enigma 2 - en to ug translation catalogue (199 entries)

en: (%d channels)?
ug: (% d channels)?

en: (%s files deleted)
ug: (% s ھۆججەتلەر ئۆچۈرۈلدى)

en: (you have v{})
ug: (سىزدە v {} بار)

en: - Add missing fields to all entries
ug: - بارلىق تۈرلەرگە يوقاپ كەتكەن بۆلەكلەرنى قوشۇڭ

en: - Auto token refresh every 9 minutes
ug: - ھەر 9 مىنۇتتا ئاپتوماتىك بەلگە يېڭىلاش

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
ug: - مۇلازىمەت پايدىلىنىشى بىلەن ئاپتوماتىك Epg ئەۋلاد

en: - Automatic bouquet generation
ug: - ئاپتوماتىك گۈللۈك ئەۋلاد

en: - Category bouquets
ug: - تۈردىكى گۈللەر

en: - Clean up the cache file
ug: - غەملەك ھۆججىتىنى تازىلاڭ

en: - Commercial use is strictly prohibited
ug: - سودا ئىشلىتىش قەتئىي مەنئى قىلىنىدۇ

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
ug: - مەھەللە: Linuxsat-support.com ، Corvoboys.org مۇنبىرى

en: - Container bouquets
ug: - كونتېينېر گۈللىرى

en: - Country bouquets
ug: - دۆلەت گۈللىرى

en: - Free content only
ug: - ھەقسىز مەزمۇن

en: - Graphics: @oktus
ug: - گرافىك: @oktus

en: - Integrated proxy system
ug: - ۋاكالەتچى سىستېما توپلاشتۇرۇلغان

en: - No direct server hosting
ug: - بىۋاسىتە مۇلازىمېتىر يوق

en: - Redistribution must maintain attribution
ug: - قايتا تەقسىملەش چوقۇم خاسلىقنى ساقلىشى كېرەك

en: - Remove duplicate entries
ug: - تەكرارلانغان تۈرلەرنى ئۆچۈرۈڭ

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
ug: - مۇلازىمەت پايدىلىنىش ماتېرىيالى: 4097 ، 5001 ، 5002

en: - Streams from public sources
ug: - ئاممىۋى مەنبەلەردىن ئېقىن

en: - TS/M3U8 formats
ug: - TS / M3U8 فورماتى

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
ug: - تېخنىكىلىق قوللاش: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
ug: - {} كۆپەيتىلگەن تۈرلەر چىقىرىۋېتىلدى

en: - {} entries updated
ug: - {} تۈرلەر يېڭىلاندى

en: ? Proxy Unknown
ug: ؟ ۋاكالەتچى نامەلۇم

en: All countries (%d)
ug: بارلىق دۆلەتلەر (% d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
ug: باشقا بىر دۆلەتكە ئېكسپورت قىلىنىۋاتىدۇ. ساقلاپ تۇرۇڭ.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
ug: ئېكىسپورت قىلىنىۋاتىدۇ. غەملەكنى ئوڭشاشتىن بۇرۇن ساقلاڭ.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
ug: نامسىز قوزغىتىش / يۈرەك سوقۇشى پەقەت (ئولتۇرۇش id ، نەشرى ، ۋاقىت تامغىسى - شەخسىي سانلىق مەلۇمات يوق). ئەمەلدىن قالدۇرۇشنى چەكلەڭ.

en: At an interval hours or fixed time
ug: ئارىلىقتا ياكى مۇقىم ۋاقىتتا

en: Author:
ug: ئاپتور:

en: Auto-update EPG
ug: EPG نى ئاپتوماتىك يېڭىلاش

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
ug: ھەر قېتىملىق ئېكسپورتتىن كېيىن EPGImport دىكى Vavoo EPG مەنبە (لەر) نى ئاپتوماتىك قوزغىتىڭ ، شۇڭا ئۇلارنى ئۆزىڭىز قوزغىتىشىڭىزنىڭ ھاجىتى يوق.

en: Back
ug: قايتىش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Bouquet Position in List
ug: تىزىملىكتىكى گۈللۈك ئورنى

en: Bouquet creation error: {}
ug: گۈللۈك قۇرۇش خاتالىقى: {}

en: Bouquet ready with {} channels
ug: Bouquet {} قاناللىرى بىلەن تەييار

en: Bouquets reload scheduled.
ug: گۈللەر قايتا يۈكلەندى.

en: Bouquets reorganized successfully!
ug: گۈللەر مۇۋەپپەقىيەتلىك قايتا تەشكىللەندى!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
ug: CH ± = ئۆزگەرتىش | OK = Toggle | INFO = IMDb | STOP = چىقىش

en: Cache format fix completed:
ug: غەملەك فورماتى ئوڭشالدى:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
ug: غەملەك ئاللىقاچان توغرا ھالەتتە. ھېچقانداق ئۆزگەرتىش ھاجەتسىز.

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Cancel execution?
ug: ئىجرا قىلىشنى ئەمەلدىن قالدۇرامسىز؟

en: Case: {}
ug: دېلو: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
ug: Changelog: ({} / {} ، ئىشلىتىش / ئاستى)

en: Channels
ug: قاناللار

en: Channels: %d
ug: قاناللار:% d

en: Checking proxy...
ug: ۋاكالەتچى تەكشۈرۈش ...

en: Clear All
ug: ھەممىنى تازىلاش

en: Configuration saved successfully!
ug: سەپلىمە مۇۋەپپەقىيەتلىك ساقلاندى!

en: Configure Main Background Image.
ug: ئاساسىي تەگلىك سۈرىتىنى سەپلەڭ.

en: Configure at a fixed time
ug: بەلگىلەنگەن ۋاقىتتا سەپلەڭ

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
ug: مۇلازىمەتنى تەڭشەش پايدىلىنىش Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Continuing, proxy still syncing...
ug: داۋاملاشتۇرۇش ، ۋاكالەتچى يەنىلا ماسقەدەملەش ...

en: Could not save the installer script.
ug: قاچىلاش قوليازمىسىنى ساقلىيالمىدى.

en: Countries
ug: دۆلەتلەر

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
ug: دۆلەتلەر:% (ھاسىل قىلىنغان) d /% (ئومۇمىي) d

en: Country: %s
ug: دۆلەت:% s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
ug: Vavoo پروگرامما سانلىق مەلۇماتلىرى بىلەن EPGImport ئۈچۈن EPG مەنبە قۇرۇڭ

en: Credits:
ug: ئىشەنچ دەرىجىسى:

en: Debug logging
ug: خاتىرىلەش

en: Default View
ug: كۆڭۈلدىكى كۆرۈنۈش

en: Default view when opening the plugin
ug: قىستۇرمىنى ئاچقاندا كۆڭۈلدىكى كۆرۈنۈش

en: Do you want to export this bouquet?
ug: بۇ گۈلنى ئېكسپورت قىلامسىز؟

en: Do you want to fix the cache format?
ug: غەملەك فورماتىنى ئوڭشىماقچىمۇ؟

en: EPG Similarity Threshold (%)
ug: EPG ئوخشاشلىق چېكى (%)

en: EPG import started
ug: EPG ئىمپورت باشلاندى

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
ug: EPG چەكلەنگەن. ئالدى بىلەن Vavoo تەڭشىكىدە قوزغىتىڭ.

en: EPG processing completed (no matches)
ug: EPG بىر تەرەپ قىلىش تاماملاندى (ماس كەلمەيدۇ)

en: EPG processing completed for {} channels
ug: EPG بىر تەرەپ قىلىش {} قاناللىرى ئۈچۈن تاماملاندى

en: EPGImport plugin not found: {}
ug: EPGImport قىستۇرمىسى تېپىلمىدى: {}

en: Enable Vavoo EPG
ug: Vavoo EPG نى قوزغىتىڭ

en: Enable or disable proxy.
ug: ۋاكالەتچىسىنى قوزغىتىش ياكى چەكلەش.

en: Enter text to search...
ug: ئىزدەش ئۈچۈن تېكىست كىرگۈزۈڭ ...

en: Error
ug: خاتالىق

en: Error fixing cache: {}
ug: غەملەكنى ئوڭشاشتا خاتالىق: {}

en: Error parsing data
ug: سانلىق مەلۇماتنى تەھلىل قىلىشتا خاتالىق

en: Error starting EPG update: {}
ug: EPG يېڭىلاشنى باشلاشتا خاتالىق: {}

en: Error starting channel
ug: باشلاش قانىلىدا خاتالىق

en: Error: %s
ug: خاتالىق:% s

en: Exit
ug: چىقىش

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
ug: يېڭى ئارقا كۆرۈنۈشنى كۆرۈش ئۈچۈن قىستۇرمىنى قايتا ئېچىڭ.

en: Export
ug: ئېكسپورت

en: Export failed: {}
ug: ئېكسپورت مەغلۇپ بولدى: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
ug: ئېكسپورت باشلاندى. گۈللۈك پات يېقىندا بازارغا سېلىنىدۇ.

en: Failed to refresh proxy token
ug: ۋاكالەتچى بەلگىسىنى يېڭىلاش مەغلۇب بولدى

en: Failed to refresh proxy:
ug: ۋاكالەتچى يېڭىلانمىدى:

en: Failed: %(failed)d
ug: مەغلۇپ بولدى:% (مەغلۇپ بولدى) d

en: Fix Cache
ug: Cache نى ئوڭشاڭ

en: Fixing cache format...
ug: غەملەك فورماتىنى ئوڭشاش ...

en: Force proxy refresh?
ug: ۋاكالەتچى يېڭىلاشمۇ؟

en: Found: {} channels
ug: تېپىلدى: {} قانال

en: Generate .m3u file for:
ug: ئۈچۈن .m3u ھۆججىتى ھاسىل قىلىڭ:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
ug: .M3u ھۆججىتىنى ھاسىل قىلىڭ (Exec for Ok)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
ug: .M3u ھۆججىتىنى ھاسىل قىلىڭ ۋە% s ئۈسكۈنىگە ساقلاڭ.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
ug: .M3u ھۆججىتىنى ھاسىل قىلىپ ،% s ئۈسكۈنىگە ساقلىۋېلىڭ؟

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
ug: ALL% d دۆلەتلىرى ئۈچۈن .m3u ھۆججىتى ھاسىل قىلىڭ؟

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
ug: EPG نى قايتا ماسلاشتۇرۇش ۋە گۈللەرنى يېڭىلاش ، ھازىردىن باشلاپ ھېسابلاش.

en: Important Notes:
ug: مۇھىم خاتىرىلەر:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
ug: ئەگەر VPN ياكى ئۇلىنىش ئاستا بولغاچقا ۋاكالەتچى ئۇزۇن ۋاقىت كەتسە كۆپەيتىڭ.

en: Keyboard
ug: كۇنۇپكا تاختىسى

en: Last channel update: %s
ug: ئاخىرقى قانالنىڭ يېڭىلىنىشى:% s

en: License:
ug: ئىجازەتنامە:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
ug: ئىجازەتنامە: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
ug: باش تىزىملىكتىكى ئۇلىنىش

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
ug: پەقەت يەرلىك (127.0.0.1) - پەقەت بۇ ئۈسكۈنى

en: Lower = less interruption but more refreshes
ug: تۆۋەن = ئۈزۈلۈپ قېلىش ئاز ، ئەمما تېخىمۇ يېڭىلاش

en: M3U file generated successfully!
ug: M3U ھۆججىتى مۇۋەپپەقىيەتلىك ھاسىل قىلىندى!

en: M3U generation completed!
ug: M3U ئەۋلاد تاماملاندى!

en: M3U generation error: %s
ug: M3U ئەۋلاد خاتالىق:% s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
ug: ماس كېلىدىغان قاناللارنىڭ ئەڭ تۆۋەن ئوخشاشلىقى (تېخىمۇ يۇقىرى = تېخىمۇ قاتتىق).

en: Movie Services Reference
ug: كىنو مۇلازىمىتى پايدىلىنىش ماتېرىيالى

en: Network (%s) - other devices on the LAN
ug: تور (% s) - LAN دىكى باشقا ئۈسكۈنىلەر

en: No IMDb/TMDB plugin found
ug: IMDb / TMDB قىستۇرمىسى تېپىلمىدى

en: No Internet connection detected. Please check your network.
ug: تور ئۇلىنىشى بايقالمىدى. تورىڭىزنى تەكشۈرۈپ بېقىڭ.

en: No channels found
ug: ھېچقانداق قانال تېپىلمىدى

en: No channels found for: %s
ug: ھېچقانداق قانال تېپىلمىدى:% s

en: No items available
ug: ھېچقانداق تۈر يوق

en: No programme info available
ug: پروگرامما ئۇچۇرى يوق

en: No selection
ug: تاللاش يوق

en: No valid channels for: %s
ug: ئۈنۈملۈك قانال يوق:% s

en: Nothing to remove for: {}
ug: چىقىرىۋېتىدىغان ھېچ نەرسە يوق: {}

en: Now %s
ug: ھازىر% s

en: Only one specific country
ug: پەقەت بىرلا ئالاھىدە دۆلەت

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
ug: قەرەللىك ھالدا EPG بىلەن قايتا ماسلاشتۇرۇڭ ۋە ئارقا كۆرۈنۈشتىكى ياقتۇرىدىغان دۆلەتلىرىڭىز ئۈچۈن گۈللەرنى يېڭىلاڭ.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
ug: Vavoo گۈللىرىنىڭ ئاساسلىق تىزىملىكتىكى ئورنى

en: Proxy Disabled
ug: ۋاكالەتچى چەكلەنگەن

en: Proxy Enabled
ug: ۋاكالەتچى قوزغىتىلدى

en: Proxy disabled
ug: ۋاكالەتچى چەكلەنگەن

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
ug: ۋاكالەتچى چەكلەنگەن. ئالدى بىلەن ۋاكالەتچى بەلگىلەڭ. - تىزىملىك ​​سەپلىمىسى -

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
ug: ۋاكالەتچى چەكلەنگەن. سەپلىمىسىدە قوزغىتىڭ.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
ug: ۋاكالەتچى ئىجرا بولمايدۇ. ۋاكالەتچىنى ئاۋۋال قوزغىتىڭ.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
ug: ۋاكالەتچى ئاكتىپ ئەمەس. M3U ھۆججىتىنى ھاسىل قىلالمىدى.

en: Proxy online - {} channels  ✓
ug: ۋاكالەتچى توردا - {} قانال ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
ug: ۋاكالەتچى قوزغىلىش ۋاقتى (سېكۇنت)

en: Proxy token refreshed successfully
ug: ۋاكالەتچى بەلگە مۇۋەپپەقىيەتلىك يېڭىلاندى

en: Really close without saving settings?
ug: تەڭشەكلەرنى ساقلىماي راستىنلا تاقامسىز؟

en: Recommended: 5-8 minutes
ug: تەۋسىيە: 5-8 مىنۇت

en: Refresh stream (minutes):
ug: ئېقىننى يېڭىلاش (مىنۇت):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
ug: ھەر X مىنۇتتا ئېقىننى يېڭىلاڭ (1-15)

en: Reload Bouqet
ug: Bouqet نى قايتا يۈكلەڭ

en: Reload bouquets and service list?
ug: گۈل ۋە مۇلازىمەت تىزىملىكىنى قايتا يۈكلەڭ؟

en: Remove
ug: ئۆچۈرۈڭ

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
ug: بارلىق Vavoo گۈللىرىنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
ug: بۇ دۆلەت / كاتېگورىيەگە ئېكسپورت قىلىنغان گۈلنى ئۆچۈرۈڭ؟

en: Removed exported bouquet: {}
ug: چىقىرىۋېتىلگەن گۈلدەستى: {}

en: Restarting...
ug: قايتا قوزغىتىش ...

en: Returning to channel list.
ug: قانال تىزىملىكىگە قايتىش.

en: SELECT YOUR CHOICE
ug: تاللىشىڭىزنى تاللاڭ

en: Save
ug: ساقلاش

en: Saved in: %(path)s
ug: ساقلانغان:% (يول) s

en: Saved in: %s
ug: ساقلانغان:% s

en: Schedule type:
ug: ۋاقىت جەدۋىلى:

en: Search
ug: ئىزدەش

en: Search Channels:
ug: ئىزدەش قاناللىرى:

en: Search...
ug: ئىزدەش ...

en: Search:
ug: ئىزدەش:

en: Select Background
ug: تەگلىكنى تاللاڭ

en: Select M3U export mode:
ug: M3U ئېكسپورت ھالىتىنى تاللاڭ:

en: Select country to export M3U:
ug: M3U ئېكسپورت قىلىدىغان دۆلەتنى تاللاڭ:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
ug: M3U ئۇلىنىشىدا ئىشلىتىدىغان IP ئادرېسىنى تاللاڭ:

en: Send Anonymous Statistics
ug: نامسىز ئىستاتىستىكا ئەۋەتىڭ

en: Server for Player Used
ug: قويغۇچ ئۈچۈن مۇلازىمېتىر

en: Server for player.
ug: قويغۇچ ئۈچۈن مۇلازىمېتىر.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
ug: Vavoo.log دا verbose DEBUG دەرىجىلىك ئۇچۇرلارنى كۆرسىتىڭ (UI ھاياتلىق دەۋرى ، تەلەپكە ئاساسەن). دەرھال كۈچكە ئىگە بولىدۇ - چاتاق چىقمىسا قويۇپ بېرىڭ.

en: Showing all channels: {}
ug: بارلىق قاناللارنى كۆرسىتىش: {}

en: Space
ug: بوشلۇق

en: Start EPG update now?
ug: ھازىر EPG يېڭىلاشنى باشلاڭ؟

en: Stream ended. Too many connection issues.
ug: ئېقىن ئاخىرلاشتى. ئۇلىنىش مەسىلىسى بەك كۆپ.

en: Technical Features:
ug: تېخنىكىلىق ئالاھىدىلىكى:

en: This will refresh the authentication token.
ug: بۇ دەلىللەش بەلگىسىنى يېڭىلايدۇ.

en: This will remove:
ug: بۇ چىقىرىۋېتىلىدۇ:

en: This will:
ug: بۇ:

en: Top
ug: ئۈستى

en: Total channels: %(total_channels)d
ug: ئومۇمىي قانال:% (total_channels) d

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
ug: EPGImport دا Vavoo EPG مەنبەسى قوزغىتىلمىغان. ئۇنى EPGImport تەڭشىكىدە قوزغىتىڭ.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
ug: Vavoo EPG مەنبەسى تېپىلمىدى. ئالدى بىلەن كەم دېگەندە بىر دەستە ئېكىسپورت قىلىڭ.

en: Vavoo Stream Live - Information
ug: Vavoo Stream Live - ئۇچۇر

en: Vavoo Stream Live Plugin
ug: Vavoo Stream Live قىستۇرمىسى

en: Vavoo bouquets removed successfully!
ug: Vavoo گۈللىرى مۇۋەپپەقىيەتلىك ئېلىۋېتىلدى!

en: Vavoo is already running.
ug: Vavoo ئاللىقاچان ئىجرا بولۇۋاتىدۇ.

en: Version:
ug: نەشرى:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
ug: EPG قوللىشى بىلەن Vavoo ۋاكالەتچىسىنى قارشى ئالىمىز

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
ug: ئۇنى تىزىملىكتىن ياكى TEXT كۇنۇپكىسىنى بېسىش ئارقىلىق باشلىيالايسىز.

en: fixed time
ug: مۇقىم ۋاقىت

en: interval
ug: ئارىلىق

en: lowercase
ug: كىچىك ھەرپ

en: v{} -> v{}
ug: v {} -> v {}

en: ✓ Proxy ({0}s)
ug: ✓ ۋاكالەتچى ({0} s)

en: ✓ Proxy OK
ug: ✓ ۋاكالەتچى بولىدۇ

en: ✓ Restarted
ug: ✓ قايتا قوزغىتىلدى

en: ✗ Error
ug: ✗ خاتالىق

en: ✗ Proxy Error
ug: ✗ ۋاكالەتچى خاتالىق

en: ✗ Proxy Expired
ug: Xy ۋاكالەتچى ۋاقتى توشتى

en: ✗ Proxy Offline
ug: ✗ ۋاكالەتچى Offline

en: ✗ Restart Failed
ug: ✗ قايتا قوزغىتىش مەغلۇب بولدى
