enigma 2 - en to sr translation catalogue (204 entries)

en: (%d channels)?
sr: (%д канала)?

en: (%s files deleted)
sr: (%с датотека је избрисано)

en: (you have v{})
sr: (имате в{})

en: - Add missing fields to all entries
sr: - Додајте поља која недостају свим уносима

en: - Auto token refresh every 9 minutes
sr: - Аутоматско освежавање токена сваких 9 минута

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
sr: - Аутоматско генерисање Епг-а са референцом услуге

en: - Automatic bouquet generation
sr: - Аутоматско генерисање букета

en: - Category bouquets
sr: - Категорија букети

en: - Clean up the cache file
sr: - Очистите кеш датотеку

en: - Commercial use is strictly prohibited
sr: - Комерцијална употреба је строго забрањена

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
sr: - Заједница: Линуксат-суппорт.цом, Цорвобоис.орг Форум

en: - Container bouquets
sr: - Контејнерски букети

en: - Country bouquets
sr: - Сеоски букети

en: - Free content only
sr: - Само бесплатан садржај

en: - Graphics: @oktus
sr: - Графика: @октус

en: - HTTP Live Streaming
sr: - ХТТП Ливе Стреаминг

en: - Integrated proxy system
sr: - Интегрисани прокси систем

en: - No direct server hosting
sr: - Нема директног хостовања сервера

en: - Redistribution must maintain attribution
sr: - Редистрибуција мора задржати атрибуцију

en: - Remove duplicate entries
sr: - Уклоните дупле уносе

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
sr: - Референце услуга: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
sr: - Стримови из јавних извора

en: - TS/M3U8 formats
sr: - ТС/М3У8 формати

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
sr: - Техничка подршка: Ку4к3, @КиддаЦ, @гиорбак

en: - {} duplicate entries removed
sr: - Уклоњено је {} дуплих уноса

en: - {} entries updated
sr: - {} уноса је ажурирано

en: ? Proxy Unknown
sr: ? Прокси непознат

en: All countries (%d)
sr: Све земље (%д)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
sr: Већ је у току извоз за другу земљу. Молимо сачекајте.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
sr: Извоз је у току. Сачекајте пре поправљања кеша.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
sr: Само анонимни пинг покретања/откуцаја срца (ИД сесије, верзија, временска ознака - без личних података). Онемогућите да бисте искључили.

en: At an interval hours or fixed time
sr: У интервалу од сати или у одређено време

en: Author:
sr: Аутор:

en: Auto-update EPG
sr: Аутоматско ажурирање ЕПГ-а

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
sr: Аутоматски омогућите Вавоо ЕПГ извор(е) у ЕПГИмпорт-у након сваког извоза, тако да не морате сами да их тамо омогућавате.

en: Back
sr: Назад

en: Backspace
sr: Бацкспаце

en: Bottom
sr: Дно

en: Bouquet Position in List
sr: Положај букета на листи

en: Bouquet creation error: {}
sr: Грешка у креирању букета: {}

en: Bouquet ready with {} channels
sr: Букет спреман са {} канала

en: Bouquets reload scheduled.
sr: Заказано је поновно пуњење букета.

en: Bouquets reorganized successfully!
sr: Букети су успешно реорганизовани!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
sr: ЦХ±=Промена | ОК=Укључи | ИНФО=ИМДб | СТОП=Излаз

en: Cache format fix completed:
sr: Исправка формата кеша је завршена:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
sr: Кеш је већ у исправном формату. Нису потребне промене.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Cancel execution?
sr: Отказати извршење?

en: Case: {}
sr: Случај: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
sr: Дневник промена: ({}/{}, користите горе/доле)

en: Channels
sr: Канали

en: Channels: %d
sr: Канали: %д

en: Checking proxy...
sr: Провера проксија...

en: Clear All
sr: Обриши све

en: Configuration saved successfully!
sr: Конфигурација је успешно сачувана!

en: Configure Main Background Image.
sr: Конфигуришите главну позадинску слику.

en: Configure at a fixed time
sr: Конфигуришите у одређено време

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
sr: Конфигуришите услугу Референце Иптв-Гстреамер-Ектеплаиер3

en: Console
sr: Конзола

en: Continuing, proxy still syncing...
sr: Наставља се, прокси се и даље синхронизује...

en: Could not save the installer script.
sr: Није могуће сачувати скрипту за инсталацију.

en: Countries
sr: Земље

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
sr: Земље: %(генерисано)д/%(укупно)д

en: Country: %s
sr: Држава: %с

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
sr: Креирајте ЕПГ извор за ЕПГИмпорт са подацима Вавоо програма

en: Credits:
sr: Заслуге:

en: Debug logging
sr: Евидентирање отклањања грешака

en: Default View
sr: Подразумевани приказ

en: Default view when opening the plugin
sr: Подразумевани приказ приликом отварања додатка

en: Do you want to export this bouquet?
sr: Да ли желите да извезете овај букет?

en: Do you want to fix the cache format?
sr: Да ли желите да поправите формат кеша?

en: EPG Similarity Threshold (%)
sr: Праг сличности ЕПГ-а (%)

en: EPG import started
sr: Почео је увоз ЕПГ-а

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
sr: ЕПГ је онемогућен. Прво га омогућите у Вавоо подешавањима.

en: EPG processing completed (no matches)
sr: ЕПГ обрада је завршена (нема подударања)

en: EPG processing completed for {} channels
sr: ЕПГ обрада је завршена за {} канала

en: EPGImport plugin not found: {}
sr: Додатак ЕПГИмпорт није пронађен: {}

en: Enable Vavoo EPG
sr: Омогућите Вавоо ЕПГ

en: Enable or disable proxy.
sr: Омогућите или онемогућите прокси.

en: Enter text to search...
sr: Унесите текст за претрагу...

en: Error
sr: Грешка

en: Error fixing cache: {}
sr: Грешка при поправљању кеша: {}

en: Error parsing data
sr: Грешка при рашчлањивању података

en: Error starting EPG update: {}
sr: Грешка при покретању ажурирања ЕПГ-а: {}

en: Error starting channel
sr: Грешка при покретању канала

en: Error: %s
sr: Грешка: %с

en: Exit
sr: Изађи

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
sr: Изађите и поново отворите додатак да бисте видели нову позадину.

en: Export
sr: Извоз

en: Export failed: {}
sr: Извоз није успео: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
sr: Извоз је почео. Букет ће ускоро бити доступан.

en: Failed to refresh proxy token
sr: Освежавање прокси токена није успело

en: Failed to refresh proxy:
sr: Освежавање проксија није успело:

en: Failed: %(failed)d
sr: Неуспешно: %(неуспешно)д

en: Fix Cache
sr: Поправи кеш

en: Fixing cache format...
sr: Исправљање формата кеша...

en: Force proxy refresh?
sr: Присилити освежавање проксија?

en: Found: {} channels
sr: Пронађено: {} канала

en: Generate .m3u file for:
sr: Генеришите .м3у датотеку за:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
sr: Генеришите .м3у датотеке (Ок за Екец)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
sr: Генеришите .м3у датотеке и сачувајте их на уређају %с.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
sr: Генерисати .м3у датотеке и сачувати их на уређају %с?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
sr: Генерисати .м3у датотеке за СВЕ %д земље?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
sr: Колико често треба поново упарити ЕПГ и освежити букете, рачунајући од сада.

en: Important Notes:
sr: Важне напомене:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
sr: Повећајте ако прокси траје дуго због ВПН-а или споре везе.

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Last channel update: %s
sr: Последње ажурирање канала: %с

en: License:
sr: Лиценца:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
sr: Лиценца: ЦЦ БИ-НЦ-СА 4.0

en: Link in Main Menu
sr: Веза у главном менију

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
sr: Само локално (127.0.0.1) - само овај уређај

en: Lower = less interruption but more refreshes
sr: Ниже = мање прекида, али више освежавања

en: M3U file generated successfully!
sr: М3У датотека је успешно генерисана!

en: M3U generation completed!
sr: М3У генерација завршена!

en: M3U generation error: %s
sr: Грешка генерисања М3У: %с

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
sr: Минимална сличност за канале који се подударају (већи = строжи).

en: Movie Services Reference
sr: Референца за филмске услуге

en: Network (%s) - other devices on the LAN
sr: Мрежа (%с) - други уређаји на ЛАН-у

en: No IMDb/TMDB plugin found
sr: Није пронађен ниједан додатак за ИМДб/ТМДБ

en: No Internet connection detected. Please check your network.
sr: Није откривена интернет веза. Проверите своју мрежу.

en: No channels found
sr: Није пронађен ниједан канал

en: No channels found for: %s
sr: Није пронађен ниједан канал за: %с

en: No items available
sr: Нема доступних ставки

en: No programme info available
sr: Нема доступних информација о програму

en: No selection
sr: Нема избора

en: No valid channels for: %s
sr: Нема важећих канала за: %с

en: Nothing to remove for: {}
sr: Ништа за уклањање за: {}

en: Now %s
sr: Сада %с

en: Only one specific country
sr: Само једна одређена држава

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
sr: Повремено упарујте ЕПГ и освежите букете за своје омиљене земље у позадини.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
sr: Положај Вавоо букета на главној листи

en: Proxy Disabled
sr: Прокси је онемогућен

en: Proxy Enabled
sr: Прокси је омогућен

en: Proxy disabled
sr: Прокси је онемогућен

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
sr: Прокси је онемогућен. Прво укључите прокси. -- Конфигурација менија --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
sr: Прокси је онемогућен. Омогућите га у конфигурацији.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
sr: Прокси није покренут. Прво покрените прокси.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
sr: Прокси није активан. Није могуће генерисати М3У датотеку.

en: Proxy online - {} channels  ✓
sr: Прокси онлајн - {} канала ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
sr: Временско ограничење за покретање проксија (секунде)

en: Proxy token refreshed successfully
sr: Прокси токен је успешно освежен

en: Really close without saving settings?
sr: Стварно затворите без чувања подешавања?

en: Recommended: 5-8 minutes
sr: Препоручено: 5-8 минута

en: Refresh stream (minutes):
sr: Освежи ток (минута):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
sr: Освежите стрим сваких Кс минута (1-15)

en: Reload Bouqet
sr: Релоад Боукет

en: Reload bouquets and service list?
sr: Да поново учитате букете и листу услуга?

en: Remove
sr: Уклони

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
sr: Уклонити СВЕ Вавоо букете?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
sr: Желите ли да уклоните извезени букет за ову земљу/категорију?

en: Removed exported bouquet: {}
sr: Уклоњен извезени букет: {}

en: Restarting...
sr: Поновно покретање...

en: Returning to channel list.
sr: Повратак на листу канала.

en: SELECT YOUR CHOICE
sr: ИЗАБЕРИТЕ СВОЈ ИЗБОР

en: Save
sr: Сачувај

en: Saved in: %(path)s
sr: Сачувано у: %(патх)с

en: Saved in: %s
sr: Сачувано у: %с

en: Schedule type:
sr: Тип распореда:

en: Search
sr: Тражи

en: Search Channels:
sr: Претражи канале:

en: Search...
sr: Тражи...

en: Search:
sr: Претрага:

en: Select Background
sr: Изаберите Позадина

en: Select M3U export mode:
sr: Изаберите режим извоза М3У:

en: Select country to export M3U:
sr: Изаберите земљу за извоз М3У:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
sr: Изаберите ИП адресу коју ћете користити у М3У везама:

en: Send Anonymous Statistics
sr: Пошаљи анонимну статистику

en: Server for Player Used
sr: Користи се сервер за играча

en: Server for player.
sr: Сервер за играча.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
sr: Прикажи опширне поруке на нивоу ДЕБУГ у вавоо.лог (животни циклус корисничког интерфејса, детаљи по захтеву). Одмах ступа на снагу - прекините осим ако не решите проблем.

en: Showing all channels: {}
sr: Приказују се сви канали: {}

en: Space
sr: Спаце

en: Start EPG update now?
sr: Покренути ажурирање ЕПГ-а сада?

en: Stream ended. Too many connection issues.
sr: Стрим је завршен. Превише проблема са везом.

en: Technical Features:
sr: Техничке карактеристике:

en: This will refresh the authentication token.
sr: Ово ће освежити токен за аутентификацију.

en: This will remove:
sr: Ово ће уклонити:

en: This will:
sr: Ово ће:

en: Top
sr: Врх

en: Total channels: %(total_channels)d
sr: Укупно канала: %(тотал_цханнелс)д

en: UPPERCASE
sr: ВЕЛИКА СЛОВА

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
sr: Вавоо ЕПГ извор није омогућен у ЕПГИмпорт-у. Омогућите га у подешавањима ЕПГИмпорт-а.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
sr: Вавоо ЕПГ извор није пронађен. Прво извезите бар један букет.

en: Vavoo Stream Live
sr: Вавоо Стреам Ливе

en: Vavoo Stream Live - Information
sr: Вавоо Стреам Ливе - Информације

en: Vavoo Stream Live Plugin
sr: Вавоо Стреам Ливе Плугин

en: Vavoo bouquets removed successfully!
sr: Вавоо букети су успешно уклоњени!

en: Vavoo is already running.
sr: Вавоо већ ради.

en: Version:
sr: верзија:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
sr: Добродошли у Вавоо Проки са подршком за ЕПГ

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
sr: Можете га покренути из менија или притиском на дугме ТЕКСТ.

en: fixed time
sr: фиксно време

en: interval
sr: интервал

en: lowercase
sr: мала слова

en: v{} -> v{}
sr: в{} -> в{}

en: ✓ Proxy ({0}s)
sr: ✓ Прокси ({0} с)

en: ✓ Proxy OK
sr: ✓ Прокси је у реду

en: ✓ Restarted
sr: ✓ Поново покренут

en: ✗ Error
sr: ✗ Грешка

en: ✗ Proxy Error
sr: ✗ Грешка проксија

en: ✗ Proxy Expired
sr: ✗ Прокси је истекао

en: ✗ Proxy Offline
sr: ✗ Прокси ван мреже

en: ✗ Restart Failed
sr: ✗ Поновно покретање није успело
