enigma 2 - en to si translation catalogue (200 entries)

en: (%d channels)?
si: (නාලිකා %d)?

en: (%s files deleted)
si: (ගොනු %s මකා ඇත)

en: (you have v{})
si: (ඔබට v{})

en: - Add missing fields to all entries
si: - සියලුම ඇතුළත් කිරීම් සඳහා නැතිවූ ක්ෂේත්‍ර එක් කරන්න

en: - Auto token refresh every 9 minutes
si: - සෑම විනාඩි 9 කට වරක් ස්වයංක්‍රීය ටෝකනය නැවුම් කරයි

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
si: - සේවා යොමු සහිත ස්වයංක්‍රීය Epg ජනනය

en: - Automatic bouquet generation
si: - ස්වයංක්‍රීය මල් කළඹ උත්පාදනය

en: - Category bouquets
si: - කාණ්ඩයේ මල් කළඹ

en: - Clean up the cache file
si: - හැඹිලි ගොනුව පිරිසිදු කරන්න

en: - Commercial use is strictly prohibited
si: - වාණිජ භාවිතය දැඩි ලෙස තහනම් වේ

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
si: - ප්‍රජාව: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org සංසදය

en: - Container bouquets
si: - බහාලුම් මල් කළඹ

en: - Country bouquets
si: - රට මල් කළඹ

en: - Free content only
si: - නොමිලේ අන්තර්ගතය පමණි

en: - Graphics: @oktus
si: - ග්‍රැෆික්ස්: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
si: - HTTP සජීවී ප්‍රවාහය

en: - Integrated proxy system
si: - ඒකාබද්ධ ප්‍රොක්සි පද්ධතිය

en: - No direct server hosting
si: - සෘජු සේවාදායක සත්කාරක නොමැත

en: - Redistribution must maintain attribution
si: - නැවත බෙදාහැරීම ආරෝපණය පවත්වා ගත යුතුය

en: - Remove duplicate entries
si: - අනුපිටපත් ඇතුළත් කිරීම් ඉවත් කරන්න

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
si: - සේවා යොමු: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
si: - පොදු මූලාශ්‍රවලින් ප්‍රවාහ

en: - TS/M3U8 formats
si: - TS/M3U8 ආකෘති

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
si: - තාක්ෂණික සහාය: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
si: - {} අනුපිටපත් ඇතුළත් කිරීම් ඉවත් කරන ලදී

en: - {} entries updated
si: - {} ඇතුළත් කිරීම් යාවත්කාලීන කරන ලදී

en: ? Proxy Unknown
si: ? ප්‍රොක්සි නොදන්නා

en: All countries (%d)
si: සියලුම රටවල් (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
si: වෙනත් රටකට අපනයනයක් දැනටමත් සිදුවෙමින් පවතී. කරුණාකර රැඳී සිටින්න.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
si: අපනයනයක් සිදු වෙමින් පවතී. හැඹිලිය සවි කිරීමට පෙර කරුණාකර රැඳී සිටින්න.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
si: නිර්නාමික ආරම්භක/හෘද ස්පන්දන පිං පමණක් (සැසි හැඳුනුම්පත, අනුවාදය, වේලා මුද්‍රාව - පුද්ගලික දත්ත නැත). ඉවත් වීමට අබල කරන්න.

en: At an interval hours or fixed time
si: කාල පරතරයකින් හෝ ස්ථාවර වේලාවක

en: Author:
si: කර්තෘ:

en: Auto-update EPG
si: EPG ස්වයංක්‍රීයව යාවත්කාලීන කරන්න

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
si: එක් එක් අපනයනයෙන් පසුව EPGImport හි Vavoo EPG මූලාශ්‍ර(ය) ස්වයංක්‍රීයව සක්‍රීය කරන්න, එබැවින් ඔබට ඒවා ඔබම සබල කිරීමට අවශ්‍ය නැත.

en: Back
si: ආපසු

en: Bottom
si: පහළ

en: Bouquet Position in List
si: ලැයිස්තුවේ මල් කළඹේ පිහිටීම

en: Bouquet creation error: {}
si: මල් කළඹ සෑදීමේ දෝෂය: {}

en: Bouquet ready with {} channels
si: {} නාලිකා සමඟ මල් කළඹ සූදානම්

en: Bouquets reload scheduled.
si: බුකට් රීලෝඩ් කාලසටහන්ගත කර ඇත.

en: Bouquets reorganized successfully!
si: මල් කළඹ සාර්ථකව ප්‍රතිසංවිධානය විය!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
si: CH±=වෙනස් කරනවා | OK=ටොගල් | INFO=IMDb | STOP=පිටවීම

en: Cache format fix completed:
si: හැඹිලි ආකෘති නිවැරදි කිරීම සම්පූර්ණ කර ඇත:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
si: හැඹිලිය දැනටමත් නිවැරදි ආකෘතියේ ඇත. වෙනස්කම් අවශ්ය නොවේ.

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Cancel execution?
si: ක්‍රියාත්මක කිරීම අවලංගු කරන්නද?

en: Case: {}
si: නඩුව: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
si: චේන්ජ්ලොග්: ({}/{}, ඉහළ/පහළ භාවිත කරන්න)

en: Channels
si: නාලිකා

en: Channels: %d
si: නාලිකා: %d

en: Checking proxy...
si: ප්‍රොක්සි පරීක්ෂා කරමින්...

en: Clear All
si: සියල්ල හිස් කරන්න

en: Configuration saved successfully!
si: වින්‍යාසය සාර්ථකව සුරකින ලදී!

en: Configure Main Background Image.
si: ප්‍රධාන පසුබිම් රූපය වින්‍යාස කරන්න.

en: Configure at a fixed time
si: නිශ්චිත වේලාවක වින්‍යාස කරන්න

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
si: සේවා Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3 වින්‍යාස කරන්න

en: Console
si: කොන්සෝලය

en: Continuing, proxy still syncing...
si: දිගටම, ප්‍රොක්සි තවමත් සමමුහුර්ත කරමින්...

en: Could not save the installer script.
si: ස්ථාපක ස්ක්‍රිප්ට් සුරැකීමට නොහැකි විය.

en: Countries
si: රටවල්

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
si: රටවල්: %(උත්පාදනය)d/%(මුළු)d

en: Country: %s
si: රට: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
si: Vavoo වැඩසටහන් දත්ත සමඟ EPGImport සඳහා EPG මූලාශ්‍රය සාදන්න

en: Credits:
si: ණය:

en: Debug logging
si: නිදොස්කරණය ලොග් කිරීම

en: Default View
si: පෙරනිමි දසුන

en: Default view when opening the plugin
si: ප්ලගිනය විවෘත කිරීමේදී පෙරනිමි දසුන

en: Do you want to export this bouquet?
si: ඔබට මෙම මල් කළඹ අපනයනය කිරීමට අවශ්‍යද?

en: Do you want to fix the cache format?
si: ඔබට හැඹිලි ආකෘතිය නිවැරදි කිරීමට අවශ්‍යද?

en: EPG Similarity Threshold (%)
si: EPG සමානතා සීමාව (%)

en: EPG import started
si: EPG ආනයනය ආරම්භ විය

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
si: EPG අක්‍රියයි. කරුණාකර එය පළමුව Vavoo සැකසුම් තුළ සබල කරන්න.

en: EPG processing completed (no matches)
si: EPG සැකසීම සම්පූර්ණයි (ගැලපීම් නැත)

en: EPG processing completed for {} channels
si: නාලිකා {} සඳහා EPG සැකසීම සම්පූර්ණයි

en: EPGImport plugin not found: {}
si: EPGImport ප්ලගිනය හමු නොවීය: {}

en: Enable Vavoo EPG
si: Vavoo EPG සබල කරන්න

en: Enable or disable proxy.
si: ප්‍රොක්සි සක්‍රිය හෝ අක්‍රිය කරන්න.

en: Enter text to search...
si: සෙවීමට පෙළ ඇතුළු කරන්න...

en: Error
si: දෝෂයකි

en: Error fixing cache: {}
si: හැඹිලිය නිවැරදි කිරීමේ දෝෂයකි: {}

en: Error parsing data
si: දත්ත විග්‍රහ කිරීමේ දෝෂයකි

en: Error starting EPG update: {}
si: EPG යාවත්කාලීන කිරීම ආරම්භ කිරීමේ දෝෂයකි: {}

en: Error starting channel
si: නාලිකාව ආරම්භ කිරීමේ දෝෂයකි

en: Error: %s
si: දෝෂය: %s

en: Exit
si: පිටවීම

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
si: නව පසුබිම බැලීමට ප්ලගිනයෙන් පිටවී නැවත විවෘත කරන්න.

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Export failed: {}
si: අපනයනය අසාර්ථක විය: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
si: අපනයනය ආරම්භ විය. මල් පොකුර ළඟදීම ලබා ගත හැකිය.

en: Failed to refresh proxy token
si: ප්‍රොක්සි ටෝකනය නැවුම් කිරීමට අසමත් විය

en: Failed to refresh proxy:
si: ප්‍රොක්සි නැවුම් කිරීමට අසමත් විය:

en: Failed: %(failed)d
si: අසාර්ථකයි: %(අසාර්ථක)d

en: Fix Cache
si: හැඹිලිය නිවැරදි කරන්න

en: Fixing cache format...
si: හැඹිලි ආකෘතිය නිවැරදි කරමින්...

en: Force proxy refresh?
si: ප්‍රොක්සි නැවුම් කිරීමට බල කරන්නද?

en: Found: {} channels
si: හමු විය: {} නාලිකා

en: Generate .m3u file for:
si: මේ සඳහා .m3u ගොනුව උත්පාදනය කරන්න:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
si: .m3u ගොනු උත්පාදනය කරන්න (Exec සඳහා හරි)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
si: .m3u ගොනු උත්පාදනය කර උපාංගය %s වෙත සුරකින්න.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
si: .m3u ගොනු උත්පාදනය කර උපාංගය %s වෙත සුරකින්නද?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
si: සියලුම රටවල් %d සඳහා .m3u ගොනු උත්පාදනය කරන්නද?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
si: දැන් සිට ගණන් කරමින් EPG නැවත ගැළපීමට සහ මල් කළඹ නැවුම් කිරීමට කොපමණ වාර ගණනක්.

en: Important Notes:
si: වැදගත් සටහන්:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
si: VPN හෝ මන්දගාමී සම්බන්ධතාවය හේතුවෙන් ප්‍රොක්සියට බොහෝ කාලයක් ගත වුවහොත් වැඩි කරන්න.

en: Keyboard
si: යතුරු පුවරුව

en: Last channel update: %s
si: අවසාන නාලිකා යාවත්කාලීනය: %s

en: License:
si: බලපත්රය:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
si: බලපත්‍රය: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
si: ප්‍රධාන මෙනුවේ සබැඳිය

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
si: දේශීය පමණක් (127.0.0.1) - මෙම උපාංගය පමණි

en: Lower = less interruption but more refreshes
si: පහළ = අඩු බාධාවක් නමුත් වැඩි නැවුම් බවක්

en: M3U file generated successfully!
si: M3U ගොනුව සාර්ථකව ජනනය විය!

en: M3U generation completed!
si: M3U පරම්පරාව අවසන්!

en: M3U generation error: %s
si: M3U උත්පාදන දෝෂය: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
si: ගැලපෙන නාලිකා සඳහා අවම සමානතාව (ඉහළ = දැඩි).

en: Movie Services Reference
si: චිත්‍රපට සේවා යොමුව

en: Network (%s) - other devices on the LAN
si: ජාලය (%s) - LAN මත අනෙකුත් උපාංග

en: No IMDb/TMDB plugin found
si: IMDb/TMDB ප්ලගිනයක් හමු නොවීය

en: No Internet connection detected. Please check your network.
si: අන්තර්ජාල සම්බන්ධතාවයක් අනාවරණය කර ගෙන නොමැත. කරුණාකර ඔබගේ ජාලය පරීක්ෂා කරන්න.

en: No channels found
si: නාලිකා හමු නොවීය

en: No channels found for: %s
si: %s සඳහා නාලිකා කිසිවක් හමු නොවීය

en: No items available
si: අයිතම නොමැත

en: No programme info available
si: වැඩසටහන් තොරතුරු නොමැත

en: No selection
si: තේරීමක් නැත

en: No valid channels for: %s
si: %s සඳහා වලංගු නාලිකා නොමැත

en: Nothing to remove for: {}
si: මේ සඳහා ඉවත් කිරීමට කිසිවක් නැත: {}

en: Now %s
si: දැන් %s

en: Only one specific country
si: එක් නිශ්චිත රටක් පමණි

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
si: කාලානුරූපව EPG නැවත ගලපන්න සහ පසුබිමේ ඔබේ ප්‍රියතම රටවල් සඳහා මල් කළඹ නැවුම් කරන්න.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
si: ප්රධාන ලැයිස්තුවේ Vavoo bouquets පිහිටීම

en: Proxy Disabled
si: ප්‍රොක්සි අක්‍රියයි

en: Proxy Enabled
si: ප්‍රොක්සි සබල කර ඇත

en: Proxy disabled
si: ප්‍රොක්සි අක්‍රිය කර ඇත

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
si: ප්‍රොක්සි අක්‍රියයි. කරුණාකර පළමුව ප්‍රොක්සි ඔන් කරන්න. -- මෙනු වින්‍යාසය --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
si: ප්‍රොක්සි අක්‍රියයි. කරුණාකර එය වින්‍යාසය තුළ සක්‍රීය කරන්න.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
si: Proxy ක්‍රියාත්මක නොවේ. කරුණාකර පළමුව ප්‍රොක්සි ආරම්භ කරන්න.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
si: ප්‍රොක්සි සක්‍රිය නැත. M3U ගොනුව උත්පාදනය කළ නොහැක.

en: Proxy online - {} channels  ✓
si: ප්‍රොක්සි ඔන්ලයින් - {} නාලිකා ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
si: ප්‍රොක්සි ආරම්භක කල් ඉකුත්වීම (තත්පර)

en: Proxy token refreshed successfully
si: ප්‍රොක්සි ටෝකනය සාර්ථකව නැවුම් කරන ලදී

en: Really close without saving settings?
si: සැකසීම් සුරැකීමෙන් තොරව ඇත්තටම වසන්නද?

en: Recommended: 5-8 minutes
si: නිර්දේශිත: විනාඩි 5-8

en: Refresh stream (minutes):
si: නැවුම් ප්‍රවාහය (මිනිත්තු):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
si: සෑම X මිනිත්තුවකට වරක් ප්‍රවාහය නැවුම් කරන්න (1-15)

en: Reload Bouqet
si: මල් කළඹ නැවත පූරණය කරන්න

en: Reload bouquets and service list?
si: මල් කළඹ සහ සේවා ලැයිස්තුව නැවත පූරණය කරන්නද?

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
si: සියලුම Vavoo මල් කළඹ ඉවත් කරන්නද?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
si: මෙම රට/ප්‍රවර්ගය සඳහා අපනයනය කළ මල් කළඹ ඉවත් කරන්නද?

en: Removed exported bouquet: {}
si: අපනයනය කළ මල් කළඹ ඉවත් කරන ලදී: {}

en: Restarting...
si: නැවත ආරම්භ කරමින්...

en: Returning to channel list.
si: නාලිකා ලැයිස්තුවට නැවත පැමිණේ.

en: SELECT YOUR CHOICE
si: ඔබේ තේරීම තෝරන්න

en: Save
si: සුරකින්න

en: Saved in: %(path)s
si: සුරකින ලද්දේ: %(මාර්ග)s

en: Saved in: %s
si: සුරකින ලද්දේ: %s

en: Schedule type:
si: කාලසටහන් වර්ගය:

en: Search
si: සොයන්න

en: Search Channels:
si: සෙවීම් නාලිකා:

en: Search...
si: සොයන්න...

en: Search:
si: සොයන්න:

en: Select Background
si: පසුබිම තෝරන්න

en: Select M3U export mode:
si: M3U අපනයන මාදිලිය තෝරන්න:

en: Select country to export M3U:
si: M3U අපනයනය කිරීමට රට තෝරන්න:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
si: M3U සබැඳි භාවිතා කිරීමට IP ලිපිනය තෝරන්න:

en: Send Anonymous Statistics
si: නිර්නාමික සංඛ්‍යාලේඛන යවන්න

en: Server for Player Used
si: භාවිතා කරන ක්‍රීඩකයා සඳහා සේවාදායකය

en: Server for player.
si: ක්රීඩකයා සඳහා සේවාදායකය.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
si: vavoo.log හි වාචික DEBUG මට්ටමේ පණිවිඩ පෙන්වන්න (UI ජීවන චක්‍රය, ඉල්ලීමකට විස්තර). වහාම ක්රියාත්මක වේ - දෝශ නිරාකරණය නොකරන්නේ නම් අත්හැර දමන්න.

en: Showing all channels: {}
si: සියලුම නාලිකා පෙන්වමින්: {}

en: Space
si: අවකාශය

en: Start EPG update now?
si: EPG යාවත්කාලීන කිරීම දැන් ආරම්භ කරන්නද?

en: Stream ended. Too many connection issues.
si: ප්‍රවාහය අවසන් විය. සම්බන්ධතා ගැටළු වැඩියි.

en: Technical Features:
si: තාක්ෂණික ලක්ෂණ:

en: This will refresh the authentication token.
si: මෙය සත්‍යාපන ටෝකනය නැවුම් කරයි.

en: This will remove:
si: මෙය ඉවත් කරනු ඇත:

en: This will:
si: මෙය සිදු වනු ඇත:

en: Top
si: ඉහළ

en: Total channels: %(total_channels)d
si: මුළු නාලිකා: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
si: විශාල අකුරු

en: Updating Vavoo Stream Live...
si: Vavoo Stream සජීවීව යාවත්කාලීන කරමින්...

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
si: Vavoo EPG මූලාශ්‍රය EPGImport හි සබල කර නැත. කරුණාකර එය EPGImport සැකසුම් තුළ සබල කරන්න.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
si: Vavoo EPG මූලාශ්‍රය හමු නොවීය. කරුණාකර පළමුව අවම වශයෙන් එක් මල් කළඹක් අපනයනය කරන්න.

en: Vavoo Stream Live - Information
si: Vavoo Stream Live - තොරතුරු

en: Vavoo bouquets removed successfully!
si: Vavoo මල් කළඹ සාර්ථකව ඉවත් කර ඇත!

en: Vavoo is already running.
si: Vavoo දැනටමත් ක්රියාත්මක වේ.

en: Version:
si: අනුවාදය:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
si: EPG සහාය ඇතිව Vavoo Proxy වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
si: ඔබට එය මෙනුවෙන් හෝ TEXT බොත්තම එබීමෙන් ආරම්භ කළ හැක.

en: fixed time
si: ස්ථාවර කාලය

en: interval
si: පරතරය

en: lowercase
si: කුඩා අකුරු

en: ✓ Proxy ({0}s)
si: ✓ ප්‍රොක්සි ({0})

en: ✓ Proxy OK
si: ✓ ප්‍රොක්සි හරි

en: ✓ Restarted
si: ✓ නැවත ආරම්භ කරන ලදී

en: ✗ Error
si: ✗ දෝෂයකි

en: ✗ Proxy Error
si: ✗ ප්‍රොක්සි දෝෂය

en: ✗ Proxy Expired
si: ✗ Proxy කල් ඉකුත් විය

en: ✗ Restart Failed
si: ✗ නැවත ආරම්භ කිරීම අසාර්ථක විය
