enigma 2 - en to uk translation catalogue (201 entries)

en: (%d channels)?
uk: (%d каналів)?

en: (%s files deleted)
uk: (%s файлів видалено)

en: (you have v{})
uk: (у вас є v{})

en: - Add missing fields to all entries
uk: - Додайте відсутні поля до всіх записів

en: - Auto token refresh every 9 minutes
uk: - Автоматичне оновлення токенів кожні 9 хвилин

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
uk: - Автоматична генерація EPG із довідкою про службу

en: - Automatic bouquet generation
uk: - Автоматичне формування букетів

en: - Category bouquets
uk: - Категорія букетів

en: - Clean up the cache file
uk: - Очистіть кеш-файл

en: - Commercial use is strictly prohibited
uk: - Комерційне використання суворо заборонено

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
uk: - Спільнота: Linuxsat-support.com, форум Corvoboys.org

en: - Container bouquets
uk: - Тара букетів

en: - Country bouquets
uk: - Сільські букети

en: - Free content only
uk: - Лише безкоштовний вміст

en: - Graphics: @oktus
uk: - Графіка: @oktus

en: - Integrated proxy system
uk: — Інтегрована проксі-система

en: - No direct server hosting
uk: - Немає прямого розміщення сервера

en: - Redistribution must maintain attribution
uk: - Перерозподіл повинен підтримувати атрибуцію

en: - Remove duplicate entries
uk: - Видаліть повторювані записи

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
uk: - Сервісні номери: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
uk: - Потоки з відкритих джерел

en: - TS/M3U8 formats
uk: - Формати TS/M3U8

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
uk: - Технічна підтримка: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
uk: - Видалено {} повторюваних записів

en: - {} entries updated
uk: - {} записів оновлено

en: ? Proxy Unknown
uk: ? Проксі невідомий

en: All countries (%d)
uk: Усі країни (%d)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
uk: Експорт в іншу країну вже триває. Будь ласка, зачекайте.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
uk: Виконується експорт. Зачекайте, перш ніж виправляти кеш.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
uk: Лише анонімний пінг запуску/контроль (ідентифікатор сеансу, версія, мітка часу – особистих даних немає). Вимкніть, щоб відмовитися.

en: At an interval hours or fixed time
uk: З інтервалом у години або фіксований час

en: Author:
uk: Автор:

en: Auto-update EPG
uk: Автоматичне оновлення EPG

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
uk: Автоматично вмикайте джерела Vavoo EPG у EPGImport після кожного експорту, тож вам не потрібно вмикати їх там самостійно.

en: Back
uk: Назад

en: Bottom
uk: Дно

en: Bouquet Position in List
uk: Позиція букета в списку

en: Bouquet creation error: {}
uk: Помилка створення букета: {}

en: Bouquet ready with {} channels
uk: Букет готовий з {} каналами

en: Bouquets reload scheduled.
uk: Розклад перезавантаження букетів.

en: Bouquets reorganized successfully!
uk: Букети успішно реорганізовані!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
uk: CH±=Зміна | OK=Переключити | ІНФО=IMDb | STOP=Вийти

en: Cache format fix completed:
uk: Виправлення формату кешу завершено:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
uk: Кеш уже має правильний формат. Зміни не потрібні.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel execution?
uk: Скасувати виконання?

en: Case: {}
uk: Регістр: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
uk: Журнал змін: ({}/{}, використовуйте вгору/вниз)

en: Channels
uk: Канали

en: Channels: %d
uk: Канали: %d

en: Checking proxy...
uk: Перевірка проксі...

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Configuration saved successfully!
uk: Конфігурацію успішно збережено!

en: Configure Main Background Image.
uk: Налаштувати основне фонове зображення.

en: Configure at a fixed time
uk: Налаштуйте в фіксований час

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
uk: Довідка про налаштування служби Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
uk: Консоль

en: Continuing, proxy still syncing...
uk: Продовжується, проксі ще синхронізується...

en: Could not save the installer script.
uk: Не вдалося зберегти сценарій інсталятора.

en: Countries
uk: Країни

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
uk: Країни: %(generated)d/%(total)d

en: Country: %s
uk: Країна: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
uk: Створіть джерело EPG для EPGImport із даними програми Vavoo

en: Credits:
uk: Кредити:

en: Debug logging
uk: Журналування налагодження

en: Default View
uk: Перегляд за умовчанням

en: Default view when opening the plugin
uk: Перегляд за замовчуванням під час відкриття плагіна

en: Do you want to export this bouquet?
uk: Ви хочете експортувати цей букет?

en: Do you want to fix the cache format?
uk: Бажаєте виправити формат кешу?

en: EPG Similarity Threshold (%)
uk: Поріг схожості EPG (%)

en: EPG import started
uk: Розпочато імпорт EPG

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
uk: EPG вимкнено. Спочатку ввімкніть його в налаштуваннях Vavoo.

en: EPG processing completed (no matches)
uk: Обробку EPG завершено (збігів немає)

en: EPG processing completed for {} channels
uk: Обробку EPG завершено для {} каналів

en: EPGImport plugin not found: {}
uk: Плагін EPGImport не знайдено: {}

en: Enable Vavoo EPG
uk: Увімкнути Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
uk: Увімкнути або вимкнути проксі.

en: Enter text to search...
uk: Введіть текст для пошуку...

en: Error
uk: Помилка

en: Error fixing cache: {}
uk: Помилка виправлення кешу: {}

en: Error parsing data
uk: Помилка аналізу даних

en: Error starting EPG update: {}
uk: Помилка запуску оновлення EPG: {}

en: Error starting channel
uk: Помилка запуску каналу

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Exit
uk: Вихід

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
uk: Вийдіть і знову відкрийте плагін, щоб побачити новий фон.

en: Export
uk: Експорт

en: Export failed: {}
uk: Помилка експорту: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
uk: Експорт розпочато. Букет буде в наявності незабаром.

en: Failed to refresh proxy token
uk: Не вдалося оновити маркер проксі

en: Failed to refresh proxy:
uk: Не вдалося оновити проксі:

en: Failed: %(failed)d
uk: Не вдалося: %(не вдалося)d

en: Fix Cache
uk: Виправити кеш

en: Fixing cache format...
uk: Виправлення формату кешу...

en: Force proxy refresh?
uk: Примусово оновити проксі?

en: Found: {} channels
uk: Знайдено каналів: {}

en: Generate .m3u file for:
uk: Створити файл .m3u для:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
uk: Створення файлів .m3u (добре для Exec)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
uk: Згенеруйте файли .m3u і збережіть їх на пристрої %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
uk: Згенерувати файли .m3u і зберегти на пристрої %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
uk: Згенерувати файли .m3u для ВСІХ %d країн?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
uk: Як часто повторно зіставляти EPG і оновлювати букети, починаючи з цього моменту.

en: Important Notes:
uk: Важливі зауваження:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
uk: Збільште, якщо проксі займає багато часу через VPN або повільне з’єднання.

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Last channel update: %s
uk: Останнє оновлення каналу: %s

en: License:
uk: Ліцензія:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
uk: Ліцензія: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
uk: Посилання в головному меню

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
uk: Тільки локально (127.0.0.1) - тільки цей пристрій

en: Lower = less interruption but more refreshes
uk: Нижче = менше перерв, але більше оновлень

en: M3U file generated successfully!
uk: Файл M3U створено успішно!

en: M3U generation completed!
uk: Генерація M3U завершена!

en: M3U generation error: %s
uk: Помилка створення M3U: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
uk: Мінімальна схожість для відповідних каналів (вище = суворіше).

en: Movie Services Reference
uk: Довідник кінослужб

en: Network (%s) - other devices on the LAN
uk: Мережа (%s) - інші пристрої в локальній мережі

en: No IMDb/TMDB plugin found
uk: Плагін IMDb/TMDB не знайдено

en: No Internet connection detected. Please check your network.
uk: Підключення до Інтернету не виявлено. Перевірте свою мережу.

en: No channels found
uk: Канали не знайдено

en: No channels found for: %s
uk: Не знайдено каналів для: %s

en: No items available
uk: Немає доступних товарів

en: No programme info available
uk: Інформація про програму недоступна

en: No selection
uk: Без вибору

en: No valid channels for: %s
uk: Немає дійсних каналів для: %s

en: Nothing to remove for: {}
uk: Немає нічого для видалення для: {}

en: Now %s
uk: Зараз %s

en: Only one specific country
uk: Тільки одна конкретна країна

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
uk: Періодично підбирайте EPG і оновлюйте букети для ваших улюблених країн у фоновому режимі.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
uk: Позиція букетів Vavoo в основному списку

en: Proxy Disabled
uk: Проксі вимкнено

en: Proxy Enabled
uk: Проксі увімкнено

en: Proxy disabled
uk: Проксі вимкнено

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
uk: Проксі вимкнено. Будь ласка, спочатку ввімкніть проксі. -- Конфігурація меню --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
uk: Проксі вимкнено. Увімкніть це в налаштуваннях.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
uk: Проксі не працює. Спочатку запустіть проксі.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
uk: Проксі не активний. Не вдалося створити файл M3U.

en: Proxy online - {} channels  ✓
uk: Проксі онлайн - {} каналів ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
uk: Час очікування запуску проксі (секунди)

en: Proxy token refreshed successfully
uk: Проксі-токен успішно оновлено

en: Really close without saving settings?
uk: Справді закрити без збереження налаштувань?

en: Recommended: 5-8 minutes
uk: Рекомендовано: 5-8 хвилин

en: Refresh stream (minutes):
uk: Оновити потік (хвилин):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
uk: Оновлювати потік кожні X хвилин (1-15)

en: Reload Bouqet
uk: Перезавантажити букет

en: Reload bouquets and service list?
uk: Перезавантажити список букетів і послуг?

en: Remove
uk: видалити

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
uk: Видалити ВСІ букети Vavoo?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
uk: Видалити експортований букет для цієї країни/категорії?

en: Removed exported bouquet: {}
uk: Видалено експортований букет: {}

en: Restarting...
uk: Перезапуск...

en: Returning to channel list.
uk: Повернення до списку каналів.

en: SELECT YOUR CHOICE
uk: ОБЕРІТЬ СВІЙ ВИБІР

en: Save
uk: зберегти

en: Saved in: %(path)s
uk: Збережено в: %(path)s

en: Saved in: %s
uk: Збережено в: %s

en: Schedule type:
uk: Тип розкладу:

en: Search
uk: Пошук

en: Search Channels:
uk: Пошук каналів:

en: Search...
uk: пошук...

en: Search:
uk: пошук:

en: Select Background
uk: Виберіть Фон

en: Select M3U export mode:
uk: Виберіть режим експорту M3U:

en: Select country to export M3U:
uk: Виберіть країну для експорту M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
uk: Виберіть IP-адресу для використання в посиланнях M3U:

en: Send Anonymous Statistics
uk: Надсилати анонімну статистику

en: Server for Player Used
uk: Використовується сервер для гравця

en: Server for player.
uk: Сервер для гравця.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
uk: Показувати докладні повідомлення рівня DEBUG у vavoo.log (життєвий цикл інтерфейсу користувача, деталі кожного запиту). Набирає чинності негайно - припиніть, якщо не усунуто несправність.

en: Showing all channels: {}
uk: Показано всі канали: {}

en: Space
uk: Простір

en: Start EPG update now?
uk: Почати оновлення EPG зараз?

en: Stream ended. Too many connection issues.
uk: Потік закінчено. Забагато проблем із підключенням.

en: Technical Features:
uk: Технічні характеристики:

en: This will refresh the authentication token.
uk: Це оновить маркер автентифікації.

en: This will remove:
uk: Це видалить:

en: This will:
uk: Це:

en: Top
uk: Топ

en: Total channels: %(total_channels)d
uk: Усього каналів: %(total_channels)d

en: UPPERCASE
uk: ВЕРХНИЙ РЕГІСТ

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
uk: Джерело EPG Vavoo не ввімкнено в EPGImport. Увімкніть його в налаштуваннях EPGImport.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
uk: Джерело EPG Vavoo не знайдено. Спершу експортуйте хоча б один букет.

en: Vavoo Stream Live
uk: Пряма трансляція Vavoo

en: Vavoo Stream Live - Information
uk: Vavoo Stream Live - Інформація

en: Vavoo Stream Live Plugin
uk: Плагін Vavoo Stream Live

en: Vavoo bouquets removed successfully!
uk: Букети Vavoo видалені успішно!

en: Vavoo is already running.
uk: Vavoo вже працює.

en: Version:
uk: Версія:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
uk: Ласкаво просимо до Vavoo Proxy із підтримкою EPG

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
uk: Ви можете запустити його з меню або натиснувши кнопку ТЕКСТ.

en: fixed time
uk: фіксований час

en: interval
uk: інтервал

en: lowercase
uk: нижній регістр

en: ✓ Proxy ({0}s)
uk: ✓ Проксі ({0})

en: ✓ Proxy OK
uk: ✓ Проксі OK

en: ✓ Restarted
uk: ✓ Перезапущено

en: ✗ Error
uk: ✗ Помилка

en: ✗ Proxy Error
uk: ✗ Помилка проксі

en: ✗ Proxy Expired
uk: ✗ Термін дії проксі минув

en: ✗ Proxy Offline
uk: ✗ Проксі офлайн

en: ✗ Restart Failed
uk: ✗ Не вдалося перезапустити
