps: ګلدان د {} چینلونو سره چمتو دی

en: Bouquets reload scheduled.
ps: ګلدستې بیا پورته کول مهالویش شوي.

en: Bouquets reorganized successfully!
ps: ګلدانونه په بریالیتوب سره تنظیم شوي!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
ps: CH±=بدلون | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP= وتلو

en: Cache format fix completed:
ps: د کیچ فارمیټ حل بشپړ شو:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
ps: کیچ لا دمخه په سم شکل کې دی. هیڅ بدلون ته اړتیا نشته.

en: Cancel
ps: لغوه کړئ

en: Cancel execution?
ps: اعدام لغوه کړئ؟

en: Case: {}
ps: قضیه: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
ps: بدلولوګ: ({}/{}، پورته / ښکته کارول)

en: Channels
ps: چینلونه

en: Channels: %d
ps: چینلونه: %d

en: Checking proxy...
ps: پراکسي چک کوي...

en: Clear All
ps: ټول پاک کړئ

en: Configuration saved successfully!
ps: ترتیب په بریالیتوب سره خوندي شو!

en: Configure Main Background Image.
ps: د اصلي شالید انځور ترتیب کړئ.

en: Configure at a fixed time
ps: په ټاکلي وخت کې تنظیم کړئ

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
ps: د خدمت حواله ترتیب کړئ Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
ps: کنسول

en: Continuing, proxy still syncing...
ps: دوام لري، پراکسي لا هم همغږي کیږي...

en: Could not save the installer script.
ps: د انسټالر سکریپټ خوندي نه شو.

en: Countries
ps: هیوادونه

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
ps: هیوادونه: %(پیدا شوی)d/%(ټول)d

en: Country: %s
ps: هیواد: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
ps: د Vavoo برنامې ډیټا سره د EPGImport لپاره د EPG سرچینه رامینځته کړئ

en: Credits:
ps: اعتبار:

en: Default View
ps: ډیفالټ لید

en: Default view when opening the plugin
ps: ډیفالټ لید کله چې د پلگ ان خلاصول

en: Do you want to export this bouquet?
ps: ایا ته غواړې چې دا ګلدان صادر کړي؟

en: Do you want to fix the cache format?
ps: ایا تاسو غواړئ د کیچ بڼه سمه کړئ؟

en: EPG Similarity Threshold (%)
ps: د EPG ورته والی حد (٪)

en: EPG import started
ps: د EPG واردات پیل شول

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
ps: EPG غیر فعال دی. مهرباني وکړئ دا لومړی د Vavoo تنظیماتو کې فعال کړئ.

en: EPG processing completed (no matches)
ps: د EPG پروسس بشپړ شوی (هیڅ لوبه نشته)

en: EPG processing completed for {} channels
ps: د {} چینلونو لپاره د EPG پروسس بشپړ شو

en: EPGImport plugin not found: {}
ps: د EPGImport پلگ ان ونه موندل شو: {}

en: Enable Vavoo EPG
ps: د Vavoo EPG فعال کړئ

en: Enable or disable proxy.
ps: پراکسي فعال یا غیر فعال کړئ.

en: Enter text to search...
ps: د لټون لپاره متن دننه کړئ...

en: Error
ps: تېروتنه

en: Error fixing cache: {}
ps: د زیرمې په حل کولو کې تېروتنه: {}

en: Error parsing data
ps: د معلوماتو د تجزیه کولو تېروتنه

en: Error starting EPG update: {}
ps: د EPG تازه کولو په پیل کې تېروتنه: {}

en: Error starting channel
ps: د چینل په پیل کولو کې تېروتنه

en: Error: %s
ps: تېروتنه: %s

en: Exit
ps: وتل

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
ps: د نوي شالید لیدلو لپاره پلگ ان پریږدئ او بیا خلاص کړئ.

en: Export
ps: صادرول

en: Export failed: {}
ps: صادرات ناکام شول: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
ps: صادرات پیل شول. ګلدان به ډیر ژر شتون ولري.

en: Failed to refresh proxy token
ps: د پراکسي ټوکن په تازه کولو کې پاتې راغلی

en: Failed to refresh proxy:
ps: د پراکسي تازه کولو کې پاتې راغلی:

en: Failed: %(failed)d
ps: ناکامه:٪ (ناکام)d

en: Fix Cache
ps: کیچ درست کړئ

en: Fixing cache format...
ps: د کیچ بڼه سمه کول...

en: Force proxy refresh?
ps: د پراکسي تازه کول مجبور کړئ؟

en: Found: {} channels
ps: موندل شوي: {} چینلونه

en: Generate .m3u file for:
ps: د دې لپاره .m3u فایل جوړ کړئ:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
ps: د .m3u فایلونه تولید کړئ (د اجرا لپاره سمه ده)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
ps: د .m3u فایلونه جوړ کړئ او په وسیله %s کې خوندي کړئ.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
ps: د .m3u فایلونه جوړ کړئ او په %s کې خوندي کړئ؟

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
ps: د ټولو %d هیوادونو لپاره .m3u فایلونه جوړ کړئ؟

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
ps: څو ځله د EPG بیا میچ کول او ګلدانونه تازه کول، له اوس څخه شمیرل کیږي.

en: Important Notes:
ps: مهم یادښتونه:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
ps: زیاتوالی که پراکسي د VPN یا ورو پیوستون له امله ډیر وخت ونیسي.

en: Keyboard
ps: کیبورډ

en: Last channel update: %s
ps: وروستی چینل تازه کول: %s

en: License:
ps: جواز:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
ps: جواز: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
ps: په مین مینو کې لینک

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
ps: یوازې محلي (127.0.0.1) - یوازې دا وسیله

en: Lower = less interruption but more refreshes
ps: ټیټ = لږ مداخله مګر ډیر تازه کوي

en: M3U file generated successfully!
ps: M3U فایل په بریالیتوب سره جوړ شو!

en: M3U generation completed!
ps: د M3U نسل بشپړ شو!

en: M3U generation error: %s
ps: د M3U نسل تېروتنه: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
ps: د سمون چینلونو لپاره لږترلږه ورته والی (لوړ = سخت).

en: Movie Services Reference
ps: د فلم خدماتو حواله

en: Network (%s) - other devices on the LAN
ps: شبکه (%s) - په LAN کې نور وسایل

en: No IMDb/TMDB plugin found
ps: هیڅ IMDb/TMDB پلگ ان ونه موندل شو

en: No Internet connection detected. Please check your network.
ps: د انټرنیټ پیوستون ندی موندل شوی. مهرباني وکړئ خپل شبکه وګورئ.

en: No channels found
ps: هیڅ چینل ونه موندل شو

en: No channels found for: %s
ps: د دې لپاره هیڅ چینل ونه موندل شو: %s

en: No items available
ps: هیڅ توکي شتون نلري

en: No programme info available
ps: د پروګرام هیڅ معلومات شتون نلري

en: No selection
ps: هیڅ انتخاب نشته

en: No valid channels for: %s
ps: د دې لپاره هیڅ معتبر چینل نشته: %s

en: Nothing to remove for: {}
ps: د لرې کولو لپاره هیڅ شی نشته: {}

en: Now %s
ps: اوس %s

en: Only one specific country
ps: یوازې یو ځانګړی هیواد

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
ps: په وخت سره د EPG بیا میچ کړئ او په شالید کې ستاسو د خوښې هیوادونو لپاره ګلدانونه تازه کړئ.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
ps: په اصلي لیست کې د واو ګلدانو موقعیت

en: Proxy Disabled
ps: پراکسي غیر فعاله شوې

en: Proxy Enabled
ps: پراکسي فعاله شوې

en: Proxy disabled
ps: پراکسي غیر فعاله شوې

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
ps: پراکسي غیر فعاله ده. مهرباني وکړئ لومړی پراکسي تنظیم کړئ. -- د مینو ترتیب --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
ps: پراکسي غیر فعاله ده. مهرباني وکړئ دا په ترتیب کې فعال کړئ.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
ps: پراکسي نه روانه ده. مهرباني وکړئ لومړی پراکسي پیل کړئ.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
ps: پراکسي فعاله نه ده. د M3U فایل پیدا کولو توان نلري.

en: Proxy online - {} channels  ✓
ps: پراکسي آنلاین - {} چینلونه ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
ps: د پراکسي پیل وخت پای (ثانوي)

en: Proxy token refreshed successfully
ps: پراکسي نښه په بریالیتوب سره تازه شوه

en: Really close without saving settings?
ps: واقعیا د تنظیماتو خوندي کولو پرته تړل؟

en: Recommended: 5-8 minutes
ps: وړاندیز شوی: 5-8 دقیقې

en: Refresh stream (minutes):
ps: جریان تازه کړئ (دقیقې):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
ps: په هر X دقیقو کې جریان تازه کړئ (1-15)

en: Reload Bouqet
ps: بکس بیا پورته کړئ

en: Reload bouquets and service list?
ps: د ګلدستې او خدماتو لیست بیا پورته کړئ؟

en: Remove
ps: لرې کړئ

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
ps: د واوو ټول ګلدانونه لرې کړئ؟

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
ps: د دې هیواد/کټګورۍ لپاره صادر شوي ګلدان لرې کړئ؟

en: Removed exported bouquet: {}
ps: لرې شوی صادر شوی ګلدان: {}

en: Restarting...
ps: بیا پیل کول...

en: Returning to channel list.
ps: د چینل لیست ته راستنیدل.

en: SELECT YOUR CHOICE
ps: خپل انتخاب وټاکئ

en: Save
ps: خوندي کړئ

en: Saved in: %(path)s
ps: په %(لاره) کې خوندي شوی

en: Saved in: %s
ps: په دې کې خوندي شوی: %s

en: Schedule type:
ps: د مهال ویش ډول:

en: Search
ps: لټون

en: Search Channels:
ps: لټون چینلونه:

en: Search...
ps: لټون...

en: Search:
ps: لټون:

en: Select Background
ps: پس منظر غوره کړئ

en: Select M3U export mode:
ps: د M3U صادراتو حالت غوره کړئ:

en: Select country to export M3U:
ps: د M3U صادرولو لپاره هیواد غوره کړئ:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
ps: د M3U لینکونو کې کارولو لپاره IP پته غوره کړئ:

en: Send Anonymous Statistics
ps: بې نومه احصایې واستوئ

en: Server for Player Used
ps: د کارول شوي لوبغاړي لپاره سرور

en: Server for player.
ps: د لوبغاړي لپاره سرور.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
ps: په vavoo.log کې د فعل DEBUG کچې پیغامونه وښایاست (UI د ژوند دورې، د هرې غوښتنې توضیحات). سمدلاسه اغیزمن کیږي - پریږدئ پرته لدې چې ستونزې حل شي.

en: Showing all channels: {}
ps: ټول چینلونه ښودل: {}

en: Space
ps: فضا

en: Start EPG update now?
ps: اوس د EPG تازه کول پیل کړئ؟

en: Stream ended. Too many connection issues.
ps: جریان پای ته ورسید. د پیوستون ډیرې ستونزې.

en: Technical Features:
ps: تخنیکي ځانګړتیاوې:

en: This will refresh the authentication token.
ps: دا به د تصدیق نښه تازه کړي.

en: This will remove:
ps: دا به لرې کړي:

en: This will:
ps: دا به:

en: Top
ps: پورته

en: Total channels: %(total_channels)d
ps: ټول چینلونه: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
ps: پورته کیسه

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
ps: د Vavoo EPG سرچینه په EPGImport کې فعاله شوې نه ده. مهرباني وکړئ دا د EPGImport ترتیباتو کې فعال کړئ.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
ps: د Vavoo EPG سرچینه ونه موندل شوه. مهرباني وکړئ لومړی لږترلږه یو ګلدان صادر کړئ.

en: Vavoo Stream Live
ps: په ژوندۍ بڼه وایو

en: Vavoo Stream Live - Information
ps: Vavoo Stream Live - معلومات

en: Vavoo bouquets removed successfully!
ps: Vavoo ګلدانونه په بریالیتوب سره لرې کړل!

en: Vavoo is already running.
ps: Vavoo لا دمخه روانه ده.

en: Version:
ps: نسخه:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
ps: د EPG ملاتړ سره Vavoo پراکسي ته ښه راغلاست

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
ps: تاسو کولی شئ دا له مینو څخه پیل کړئ یا د متن تڼۍ فشارولو سره.

en: fixed time
ps: ټاکلی وخت

en: interval
ps: وقفه

en: lowercase
ps: کوچنی

en: ✓ Proxy ({0}s)
ps: ✓ پراکسي ({0}s)

en: ✓ Proxy OK
ps: ✓ پراکسي سمه ده

en: ✓ Restarted
ps: ✓ بیا پیل شو

en: ✗ Error
ps: ✗ تېروتنه

en: ✗ Proxy Error
ps: ✗ پراکسي تېروتنه

en: ✗ Proxy Expired
ps: ✗ پراکسي ختمه شوه

en: ✗ Proxy Offline
ps: ✗ پراکسي آفلاین

en: ✗ Restart Failed
ps: ✗ بیا پیل کول ناکام شول
