enigma 2 - en to sl translation catalogue (198 entries)

en: (%d channels)?
sl: (%d kanalov)?

en: (%s files deleted)
sl: (%s datotek izbrisanih)

en: (you have v{})
sl: (imate v{})

en: - Add missing fields to all entries
sl: - Vsem vnosom dodajte manjkajoča polja

en: - Auto token refresh every 9 minutes
sl: - Samodejno osveževanje žetonov vsakih 9 minut

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
sl: - Samodejno ustvarjanje EPG z referenco storitve

en: - Automatic bouquet generation
sl: - Samodejno ustvarjanje šopkov

en: - Category bouquets
sl: - Kategorija šopki

en: - Clean up the cache file
sl: - Počistite datoteko predpomnilnika

en: - Commercial use is strictly prohibited
sl: - Komercialna uporaba je strogo prepovedana

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
sl: - Skupnost: Linuxsat-support.com, forum Corvoboys.org

en: - Container bouquets
sl: - Posoda za šopke

en: - Country bouquets
sl: - Podeželski šopki

en: - Free content only
sl: - Samo brezplačne vsebine

en: - Graphics: @oktus
sl: - Grafika: @oktus

en: - Integrated proxy system
sl: - Integriran proxy sistem

en: - No direct server hosting
sl: - Brez neposrednega gostovanja strežnika

en: - Redistribution must maintain attribution
sl: - Prerazporeditev mora ohranjati pripisovanje

en: - Remove duplicate entries
sl: - Odstranite podvojene vnose

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
sl: - Reference storitev: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
sl: - Tokovi iz javnih virov

en: - TS/M3U8 formats
sl: - Formati TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
sl: - Tehnična podpora: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
sl: - {} odstranjenih podvojenih vnosov

en: - {} entries updated
sl: - {} vnosov posodobljenih

en: ? Proxy Unknown
sl: ? Proxy neznan

en: All countries (%d)
sl: Vse države (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
sl: Izvoz v drugo državo že poteka. Počakajte prosim.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
sl: Izvoz je v teku. Počakajte, preden popravite predpomnilnik.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
sl: Samo anonimni zagon/ping s srčnim utripom (id seje, različica, časovni žig - brez osebnih podatkov). Onemogočite, da se odjavite.

en: At an interval hours or fixed time
sl: V intervalih ur ali določenem času

en: Author:
sl: Avtor:

en: Auto-update EPG
sl: Samodejno posodabljanje EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
sl: Samodejno omogočite vir(e) Vavoo EPG v EPGImport po vsakem izvozu, tako da vam jih tam ni treba omogočiti sami.

en: Back
sl: Nazaj

en: Backspace
sl: vračalka

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Bouquet Position in List
sl: Položaj šopka na seznamu

en: Bouquet creation error: {}
sl: Napaka pri ustvarjanju šopka: {}

en: Bouquet ready with {} channels
sl: Šopek je pripravljen s {} kanali

en: Bouquets reload scheduled.
sl: Načrtovano ponovno nalaganje šopkov.

en: Bouquets reorganized successfully!
sl: Šopki uspešno reorganizirani!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
sl: CH±=Spremeni | OK=Preklop | INFO=IMDb | STOP=Izhod

en: Cache format fix completed:
sl: Popravek oblike predpomnilnika končan:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
sl: Predpomnilnik je že v pravilni obliki. Spremembe niso potrebne.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel execution?
sl: Preklic izvršitve?

en: Case: {}
sl: Zadeva: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
sl: Dnevnik sprememb: ({}/{}, uporabite gor/dol)

en: Channels
sl: Kanali

en: Channels: %d
sl: Kanali: %d

en: Checking proxy...
sl: Preverjanje proxyja ...

en: Clear All
sl: Počisti vse

en: Configuration saved successfully!
sl: Konfiguracija uspešno shranjena!

en: Configure Main Background Image.
sl: Konfigurirajte glavno sliko ozadja.

en: Configure at a fixed time
sl: Konfigurirajte ob določenem času

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
sl: Referenca za konfiguracijo storitve Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
sl: Konzola

en: Continuing, proxy still syncing...
sl: Nadaljevanje, proxy se še vedno sinhronizira ...

en: Could not save the installer script.
sl: Namestitvenega skripta ni bilo mogoče shraniti.

en: Countries
sl: Države

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
sl: Države: %(ustvarjeno)d/%(skupaj)d

en: Country: %s
sl: Država: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
sl: Ustvarite vir EPG za EPGImport s programskimi podatki Vavoo

en: Credits:
sl: Zasluge:

en: Debug logging
sl: Beleženje odpravljanja napak

en: Default View
sl: Privzeti pogled

en: Default view when opening the plugin
sl: Privzeti pogled ob odpiranju vtičnika

en: Do you want to export this bouquet?
sl: Ali želite izvoziti ta šopek?

en: Do you want to fix the cache format?
sl: Ali želite popraviti obliko predpomnilnika?

en: EPG Similarity Threshold (%)
sl: Prag podobnosti EPG (%)

en: EPG import started
sl: Uvoz EPG se je začel

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
sl: EPG je onemogočen. Najprej ga omogočite v nastavitvah Vavoo.

en: EPG processing completed (no matches)
sl: Obdelava EPG končana (ni zadetkov)

en: EPG processing completed for {} channels
sl: Obdelava EPG končana za {} kanalov

en: EPGImport plugin not found: {}
sl: Vtičnika EPGImport ni bilo mogoče najti: {}

en: Enable Vavoo EPG
sl: Omogoči Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
sl: Omogoči ali onemogoči proxy.

en: Enter text to search...
sl: Vnesite besedilo za iskanje ...

en: Error
sl: Napaka

en: Error fixing cache: {}
sl: Napaka pri odpravljanju predpomnilnika: {}

en: Error parsing data
sl: Napaka pri razčlenjevanju podatkov

en: Error starting EPG update: {}
sl: Napaka pri zagonu posodobitve EPG: {}

en: Error starting channel
sl: Napaka pri zagonu kanala

en: Error: %s
sl: Napaka: %s

en: Exit
sl: Izhod

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
sl: Zaprite in znova odprite vtičnik, da vidite novo ozadje.

en: Export
sl: Izvozi

en: Export failed: {}
sl: Izvoz ni uspel: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
sl: Izvoz se je začel. Šopek bo na voljo v kratkem.

en: Failed to refresh proxy token
sl: Osvežitev proxy žetona ni uspela

en: Failed to refresh proxy:
sl: Proxyja ni bilo mogoče osvežiti:

en: Failed: %(failed)d
sl: Neuspešno: %(neuspešno)d

en: Fix Cache
sl: Popravi predpomnilnik

en: Fixing cache format...
sl: Popravljanje oblike predpomnilnika ...

en: Force proxy refresh?
sl: Želite prisilno osvežiti proxy?

en: Found: {} channels
sl: Najdeno: {} kanalov

en: Generate .m3u file for:
sl: Ustvari datoteko .m3u za:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
sl: Ustvari datoteke .m3u (V redu za Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
sl: Ustvarite datoteke .m3u in jih shranite v napravo %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
sl: Ustvarite datoteke .m3u in jih shranite v napravo %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
sl: Ustvariti datoteke .m3u za VSEh %d držav?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
sl: Kako pogosto ponovno ujemati EPG in osvežiti šopke, šteto od zdaj.

en: Important Notes:
sl: Pomembne opombe:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
sl: Povečajte, če proxy traja dolgo zaradi VPN ali počasne povezave.

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Last channel update: %s
sl: Zadnja posodobitev kanala: %s

en: License:
sl: Licenca:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
sl: Licenca: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
sl: Povezava v glavnem meniju

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
sl: Samo lokalno (127.0.0.1) - samo ta naprava

en: Lower = less interruption but more refreshes
sl: Nižje = manj prekinitev, vendar več osvežitev

en: M3U file generated successfully!
sl: Datoteka M3U je bila uspešno ustvarjena!

en: M3U generation completed!
sl: Generacija M3U končana!

en: M3U generation error: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
sl: Najmanjša podobnost za ujemajoče se kanale (višja = strožja).

en: Movie Services Reference
sl: Referenca filmskih storitev

en: Network (%s) - other devices on the LAN
sl: Omrežje (%s) - druge naprave v LAN

en: No IMDb/TMDB plugin found
sl: Vtičnik IMDb/TMDB ni bil najden

en: No Internet connection detected. Please check your network.
sl: Ni internetne povezave. Preverite svoje omrežje.

en: No channels found
sl: Ni kanalov

en: No channels found for: %s
sl: Ni kanalov za: %s

en: No items available
sl: Ni artiklov na voljo

en: No programme info available
sl: Informacije o programu niso na voljo

en: No selection
sl: Brez izbire

en: No valid channels for: %s
sl: Ni veljavnih kanalov za: %s

en: Nothing to remove for: {}
sl: Nič za odstranitev za: {}

en: Now %s
sl: Zdaj %s

en: Only one specific country
sl: Samo ena določena država

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
sl: V ozadju občasno znova ujemite EPG in osvežite šopke za svoje priljubljene države.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
sl: Položaj šopkov Vavoo na glavnem seznamu

en: Proxy Disabled
sl: Proxy onemogočen

en: Proxy Enabled
sl: Proxy omogočen

en: Proxy disabled
sl: Proxy onemogočen

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
sl: Proxy je onemogočen. Najprej nastavite proxy. -- Konfiguracija menija --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
sl: Proxy je onemogočen. Omogočite ga v konfiguraciji.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
sl: Proxy se ne izvaja. Najprej zaženite proxy.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
sl: Proxy ni aktiven. Ni mogoče ustvariti datoteke M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
sl: Proxy na spletu - {} kanalov ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
sl: Časovna omejitev zagona strežnika proxy (sekunde)

en: Proxy token refreshed successfully
sl: Proxy žeton je bil uspešno osvežen

en: Really close without saving settings?
sl: Ali res zaprete brez shranjevanja nastavitev?

en: Recommended: 5-8 minutes
sl: Priporočeno: 5-8 minut

en: Refresh stream (minutes):
sl: Osveži tok (minute):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
sl: Osveži tok vsakih X minut (1–15)

en: Reload Bouqet
sl: Ponovno naloži šopek

en: Reload bouquets and service list?
sl: Ponovno naložiti šopke in seznam storitev?

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
sl: Odstraniti VSE šopke Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
sl: Ali želite odstraniti izvoženi šopek za to državo/kategorijo?

en: Removed exported bouquet: {}
sl: Odstranjen izvoženi šopek: {}

en: Restarting...
sl: Ponovni zagon ...

en: Returning to channel list.
sl: Nazaj na seznam kanalov.

en: SELECT YOUR CHOICE
sl: IZBERITE SVOJO IZBIRO

en: Save
sl: Shrani

en: Saved in: %(path)s
sl: Shranjeno v: %(path)s

en: Saved in: %s
sl: Shranjeno v: %s

en: Schedule type:
sl: Vrsta urnika:

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Channels:
sl: Iskanje kanalov:

en: Search...
sl: Iskanje ...

en: Search:
sl: Iskanje:

en: Select Background
sl: Izberite Ozadje

en: Select M3U export mode:
sl: Izberite način izvoza M3U:

en: Select country to export M3U:
sl: Izberite državo za izvoz M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
sl: Izberite naslov IP za uporabo v povezavah M3U:

en: Send Anonymous Statistics
sl: Pošlji anonimno statistiko

en: Server for Player Used
sl: Uporabljen strežnik za igralca

en: Server for player.
sl: Server za igralca.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
sl: Prikaži podrobna sporočila na ravni DEBUG v vavoo.log (življenjski cikel uporabniškega vmesnika, podrobnosti za vsako zahtevo). Začne veljati takoj - izključite, razen če odpravite težave.

en: Showing all channels: {}
sl: Prikaz vseh kanalov: {}

en: Space
sl: Vesolje

en: Start EPG update now?
sl: Začeti posodobitev EPG zdaj?

en: Stream ended. Too many connection issues.
sl: Tok se je končal. Preveč težav s povezavo.

en: Technical Features:
sl: Tehnične lastnosti:

en: This will refresh the authentication token.
sl: To bo osvežilo žeton za preverjanje pristnosti.

en: This will remove:
sl: S tem boste odstranili:

en: This will:
sl: To bo:

en: Top
sl: Vrh

en: Total channels: %(total_channels)d
sl: Skupno število kanalov: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
sl: VELIKE ČRKE

en: Updating Vavoo Stream Live...
sl: Posodabljanje Vavoo Stream Live ...

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
sl: Vir Vavoo EPG ni omogočen v EPGImport. Omogočite ga v nastavitvah EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
sl: Vir Vavoo EPG ni bil najden. Najprej izvozite vsaj en šopek.

en: Vavoo Stream Live - Information
sl: Vavoo Stream Live - Informacije

en: Vavoo bouquets removed successfully!
sl: Vavoo šopki uspešno odstranjeni!

en: Vavoo is already running.
sl: Vavoo že deluje.

en: Version:
sl: Različica:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
sl: Dobrodošli v Vavoo Proxy s podporo za EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
sl: Zaženete ga lahko iz menija ali s pritiskom na gumb TEXT.

en: fixed time
sl: določen čas

en: lowercase
sl: male črke

en: ✓ Restarted
sl: ✓ Znova zagnano

en: ✗ Error
sl: ✗ Napaka

en: ✗ Proxy Error
sl: ✗ Napaka posrednika

en: ✗ Proxy Expired
sl: ✗ Proxy je potekel

en: ✗ Proxy Offline
sl: ✗ Proxy brez povezave

en: ✗ Restart Failed
sl: ✗ Ponovni zagon ni uspel
