enigma 2 - en to tk translation catalogue (204 entries)

en: (%d channels)?
tk: (% d kanallar)?

en: (%s files deleted)
tk: (% s faýllar öçürildi)

en: (you have v{})
tk: (sizde v {} bar)

en: - Add missing fields to all entries
tk: - missinghli ýazgylara ýiten meýdanlary goşuň

en: - Auto token refresh every 9 minutes
tk: - Awto token her 9 minutdan täzelenýär

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
tk: - Hyzmat salgylanmasy bilen awtomatiki Epg öndürmek

en: - Automatic bouquet generation
tk: - Awtomatiki buket öndürmek

en: - Category bouquets
tk: - Kategoriýa buketleri

en: - Clean up the cache file
tk: - Keş faýlyny arassalaň

en: - Commercial use is strictly prohibited
tk: - Söwda taýdan ulanmak düýbünden gadagan

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
tk: - Jemgyýet: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org forumy

en: - Container bouquets
tk: - Konteýner buketleri

en: - Country bouquets
tk: - Döwlet buketleri

en: - Free content only
tk: - Diňe mugt mazmun

en: - Graphics: @oktus
tk: - Grafika: @oktus

en: - HTTP Live Streaming
tk: - HTTP göni ýaýlym

en: - Integrated proxy system
tk: - Integrirlenen proksi ulgamy

en: - No direct server hosting
tk: - Göni serwer hosting ýok

en: - Redistribution must maintain attribution
tk: - Paýlamak paýlanyşygy saklamalydyr

en: - Remove duplicate entries
tk: - Dublikat ýazgylary aýyryň

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
tk: - Hyzmat salgylanmalary: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
tk: - Jemgyýetçilik çeşmelerinden akymlar

en: - TS/M3U8 formats
tk: - TS / M3U8 formatlary

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
tk: - Tehniki goldaw: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
tk: - {} dublikat ýazgylar aýryldy

en: - {} entries updated
tk: - {} ýazgylar täzelendi

en: ? Proxy Unknown
tk: ? Proksi näbelli

en: All countries (%d)
tk: Countrieshli ýurtlar (% d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
tk: Başga bir ýurt üçin eksport eýýäm dowam edýär. Garaşmagyňyzy haýyş edýäris.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
tk: Eksport dowam edýär. Keşi düzetmezden ozal garaşyň.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
tk: Anonim başlangyç / ýürek urgusy (diňe sessiýa ID, wersiýa, wagt belligi - şahsy maglumatlar ýok). Çykmagy öçüriň.

en: At an interval hours or fixed time
tk: Aralyk sagatlarda ýa-da kesgitlenen wagtda

en: Author:
tk: Awtory:

en: Auto-update EPG
tk: EPG-ni awtomatiki täzeläň

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
tk: Her eksportdan soň EPGImport-daky Vavoo EPG çeşmesini awtomatiki usulda işlediň, şonuň üçin olary özüňiz açmaly dälsiňiz.

en: Back
tk: Yzyna

en: Backspace
tk: Yzky giňişlik

en: Bottom
tk: Aşakda

en: Bouquet Position in List
tk: Buket sanawy

en: Bouquet creation error: {}
tk: Buket döretmek ýalňyşlygy: {}

en: Bouquet ready with {} channels
tk: Buket {} kanallary bilen taýýar

en: Bouquets reload scheduled.
tk: Buketler täzeden meýilleşdirilýär.

en: Bouquets reorganized successfully!
tk: Buketler üstünlikli üýtgedildi!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
tk: CH ± = üýtgetmek | Bolýar = Toggle | INFO = IMDb | STOP = Çyk

en: Cache format fix completed:
tk: Keş formatyny düzetmek tamamlandy:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
tk: Keş eýýäm dogry formatda. Hiç hili üýtgeşme gerek däl.

en: Cancel
tk: Elatyr

en: Cancel execution?
tk: Executionerine ýetirmekligi ýatyrmalymy?

en: Case: {}
tk: Mesele: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
tk: Çangelog: ({} / {}, ýokary / aşak ulanyň)

en: Channels
tk: Kanallar

en: Channels: %d
tk: Kanallar:% d

en: Checking proxy...
tk: Proksi barlamak ...

en: Clear All
tk: Hemmesini arassala

en: Configuration saved successfully!
tk: Sazlama üstünlikli saklandy!

en: Configure Main Background Image.
tk: Esasy fon suratyny sazlaň.

en: Configure at a fixed time
tk: Belli bir wagtda sazlaň

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
tk: Hyzmat sazlamasy Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
tk: Konsol

en: Continuing, proxy still syncing...
tk: Dowam edýär, proksi henizem sinhronlaýar ...

en: Could not save the installer script.
tk: Gurnaýjy skriptini saklap bolmady

en: Countries
tk: Countriesurtlar

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
tk: Countriesurtlar:% (döredilen) d /% (jemi) d

en: Country: %s
tk: : Urt:% s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
tk: Vavoo programma maglumatlary bilen EPGImport üçin EPG çeşmesini dörediň

en: Credits:
tk: Karzlar:

en: Debug logging
tk: Hasaba alyş ýazgysy

en: Default View
tk: Bellenen görnüş

en: Default view when opening the plugin
tk: Plagin açylanda deslapky görnüş

en: Do you want to export this bouquet?
tk: Bu bukjany eksport etmek isleýärsiňizmi?

en: Do you want to fix the cache format?
tk: Keş formatyny düzetmek isleýärsiňizmi?

en: EPG Similarity Threshold (%)
tk: EPG meňzeşlik çäkleri (%)

en: EPG import started
tk: EPG importy başlandy

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
tk: EPG ýapyk. Ilki bilen “Vavoo” sazlamalarynda işlediň.

en: EPG processing completed (no matches)
tk: EPG gaýtadan işlemek tamamlandy (gabat gelenok)

en: EPG processing completed for {} channels
tk: EPG gaýtadan işlemek {} kanallar üçin tamamlandy

en: EPGImport plugin not found: {}
tk: EPGImport plugin tapylmady: {}

en: Enable Vavoo EPG
tk: Vavoo EPG-i işlediň

en: Enable or disable proxy.
tk: Proksi işletmek ýa-da öçürmek.

en: Enter text to search...
tk: Gözlemek üçin tekst giriziň ...

en: Error
tk: Roralňyşlyk

en: Error fixing cache: {}
tk: Keşi düzetmekde säwlik: {}

en: Error parsing data
tk: Maglumatlary derňemekde säwlik

en: Error starting EPG update: {}
tk: EPG täzelenmesini başlamakda säwlik: {}

en: Error starting channel
tk: Kanaly başlamakda säwlik

en: Error: %s
tk: Roralňyşlyk:% s

en: Exit
tk: Çyk

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
tk: Täze fon görmek üçin plaginden çykyň we açyň.

en: Export
tk: Eksport

en: Export failed: {}
tk: Eksport şowsuz: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
tk: Eksport başlandy. Buket gysga wagtda elýeterli bolar.

en: Failed to refresh proxy token
tk: Proksi belligini täzeläp bilmedi

en: Failed to refresh proxy:
tk: Proksi täzeläp bilmedi:

en: Failed: %(failed)d
tk: Şowsuz:% (şowsuz) d

en: Fix Cache
tk: Keşi düzediň

en: Fixing cache format...
tk: Keş formatyny düzetmek ...

en: Force proxy refresh?
tk: Proksi täzelemeli?

en: Found: {} channels
tk: Tapyldy: {} kanallar

en: Generate .m3u file for:
tk: Munuň üçin .m3u faýly dörediň:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
tk: .M3u faýllaryny dörediň (Exec üçin Ok)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
tk: .M3u faýllaryny dörediň we% s enjamyna ýazdyryň.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
tk: .M3u faýllaryny dörediň we% s enjamyna ýazdyryň?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
tk: ALhli% d ýurtlar üçin .m3u faýl dörediň?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
tk: EPG-ni näçe gezek täzeden gabat getirmeli we buketleri täzelemeli.

en: Important Notes:
tk: Möhüm bellikler:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
tk: VPN ýa-da haýal birikme sebäpli proksi uzaga çekýän bolsa köpeliň.

en: Keyboard
tk: Klawiatura

en: Last channel update: %s
tk: Kanalyň soňky täzelenişi:% s

en: License:
tk: Ygtyýarnama:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
tk: Ygtyýarnama: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
tk: Esasy menýuda baglanyşyk

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
tk: Diňe ýerli (127.0.0.1) - diňe bu enjam

en: Lower = less interruption but more refreshes
tk: Aşaky = az arakesme, ýöne has täzelenýär

en: M3U file generated successfully!
tk: M3U faýly üstünlikli döredildi!

en: M3U generation completed!
tk: M3U nesli tamamlandy!

en: M3U generation error: %s
tk: M3U öndürmek ýalňyşlygy:% s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
tk: Gabat gelýän kanallar üçin iň az meňzeşlik (has ýokary = has berk).

en: Movie Services Reference
tk: Kino hyzmatlaryna salgylanma

en: Network (%s) - other devices on the LAN
tk: Tor (% s) - LAN-daky beýleki enjamlar

en: No IMDb/TMDB plugin found
tk: IMDb / TMDB plugin tapylmady

en: No Internet connection detected. Please check your network.
tk: Internet birikmesi tapylmady Toruňyzy barlaň.

en: No channels found
tk: Kanal tapylmady

en: No channels found for: %s
tk: Kanal tapylmady:% s

en: No items available
tk: Hiç zat ýok

en: No programme info available
tk: Programma barada maglumat ýok

en: No selection
tk: Saýlaw ýok

en: No valid channels for: %s
tk: Dogry kanallar ýok:% s

en: Nothing to remove for: {}
tk: Aýyrjak zat ýok: {}

en: Now %s
tk: Indi% s

en: Only one specific country
tk: Diňe belli bir ýurt

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
tk: EPG-ni wagtal-wagtal täzeden gabat getiriň we fonda halaýan ýurtlaryňyz üçin buketleri täzeläň.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
tk: “Vavoo” buketleriniň esasy sanawdaky orny

en: Proxy Disabled
tk: Proksi ýapyk

en: Proxy Enabled
tk: Proksi açyk

en: Proxy disabled
tk: Proksi ýapyk

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
tk: Proksi ýapyk. Ilki bilen proksi düzmegiňizi haýyş edýäris. - Menýu sazlamak -

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
tk: Proksi ýapyk. Sazlamada işlediň.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
tk: Proksi işlemeýär. Ilki bilen proksi başlaň.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
tk: Proksi işjeň däl. M3U faýly döredip bolmaýar.

en: Proxy online - {} channels  ✓
tk: Proksi onlaýn - {} kanallar ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
tk: Proksi başlangyç möhleti (sekuntlar)

en: Proxy token refreshed successfully
tk: Proksi belligi üstünlikli täzelendi

en: Really close without saving settings?
tk: Sazlamalary tygşytlamazdan hakykatdanam ýapykmy?

en: Recommended: 5-8 minutes
tk: Maslahat berilýär: 5-8 minut

en: Refresh stream (minutes):
tk: Akymy täzeläň (minutlar):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
tk: Her X minutda akymy täzeläň (1-15)

en: Reload Bouqet
tk: Buketi täzeden ýükläň

en: Reload bouquets and service list?
tk: Buketleri we hyzmat sanawyny täzeden ýükläňmi?

en: Remove
tk: Aýyr

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
tk: Vhli “Vavoo” buketlerini aýyryň?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
tk: Bu ýurt / kategoriýa üçin eksport edilen bukjany aýyryň?

en: Removed exported bouquet: {}
tk: Eksport edilen buket aýryldy: {}

en: Restarting...
tk: Başlamak ...

en: Returning to channel list.
tk: Kanal sanawyna gaýdyp barmak.

en: SELECT YOUR CHOICE
tk: Saýlawyňyzy saýlaň

en: Save
tk: Saklaň

en: Saved in: %(path)s
tk: Saklanan:% (ýol) s

en: Saved in: %s
tk: Saklanan:% s

en: Schedule type:
tk: Iş meýilnamasynyň görnüşi:

en: Search
tk: Gözlemek

en: Search Channels:
tk: Gözleg kanallary:

en: Search...
tk: Gözleg ...

en: Search:
tk: Gözleg:

en: Select Background
tk: Fon saýlaň

en: Select M3U export mode:
tk: M3U eksport tertibini saýlaň:

en: Select country to export M3U:
tk: M3U eksport etmek üçin ýurt saýlaň:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
tk: M3U baglanyşyklarynda ulanmak üçin IP adresi saýlaň:

en: Send Anonymous Statistics
tk: Anonim statistika iberiň

en: Server for Player Used
tk: Ulanylan pleýer üçin serwer

en: Server for player.
tk: Pleýer üçin serwer.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
tk: Vavoo.log-da DEBUG derejeli habarlary görkeziň (UI ömri, haýyşnama boýunça jikme-jiklik). Derrew güýje girýär - näsazlyklary düzetmeseňiz goýuň.

en: Showing all channels: {}
tk: Channelshli kanallary görkezmek: {}

en: Space
tk: Boş ýer

en: Start EPG update now?
tk: EPG täzelenmesini indi başlaň?

en: Stream ended. Too many connection issues.
tk: Akym gutardy. Baglanyşyk meselesi gaty köp.

en: Technical Features:
tk: Tehniki aýratynlyklary:

en: This will refresh the authentication token.
tk: Bu tassyklamak belligini täzelär.

en: This will remove:
tk: Bu aýyrar:

en: This will:
tk: Bu:

en: Top
tk: Topokarky

en: Total channels: %(total_channels)d
tk: Jemi kanallar:% (jemi_ kanallar) d

en: UPPERCASE
tk: ÜPJÜNÇILIK

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
tk: Vavoo EPG çeşmesi EPGImport-da açyk däl. EPGImport sazlamalarynda işlediň.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
tk: Vavoo EPG çeşmesi tapylmady Ilki bilen azyndan bir buket eksport ediň.

en: Vavoo Stream Live
tk: Wavoo akymy göni ýaýlymda

en: Vavoo Stream Live - Information
tk: Wavoo akymy göni ýaýlym - maglumat

en: Vavoo Stream Live Plugin
tk: “Vavoo Stream” göni plugin

en: Vavoo bouquets removed successfully!
tk: Wawo buketleri üstünlikli aýryldy!

en: Vavoo is already running.
tk: Vavoo eýýäm işleýär.

en: Version:
tk: Wersiýa:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
tk: EPG goldawy bilen Vavoo Proxy-a hoş geldiňiz

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
tk: Menýudan ýa-da TEXT düwmesini basyp başlap bilersiňiz.

en: fixed time
tk: kesgitlenen wagt

en: interval
tk: aralyk

en: lowercase
tk: kiçi harp

en: v{} -> v{}
tk: v {} -> v {}

en: ✓ Proxy ({0}s)
tk: ✓ Proksi ({0} s)

en: ✓ Proxy OK
tk: Xy Proksi bolýar

en: ✓ Restarted
tk: ✓ Başlady

en: ✗ Error
tk: Roralňyşlyk

en: ✗ Proxy Error
tk: Xy Proksi ýalňyşlygy

en: ✗ Proxy Expired
tk: Xy Proksi gutardy

en: ✗ Proxy Offline
tk: ✗ Proksi awtonom

en: ✗ Restart Failed
tk: ✗ Başlamak şowsuz
