enigma 2 - en to yi translation catalogue (201 entries)

en: (%d channels)?
yi: (% ד טשאַנאַלז)?

en: (%s files deleted)
yi: (%s טעקעס אויסגעמעקט)

en: (you have v{})
yi: (איר האָט v{})

en: - Add missing fields to all entries
yi: - לייג פעלנדיק פעלדער צו אַלע איינסן

en: - Auto token refresh every 9 minutes
yi: - אַוטאָ דערפרישן טאָקען יעדער 9 מינוט

en: - Automatic Epg generation with Service Reference
yi: - אָטאַמאַטיק EPG דור מיט סערוויס רעפערענץ

en: - Automatic bouquet generation
yi: - אָטאַמאַטיק בוקיי דור

en: - Category bouquets
yi: - קאַטעגאָריע באָוקייז

en: - Clean up the cache file
yi: - ריין אַרויף די קאַש טעקע

en: - Commercial use is strictly prohibited
yi: - געשעפט נוצן איז שטרענג פּראָוכיבאַטאַד

en: - Community: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org Forum
yi: - קאַמיוניטי: Linuxsat-support.com, Corvoboys.org פאָרום

en: - Container bouquets
yi: - קאַנטיינער באָוקייז

en: - Country bouquets
yi: - לאַנד באָוקייז

en: - Free content only
yi: - בלויז פריי אינהאַלט

en: - Graphics: @oktus
yi: - גראַפיקס: @אָקטוס

en: - HTTP Live Streaming
yi: - הטטפּ לייוו סטרימינג

en: - Integrated proxy system
yi: - ינטעגראַטעד פּראַקסי סיסטעם

en: - No direct server hosting
yi: - קיין דירעקט סערווער האָסטינג

en: - Redistribution must maintain attribution
yi: - רידיסטראַביושאַן מוזן טייַנען אַטריביושאַן

en: - Remove duplicate entries
yi: - אַראָפּנעמען דופּליקאַט איינסן

en: - Service references: 4097, 5001, 5002
yi: - סערוויס באַווייַזן: 4097, 5001, 5002

en: - Streams from public sources
yi: - סטרימז פון ציבור קוואלן

en: - TS/M3U8 formats
yi: - TS/M3U8 פֿאָרמאַטירונגען

en: - Technical support: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak
yi: - טעכניש שטיצן: Qu4k3, @KiddaC, @giorbak

en: - {} duplicate entries removed
yi: - {} דופּליקאַט איינסן אַוועקגענומען

en: - {} entries updated
yi: - {} איינסן דערהייַנטיקט

en: ? Proxy Unknown
yi: ? פּראָקסי אומבאַקאַנט

en: All countries (%d)
yi: אַלע לענדער (%ד)

en: An export for another country is already in progress. Please wait.
yi: אַן עקספּאָרט פֿאַר אן אנדער לאַנד איז שוין אין פּראָגרעס. ביטע וואַרטן.

en: An export is in progress. Please wait before fixing the cache.
yi: אַן עקספּאָרט איז אין פּראָגרעס. ביטע וואַרטן איידער פיקסיר די קאַש.

en: Anonymous startup/heartbeat ping only (session id, version, timestamp - no personal data). Disable to opt out.
yi: אַנאָנימע באַנוצערס סטאַרטאַפּ / כאַרטביט פּינג בלויז (סעסיע שייַן, ווערסיע, טימעסטאַמפּ - קיין פערזענלעכע דאַטן). דיסייבאַל צו אַפּט אויס.

en: At an interval hours or fixed time
yi: אין אַ ינטערוואַל שעה אָדער פאַרפעסטיקט צייט

en: Author:
yi: מחבר:

en: Auto-update EPG
yi: אַוטאָ-דערהייַנטיקן עפּג

en: Automatically enable the Vavoo EPG source(s) in EPGImport after each export, so you don't have to enable them there yourself.
yi: אויטאָמאַטיש געבן די Vavoo EPG מקור (s) אין EPGImport נאָך יעדער אַרויספירן, אַזוי איר טאָן ניט האָבן צו געבן זיי דאָרט זיך.

en: Back
yi: צוריק

en: Bottom
yi: דנאָ

en: Bouquet Position in List
yi: בוקיי שטעלע אין רשימה

en: Bouquet creation error: {}
yi: בוקיי שאַפונג טעות: {}

en: Bouquet ready with {} channels
yi: בוקיי גרייט מיט {} טשאַנאַלז

en: Bouquets reload scheduled.
yi: באָוקייז רילאָוד סקעדזשולד.

en: Bouquets reorganized successfully!
yi: באָוקייז ריאָרגאַנייזד הצלחה!

en: CH±=Change | OK=Toggle | INFO=IMDb | STOP=Exit
yi: CH±=טוישן | OK=טוגלען | INFO=IMDb | STOP=אַרויסגאַנג

en: Cache format fix completed:
yi: קאַש פֿאָרמאַט פאַרריכטן געענדיקט:

en: Cache is already in correct format. No changes needed.
yi: קאַש איז שוין אין ריכטיק פֿאָרמאַט. קיין ענדערונגען דארף.

en: Cancel
yi: באָטל מאַכן

en: Cancel execution?
yi: באָטל מאַכן דורכפירונג?

en: Case: {}
yi: פאַל: {}

en: Changelog: ({}/{}, use up/down)
yi: טשאַנגעלאָג: ({}/{}, נוצן אַרויף / אַראָפּ)

en: Channels
yi: טשאַנאַלז

en: Channels: %d
yi: טשאַנאַלז: %d

en: Checking proxy...
yi: טשעקן פראקסי...

en: Clear All
yi: קלאָר אַלע

en: Configuration saved successfully!
yi: קאָנפיגוראַטיאָן געראטעוועט הצלחה!

en: Configure Main Background Image.
yi: קאַנפיגיער הויפּט הינטערגרונט בילד.

en: Configure at a fixed time
yi: קאַנפיגיער אין אַ פאַרפעסטיקט צייט

en: Configure service Reference Iptv-Gstreamer-Exteplayer3
yi: קאַנפיגיער סערוויס רעפערענץ Iptv-Gstreamer-Exteplayer3

en: Console
yi: קאַנסאָול

en: Continuing, proxy still syncing...
yi: פאָרזעצן, פּראַקסי נאָך סינסינג ...

en: Could not save the installer script.
yi: קען נישט ראַטעווען די ינסטאַללער שריפט.

en: Countries
yi: לענדער

en: Countries: %(generated)d/%(total)d
yi: לענדער: %(דזשענערייטאַד)ד/%(גאַנץ)ד

en: Country: %s
yi: לאַנד: %s

en: Create EPG source for EPGImport with Vavoo program data
yi: שאַפֿן EPG מקור פֿאַר EPGImport מיט Vavoo פּראָגראַם דאַטן

en: Credits:
yi: קרעדיט:

en: Debug logging
yi: דיבאַג לאָגינג

en: Default View
yi: פעליקייַט View

en: Default view when opening the plugin
yi: פעליקייַט מיינונג ווען עפן די פּלוגין

en: Do you want to export this bouquet?
yi: צי איר ווילן צו אַרויספירן דעם בוקיי?

en: Do you want to fix the cache format?
yi: צי איר ווילן צו פאַרריכטן די קאַש פֿאָרמאַט?

en: EPG Similarity Threshold (%)
yi: EPG ענלעכקייט שוועל (%)

en: EPG import started
yi: עפּג אַרייַנפיר סטאַרטעד

en: EPG is disabled. Please enable it in Vavoo settings first.
yi: EPG איז פאַרקריפּלט. ביטע געבן עס אין Vavoo סעטטינגס ערשטער.

en: EPG processing completed (no matches)
yi: EPG פּראַסעסינג געענדיקט (קיין שוועבעלעך)

en: EPG processing completed for {} channels
yi: EPG פּראַסעסינג געענדיקט פֿאַר {} טשאַנאַלז

en: EPGImport plugin not found: {}
yi: EPGImport פּלוגין ניט געפֿונען: {}

en: Enable Vavoo EPG
yi: געבן Vavoo EPG

en: Enable or disable proxy.
yi: געבן אָדער דיסייבאַל פּראַקסי.

en: Enter text to search...
yi: אַרייַן טעקסט צו זוכן...

en: Error
yi: טעות

en: Error fixing cache: {}
yi: טעות פיקסיר קאַש: {}

en: Error parsing data
yi: טעות פּאַרסינג דאַטן

en: Error starting EPG update: {}
yi: טעות סטאַרטינג EPG דערהייַנטיקן: {}

en: Error starting channel
yi: טעות אָנהייב קאַנאַל

en: Error: %s
yi: טעות: %s

en: Exit
yi: אַרויסגאַנג

en: Exit and reopen the plugin to see the new background.
yi: אַרויסגאַנג און ריאָופּאַן די פּלוגין צו זען די נייַע הינטערגרונט.

en: Export
yi: עקספּאָרט

en: Export failed: {}
yi: עקספּאָרט ניט אַנדערש: {}

en: Export started. Bouquet will be available shortly.
yi: עקספּאָרט סטאַרטעד. בוקיי וועט זיין בנימצא באַלד.

en: Failed to refresh proxy token
yi: ניט געקענט דערפרישן פראקסי סימען

en: Failed to refresh proxy:
yi: ניט געקענט דערפרישן פראקסי:

en: Failed: %(failed)d
yi: ניט אַנדערש: %(ניט אַנדערש) ד

en: Fix Cache
yi: פאַרריכטן קאַש

en: Fixing cache format...
yi: פיקסיר קאַש פֿאָרמאַט ...

en: Force proxy refresh?
yi: צווינגען פראקסי דערפרישן?

en: Found: {} channels
yi: געפונען: {} טשאַנאַלז

en: Generate .m3u file for:
yi: דזשענערייט .מ3ו טעקע פֿאַר:

en: Generate .m3u files (Ok for Exec)
yi: דזשענערייט .m3u טעקעס (אָוקיי פֿאַר עקסעק)

en: Generate .m3u files and save to device %s.
yi: דזשענערייט .מ3ו טעקעס און שפּאָרן אויף מיטל %s.

en: Generate .m3u files and save to device %s?
yi: דזשענערייט .מ3ו טעקעס און ראַטעווען צו מיטל %s?

en: Generate .m3u files for ALL %d countries?
yi: דזשענערייט .מ3ו טעקעס פֿאַר אַלע %d לענדער?

en: How often to re-match EPG and refresh bouquets, counting from now.
yi: ווי אָפט צו שייַעך-גלייַכן EPG און דערפרישן באָוקייז, קאַונטינג פון איצט.

en: Important Notes:
yi: וויכטיק הערות:

en: Increase if proxy takes long due to VPN or slow connection.
yi: פאַרגרעסערן אויב פּראַקסי נעמט לאַנג רעכט צו VPN אָדער פּאַמעלעך קשר.

en: Keyboard
yi: קלאַוויאַטור

en: Last channel update: %s
yi: לעצטע קאַנאַל דערהייַנטיקן: %s

en: License:
yi: ליסענסע:

en: License: CC BY-NC-SA 4.0
yi: ליסענסע: CC BY-NC-SA 4.0

en: Link in Main Menu
yi: לינק אין די הויפּט מעניו

en: Local only (127.0.0.1) - this device only
yi: בלויז לאקאלע (127.0.0.1) - בלויז דעם מיטל

en: Lower = less interruption but more refreshes
yi: נידעריקער = ווייניקער יבעררייַס אָבער מער דערפרישן

en: M3U file generated successfully!
yi: מ3ו טעקע דזשענערייטאַד הצלחה!

en: M3U generation completed!
yi: M3U דור געענדיקט!

en: M3U generation error: %s
yi: M3U דור טעות: %s

en: Minimum similarity for matching channels (higher = stricter).
yi: מינימום ענלעכקייט פֿאַר וואָס ריכטן טשאַנאַלז (העכער = שטרענגער).

en: Movie Services Reference
yi: פֿילם באַדינונגס רעפערענץ

en: Network (%s) - other devices on the LAN
yi: נעץ (%s) - אנדערע דעוויסעס אויף די לאַן

en: No IMDb/TMDB plugin found
yi: קיין IMDb / TMDB פּלוגין געפֿונען

en: No Internet connection detected. Please check your network.
yi: קיין אינטערנעט פֿאַרבינדונג דיטעקטאַד. ביטע טשעק דיין נעץ.

en: No channels found
yi: קיין טשאַנאַלז געפונען

en: No channels found for: %s
yi: קיין טשאַנאַלז געפונען פֿאַר: %s

en: No items available
yi: קיין ייטאַמז בנימצא

en: No programme info available
yi: קיין פּראָגראַם אינפֿאָרמאַציע בנימצא

en: No selection
yi: קיין סעלעקציע

en: No valid channels for: %s
yi: קיין גילטיק טשאַנאַלז פֿאַר: %s

en: Nothing to remove for: {}
yi: גאָרנישט צו באַזייַטיקן פֿאַר: {}

en: Now %s
yi: איצט %s

en: Only one specific country
yi: בלויז איין ספּעציפיש לאַנד

en: Periodically re-match EPG and refresh bouquets for your favorited countries in the background.
yi: פּיריאַדיקלי שייַעך-גלייַכן EPG און דערפרישן באָוקייז פֿאַר דיין באַליבסטע לענדער אין דער הינטערגרונט.

en: Position of Vavoo bouquets in the main list
yi: שטעלע פון ​​וואַוואָ באָוקייז אין די הויפּט רשימה

en: Proxy Disabled
yi: פּראָקסי פאַרקריפּלט

en: Proxy Enabled
yi: פּראָקסי ענאַבלעד

en: Proxy disabled
yi: פּראָקסי פאַרקריפּלט

en: Proxy is disabled. Please Set Proxy On first. -- Menu Config --
yi: פּראָקסי איז פאַרקריפּלט. ביטע שטעלן פּראָקסי אויף ערשטער. -- Menu Config --

en: Proxy is disabled. Please enable it in the configuration.
yi: פּראָקסי איז פאַרקריפּלט. ביטע געבן עס אין די קאַנפיגיעריישאַן.

en: Proxy is not running. Please start the proxy first.
yi: פּראָקסי איז נישט פליסנדיק. ביטע אָנהייבן די פּראַקסי ערשטער.

en: Proxy not active. Unable to generate M3U file.
yi: פּראָקסי איז נישט אַקטיוו. ניט געקענט צו דזשענערייט M3U טעקע.

en: Proxy online - {} channels  ✓
yi: פּראָקסי אָנליין - {} טשאַנאַלז ✓

en: Proxy startup timeout (seconds)
yi: פּראַקסי סטאַרטאַפּ טיימאַוט (סעקונדן)

en: Proxy token refreshed successfully
yi: פּראָקסי טאָקען דערקוויקט הצלחה

en: Really close without saving settings?
yi: טאַקע נאָענט אָן שפּאָרן סעטטינגס?

en: Recommended: 5-8 minutes
yi: רעקאַמענדיד: 5-8 מינוט

en: Refresh stream (minutes):
yi: דערפרישן סטרים (מינוט):

en: Refresh stream every X minutes (1-15)
yi: דערפרישן סטרימינג יעדער X מינוט (1-15)

en: Reload Bouqet
yi: רילאָוד בוקיי

en: Reload bouquets and service list?
yi: רילאָוד באָוקייז און סערוויס רשימה?

en: Remove
yi: אַראָפּנעמען

en: Remove ALL Vavoo bouquets?
yi: אַראָפּנעמען אַלע וואַוואָו באָוקייז?

en: Remove the exported bouquet for this country/category?
yi: אַראָפּנעמען די יקספּאָרטאַד בוקיי פֿאַר דעם לאַנד / קאַטעגאָריע?

en: Removed exported bouquet: {}
yi: אראפגענומען עקספּאָרטירט בוקיי: {}

en: Restarting...
yi: ריסטאַרטינג ...

en: Returning to channel list.
yi: צוריקקומען צו קאַנאַל רשימה.

en: SELECT YOUR CHOICE
yi: אויסקלייַבן דיין ברירה

en: Save
yi: היט

en: Saved in: %(path)s
yi: געראטעוועט אין: %(דרך)s

en: Saved in: %s
yi: געראטעוועט אין: %s

en: Schedule type:
yi: טיפּ פון פּלאַן:

en: Search
yi: זוכן

en: Search Channels:
yi: זוכן טשאַנאַלז:

en: Search...
yi: זוך...

en: Search:
yi: זוכן:

en: Select Background
yi: אויסקלייַבן הינטערגרונט

en: Select M3U export mode:
yi: אויסקלייַבן M3U אַרויספירן מאָדע:

en: Select country to export M3U:
yi: אויסקלייַבן לאַנד צו אַרויספירן M3U:

en: Select the IP address to use in the M3U links:
yi: אויסקלייַבן די IP אַדרעס צו נוצן אין די M3U לינקס:

en: Send Anonymous Statistics
yi: שיקן אַנאָנימע באַנוצערס סטאַטיסטיק

en: Server for Player Used
yi: סערווירער פֿאַר שפּילער געוויינט

en: Server for player.
yi: סערווירער פֿאַר שפּילער.

en: Show verbose DEBUG-level messages in vavoo.log (UI lifecycle, per-request detail). Takes effect immediately - leave off unless troubleshooting.
yi: ווייַזן ווערבאָוסע DEBUG-מדרגה אַרטיקלען אין vavoo.log (י לייפסיקלע, פּער-בעטן דעטאַל). נעמט ווירקונג מיד - לאָזן אַוועק סייַדן טראָובלעשאָאָטינג.

en: Showing all channels: {}
yi: ווייַזן אַלע טשאַנאַלז: {}

en: Space
yi: פּלאַץ

en: Start EPG update now?
yi: אָנהייבן EPG דערהייַנטיקן איצט?

en: Stream ended. Too many connection issues.
yi: סטרים געענדיקט. צו פילע קשר ישוז.

en: Technical Features:
yi: טעכניש פֿעיִקייטן:

en: This will refresh the authentication token.
yi: דאָס וועט דערפרישן די אָטענטאַקיישאַן טאָקען.

en: This will remove:
yi: דאָס וועט אַראָפּנעמען:

en: This will:
yi: דאָס וועט:

en: Total channels: %(total_channels)d
yi: גאַנץ טשאַנאַלז: %(טאָטאַל_טשאַננעלס)ד

en: UPPERCASE
yi: קאַפּיטאַל

en: Vavoo EPG source is not enabled in EPGImport. Please enable it in EPGImport settings.
yi: Vavoo EPG מקור איז נישט ענייבאַלד אין EPGImport. ביטע געבן עס אין EPGImport סעטטינגס.

en: Vavoo EPG source not found. Please export at least one bouquet first.
yi: Vavoo EPG מקור ניט געפֿונען. ביטע אַרויספירן בייַ מינדסטער איין בוקיי ערשטער.

en: Vavoo Stream Live
yi: Vavoo סטרים לייוו

en: Vavoo Stream Live - Information
yi: Vavoo Stream Live - אינפֿאָרמאַציע

en: Vavoo bouquets removed successfully!
yi: וואַוואָ באָוקייז אַוועקגענומען הצלחה!

en: Vavoo is already running.
yi: וואַוואָ איז שוין פליסנדיק.

en: Version:
yi: ווערסיע:

en: Welcome to Vavoo Proxy with EPG support
yi: ברוכים הבאים צו Vavoo Proxy מיט EPG שטיצן

en: You can start it from the menu or by pressing the TEXT button.
yi: איר קענען אָנהייבן עס פֿון די מעניו אָדער דורך דרינגלעך די טעקסט קנעפּל.

en: fixed time
yi: פאַרפעסטיקט צייַט

en: interval
yi: מעהאַלעך

en: lowercase
yi: קליין אותיות

en: v{} -> v{}
yi: v {} -> וו{}

en: ✓ Proxy ({0}s)
yi: ✓ פּראָקסי ({0} s)

en: ✓ Proxy OK
yi: ✓ פּראָקסי גוט

en: ✓ Restarted
yi: ✓ ריסטאַרטיד

en: ✗ Error
yi: ✗ טעות

en: ✗ Proxy Error
yi: ✗ פּראָקסי טעות

en: ✗ Proxy Expired
yi: ✗ פּראָקסי אויסגעגאנגען

en: ✗ Proxy Offline
yi: ✗ פּראָקסי אָפפלינע

en: ✗ Restart Failed
yi: ✗ ריסטאַרט ניט אַנדערש
